Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
124 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
De blokhutten zijn een basic overnachtingsmiddel als je geen duur hotel of chalet wilt huren. Ideaal voor fietsers, backpackers en wandelaars.
Gezellige gerenoveerde studio in het centrum, op slechts 500 meter van de Noordzeekust parkeergelegenheid en gratis Wi-Fi.
-35% Korting 03-12-2025 - 21-12-2025
Villa met prive Het huis heeft een woonkamer met keuken, een televisie en een dvd-speler, een slaapkamer, badkamer met douche en toilet, centrale verwarming, een eigen parkeerplaats
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2- en/of 2-3 persoons vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort AANBOD tot 12-10: 5% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
SEA MORE Kamer-Balkon met Zeezicht
SEA MORE beschikt over twee luxe kamers met zeezicht op 50m afstand van het strand. Het treinstation, het centrum, Circuit Park Zandvoort en de duinen zijn op loopafstand.
Zeer duurzaam
In een rustige omgeving bevindt zich Appartement Antoinette. Zeer geschikt voor gezin met maximaal 2 kinderen. Op loopafstand van het centrum en strand. Fiets verhuur op 100 meter
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Gezellige gerenoveerde studio in het centrum, op slechts 700 meter van de Noordzeekust.
Appartement Kerkplein 7A Zandvoort
Luxe appartement centrum het Centrum voor max. 4 personen
Midden in het centrum van Zandvoort. Dichtbij strand, restaurants en station.
Een grote kamer van 40 m2 , 25 meter van de zee, met zeer mooi uitzicht op de duinen. Op de Zandvoortse boulevard.
3 kamers met eigen parkeerplaats verdieping vindt
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
Vrijstaande vakantiewoning voor 2 personen met eigen ingang, parkeren op eigen terrein, in rustige omgeving maar erg centraal gelegen ten opzichte van duinen, strand en centrum.
Duurzaam
Vakantieappartement HouseOfAmbianceZandvoort in Zandvoort, Noord-Holland, 60m², max 3 pers, 2 kamers.
Duurzaam
Ferienhaus Fischerhaus Zandvoort
Wij hebben een heerlijk vakantiehuis met een eigen terras tot uw beschikking. Het ligt in het centrum van Zandvoort, maar toch heel rustig gelegen in het idyllische Garten Hof.