Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
161 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Luxe 4-persoons wellnessvilla op Landgoed Vogelenzang met privésauna. Licht, comfortabel en duurzaam ingericht, midden in het groen en dichtbij duinen en kust.
Studio Tol is een knusse studio op loopafstand van de duinen, het strand en het centrum van Zandvoort aan Zee. Met de gratis te gebruiken fietsen verkent u gemakkelijk de omgeving.
8% Actie 19-02-2026 - 30-04-2026
Vakantiewoning 2-3 personen in een rustige ligging Zandvoort Centrum, 500m van het strand
Berrie uitzicht op zee Zandvoort
Een perfect appartement met een fantastisch uitzicht over de zee, het strand en de boulevard.
Onze Studio bevind zich op de 2e verdieping en heeft eigen douche, toilet en keuken. Een prachtig uitzicht over het hele dorp.
Een grote kamer van 40 m2 , 25 meter van de zee, met zeer mooi uitzicht op de duinen. Op de Zandvoortse boulevard.
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
SteR Studio Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 60,- euro per object per dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Comfortabele en volledig ingerichte luxe appartementen.
Appartement tot 4 personen in Zandvoort
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
Vakantiehuisje Little Betsy in Zandvoort, 25m² voor 2 personen, 1 kamer.
Duurzaam
Prachtig ingerichte studio 2 minuten lopen van de Noordzee!
Overnacht midden in de natuur op een Trekkersplaats bij MarinaPark Residentie Bloemendaal! Perfect voor wandelaars en fietsers met een tentje.
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Mooi appartement met een zonnig terras voor 2 personen, op slechts enkele minuten van het strand, het centrum en de duinen. Uw auto kan worden geparkeerd op de parkeerplaats "de Zuid" gratis.
Deze zonnige studio voor 2-4 personen, ligt midden in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.