Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
183 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
Ons "tuinhuis" is een oase van rust Een mooie plek voor een vakantie We gaan je niet missen, liggend in een oase van rust Een mooie plek voor een garantie
Villa Alexander: stijlvol en luxueus 6 personen
Duurzaam
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
3 kamers met eigen parkeerplaats verdieping vindt
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
Prachtig ingerichte studio 2 minuten lopen van de Noordzee!
Comfortabele en volledig ingerichte luxe appartementen.
Ons studio appartement In het hart van Zandvoort Boutique is gelegen aan een klein plein midden in het dorp. We zijn slechts 250 meter van het Noordzeestrand.
Zeer duurzaam
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Vakantieappartement Sunset Zandvoort in Noord-Holland, 80m², geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen + 2 kinderen, 2 kamers.
Appartement Zuid 5-strand 2 minuten
Appartement Zuid 5 in Zandvoort, 100m van het strand, 40m², max 2 pers, 2 kamers.
20% Actie 04-01-2026 - 31-01-2026
Ferienhaus Fischerhaus Zandvoort
Wij hebben een heerlijk vakantiehuis met een eigen terras tot uw beschikking. Het ligt in het centrum van Zandvoort, maar toch heel rustig gelegen in het idyllische Garten Hof.
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Nieuw centraal gelegen studio op loopafstand van strand en centrum. Geniet van de rust en alle voorzieningen. Een heerlijke woon/ slaapkamer met een mooie badkamer.
11% Actie 01-01-2026 - 04-01-2026
B & B Coco-2, Logies, ontbijt kan
Klein B&B het zal u aan niets ontbreken. Gastvrij, vriendelijkheid en klantgericht. Klein Hondje is na overleg akkoord, lekker genieten van het Strand Parkeerplaats €12,50 p.d
Center / strand met 2 slaapkamers
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.