Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
165 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
SteR Studio Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 60,- euro per object per dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Loftwoning in zeer rustige buurt tegen het centrum. 2 verdiepingen
Appartement centrum en het strand
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
Duurzaam
Appartement Zuid 5-strand 2 minuten
Appartement Zuid 5 in Zandvoort, 100m van het strand, 40m², max 2 pers, 2 kamers.
Eenvoudige 2-persoons blokhut midden in het groen van Bloemendaal. Een praktische overnachtingsplek voor wie graag buiten is en genoegen neemt met basiscomfort.
Vrijstaande vakantiewoning voor 2 personen met eigen ingang, parkeren op eigen terrein, in rustige omgeving maar erg centraal gelegen ten opzichte van duinen, strand en centrum.
Duurzaam
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
SEA MORE Kamer-Balkon met Zeezicht
SEA MORE beschikt over twee luxe kamers met zeezicht op 50m afstand van het strand. Het treinstation, het centrum, Circuit Park Zandvoort en de duinen zijn op loopafstand.
Zeer duurzaam
Studio Tol is een knusse studio op loopafstand van de duinen, het strand en het centrum van Zandvoort aan Zee. Met de gratis te gebruiken fietsen verkent u gemakkelijk de omgeving.
8% Last minute
B & B Coco 1, logies & ontbijt kan
Klein B&B met 2 nieuwe frisse kamers voorzien van veel faciliteiten. Gastvrijheid, vriendelijkheid en klantgerichtheid zijn de eigenschappen die ik graag inzet voor mijn gasten!
Mooi appartement met zonnig terras voor 2 personen, slechts enkele minuten lopen van het strand, centrum en duinen. Uw auto kunt u parkeren op parkeerplaats "de Zuid".
Appartement tot 4 personen in Zandvoort
Center / strand met 2 slaapkamers
Reumann Ferienappartment Schelp 47
Cozy Family Apartment * Privé terras * en * gratis * Parkeren: De Schelp 47 (max. 4 pers.)
Midden in het centrum van Zandvoort. Dichtbij strand, restaurants en station.
Deze zonnige studio voor 2-4 personen, ligt midden in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
Ferienhaus Fischerhaus Zandvoort
Wij hebben een heerlijk vakantiehuis met een eigen terras tot uw beschikking. Het ligt in het centrum van Zandvoort, maar toch heel rustig gelegen in het idyllische Garten Hof.