Hoe duur is een vakantiewoning in Vinjerac?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Vinjerac is 96 € per nacht.
Accommodaties in de buurt van Vinjerac
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Huis Koko - appartement A2 + 2. (voor 4 personen). Eigen aparte ingang en terras. Volledige privacy. Wi-Fi, airconditioning, satelliettelevisie, grill, vaatwasser, wasmachine......
Duurzaam
En appartementen en studio's
Bijzonder duurzaam
Een huis met een zwembad, parking, tuin en barbecue. Op de begane grond woont de eigenaar en de eerste en tweede verdieping zijn te huur.
10% Last minute 07-09-2026 - 30-09-2026
Een huis met een zwembad, parking, tuin en barbecue. Op de begane grond woont de eigenaar en de eerste en tweede verdieping zijn te huur.
10% Last minute 07-09-2026 - 30-09-2026
Luxe appartementen met designinterieur van jacht Outfitters winkel steen, met uitzicht op de zee met fijnkorrelige strand is die flat.
Luxe appartement met designinterieur van jacht Outfitters winkel steen, met uitzicht op de zee met fijnkorrelig strand dat is ondiep.
Luxe penthouse dat is ondiep ontwerp eigendom van jacht Outfitters winkel steen, met uitzicht op de zee met fijnkorrelige strand.
Luxe 2 slaapkamer en een balkon, met uitzicht op de zee met zacht glooiende strand
Design-Finca ap. met tuin aan zee
Luxe appartement met een tuin en een ruim terras, met uitzicht op zee
Luxe appartementen aan zee, met fijn zacht glooiende strand. 1 Appartement 78 m² met terras incl. 400 vierkante meter grote tuin 2 appartementen van 78 m² met Terras
Privé zwembad, BBQ, Airconditioning, 4 slaapkamers, 3 keukens / woonkamer, 3 badkamers, Wi-Fi
15% Actie 20-09-2026 - 01-11-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
december - Ø 60€/nacht
Duurste maand:
september - Ø 170€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
september - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 33% vrij
111€ voor 12 sep. - 19 sep.
91€ Jaarlijks gemiddelde
33% voor 12 sep. - 19 sep.
37% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Vinjerac is 96 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 62 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Vinjerac? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Vakantieappartement Gezinsvakantie Vinjerac, Vakantieappartement Gezinsvakantie Vinjerac en Appartement aan het strand met 1 slaapkamer.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox