Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
120 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 13 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Private afgesloten terrein, prive zwembad, 2 slaapkamers, 4 personen
Geen doorgaand verkeer - rustige locatie. Loop naar het strand in slechts 15 minuten en de dichtstbijzijnde supermarkt in ong. 7 minuten. Als u een wandeling door de stad een keer, eet een ijsje of een bezoek aan een plaats, dit moet je, op slechts 15 min. In een ontspannen wandeling.
De luchthavens Reus en Barcelona zijn ook gemakkelijk bereikbaar met 'Billig'-vliegers.
Reus bijvoorbeeld met Ryanair en Barcelona met German Wings.
Meer informatie over Villa Klan Widmann, zie:
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Luchthaven 20 kilometer
20 kilometer
Station 3 kilometer
3 kilometer
Snelweg-afrit 3 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis met 2 slaapkamers (2 bedden / inbouwkast), 1 woonkamer met eethoek en open haard, 1 badkamer met wastafel / toilet / bad u. Haardroger, 1 badkamer met wastafel / toilet / douche, 1 keuken met koelkast, fornuis, oven en afzuigkap, magnetron met bakken functie, broodrooster, eierkoker, waterkoker, koffiezetapparaat, gul met borden / glazen, kleurentelevisie met SAT (Duitse zenders), DVD (met films), radio met CD-speler, Gratis toegang tot internet via WiFi, Elektronische kluis (geïnstalleerd), alle ramen met horren, slaapkamers / woonkamer met een ventilator aan het plafond, het lezen voor volwassenen. Op het terrein (450m²) met diverse zitjes, zoals glazen terras met tafel / stoelen, grote stenen tafel met banken, tuinmeubelen. Stoelen en parasols, een grote barbecue, garage met wasmachine, strijkplank, prive zwembad (10x5). uitgebreide kinderspeelgoed. Miami Platja heeft een prachtig baaien en zandstranden. Ook Miami heeft mooie promenades, bars, goede restaurants, supermarkten, slager, banken en souvenirwinkels. Een nieuw opgerichte poort voor pleziervaartuigen en jachten ligt op slechts 1 km afstand. Vanuit Miami kunt u vele interessante uitstapjes in de omgeving te maken. Historische plaatsen zoals de Augustus Paleis in Tarragona, de Romeinse aquaducten en de Romeinse Boog, de kathedraal, het gebouwd in 1316 Bishop's Palace in Tortosa in het Rio Ebro, het oude klooster Poblet en Santes Creus, en meer nodigen u uit om te bezoeken en te verblijven. Wie op zoek is afleiding en pleasure'll vinden in ongeveer 20 km afstand Salou. Er zijn ook een breed scala aan bars, disco's en het grote pretpark Port Aventura ', vergelijkbaar met Disneyland Parijs. In Port wacht Aventura een reis door vijf werelden voor u, vol spannende routes, adembenemende attracties en shows voor het hele gezin.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 200 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Neem contact op:
De dag kan, buiten het vakantieseizoen, zal blij zijn individueel bepaald na overleg. Neem contact met mij over.
De prijzen zijn inclusief elektriciteit, gas, water, zwembad service en. Bij de ondertekening van de overeenkomst een aanbetaling van 20% is vereist. Een maand voor de resterende 80% te reizen moet worden betaald. Waarborg 200 EUR (ter plaatse te betalen). Huisdieren op aanvraag - een keer 30 EUR (ter plaatse te betalen).
Ik raden aan een annuleringsverzekering af te sluiten.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 05-03-2026
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2020
Bernd S. uit Miami Platja
Gewoon geweldig !!!
We hebben 2 fantastische weken doorgebracht in Casa Widmann. Alles is zoals je het wenst. Het huis is perfect uitgerust en met veel oog voor detail ingericht. De sfeer is prachtig en het zwembad gewoonweg fantastisch. De ligging van het huis is ideaal.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juli 2020
Erik uit Weinstadt
Komen graag weer terug.
Het huis en vooral het zwembad bevielen ons zeer goed. Hier is overal aan gedacht! De uitrusting is bijna als thuis, we hebben ons helemaal op ons gemak gevoeld.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Juni 2019
Susi uit Kiel
Geheime tip Casa Widmann
We zijn nu al vaak in Miami Playa geweest en hadden de gelegenheid om in verschillende huizen te verblijven. Maar geen van hen beviel ons zo goed als deze. Casa Widmann heeft een speciale charme en je merkt al bij het betreden van het huis dat de familie Widmann waarde hecht aan het feit dat je je comfortabel voelt. Bij nader inzien valt op dat dit niet zomaar een vakantiehuis is waar geprobeerd wordt om geld van de vakantieganger af te troggelen. Nee, hier wordt geïnvesteerd en gezorgd dat de vakantieganger het naar zijn zin heeft en zich echt kan concentreren op het "ontspannen" tijdens de belangrijkste weken van het jaar. Het huis is echt van alle gemakken voorzien die nodig zijn voor een ontspannen vakantie. Bij overdracht door de beheerder wordt het huis getoond (ook noodzakelijk omdat ik nog nooit een gasfornuis had gehad). Alles is zeer goed onderhouden en ik kan het huis (met een geweldig zwembad en terrein) echt aanraden aan iedereen. Meer vakantie in Miami is niet mogelijk.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
December 2018
Steffi K. uit Berlin
Een maand vrij
Het was een geweldige time-out die ik mocht doorbrengen in Spanje. Oud en nieuw was heel anders dan wat we in Duitsland gewend zijn. Hier in Spanje wordt er niet zo veel geknald, maar eerder feest gevierd met vrienden en familie tot diep in de nacht.
Het weer was heerlijk, meestal erg zonnig en bijna T-shirt-weer overdag. Ik heb hier ook een paar stormachtige dagen meegemaakt. Maar dankzij het vele lezen en de geweldige omgeving kon ik ontspannen en me weer volledig op mezelf concentreren (ver weg van het lawaai van de grote stad).
Hartelijk dank aan de heer Widmann dat ik tijd in zijn huis mocht doorbrengen!
Het huis heeft alles wat je nodig hebt voor het dagelijks leven en nog veel meer. Het is zeer liefdevol ingericht en komt niet overeen met de sobere vakantiehuizen die men gewend is, eerder lijkt het op een huis waaruit blijkt dat de verhuurder veel waarde hecht aan de "gevoelsfactor".
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
December 2018
Thorsten uit 63392
Winter und doch nicht Winter
Winter in Spanje is geweldig. De dagen zijn warm en zonnig en de nachten mild. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld. Dankzij de open haard en centrale verwarming was het ook op winderige dagen super aangenaam. Het huis laat niets te wensen over. We komen terug.
Aanbevolen voor: Romantische vakantie
Contact
Dhr. B. Widmann
Gastheer sinds: 22-09-2012
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 51543
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Neem contact op
privé-website:
Casa Widmann
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Catalonië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de regio Tarragona
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 51543
Laatst bijgewerkt: 09.03.2026
Advertentie online sinds: 13 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/51543.htm
«Casa Widmann» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.