Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
95 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Berrie uitzicht op zee Zandvoort
Een perfect appartement met een fantastisch uitzicht over de zee, het strand en de boulevard.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2- en/of 2-3 persoons vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort AANBOD tot 12-10: 5% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Dit huis voor 4 tot 6 personen bevindt zich op de tweede verdieping van onze prachtige villa in het groene hart van Zandvoort. Rondom is een grote tuin en parkeren is gratis.
Zee en Zo - One Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylede tweekamer appartement.
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
Eenvoudige 2-persoons blokhut midden in het groen van Bloemendaal. Een praktische overnachtingsplek voor wie graag buiten is en genoegen neemt met basiscomfort.
Vrijstaande vakantiewoning voor 2 personen met eigen ingang, parkeren op eigen terrein, in rustige omgeving maar erg centraal gelegen ten opzichte van duinen, strand en centrum.
Duurzaam
Mooi appartement met zonnig terras voor 2 personen, slechts enkele minuten lopen van het strand, centrum en duinen. Uw auto kunt u parkeren op parkeerplaats "de Zuid".
Reumann Ferienappartment Schelp 47
Cozy Family Apartment * Privé terras * en * gratis * Parkeren: De Schelp 47 (max. 4 pers.)
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Center / strand met 2 slaapkamers
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
Appartement centrum en het strand
3 kamers met eigen parkeerplaats verdieping vindt
B & B Coco 1, logies & ontbijt kan
Klein B&B met 2 nieuwe frisse kamers voorzien van veel faciliteiten. Gastvrijheid, vriendelijkheid en klantgerichtheid zijn de eigenschappen die ik graag inzet voor mijn gasten!
In een rustige omgeving bevindt zich Appartement Antoinette. Zeer geschikt voor gezin met maximaal 2 kinderen. Op loopafstand van het centrum en strand. Fiets verhuur op 100 meter
Studio Tol is een knusse studio op loopafstand van de duinen, het strand en het centrum van Zandvoort aan Zee. Met de gratis te gebruiken fietsen verkent u gemakkelijk de omgeving.
8% Last minute 01-10-2026 - 02-10-2026