Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
94 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
Loftwoning in zeer rustige buurt tegen het centrum. 2 verdiepingen
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
Duurzaam
Moderne flat met eigen tuin. Airconditioning. Gezinnen 2+2/3. Vaatwasser, wasmachine. Laadstation EV. Duinen en strand. Gratis parkeren.
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
Zee en Zo - One Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylede tweekamer appartement.
Studio Tol is een knusse studio op loopafstand van de duinen, het strand en het centrum van Zandvoort aan Zee. Met de gratis te gebruiken fietsen verkent u gemakkelijk de omgeving.
8% Last minute
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
Familiehuis Grote Tuin & Veranda
Heerlijk groot vakantiehuis, met ruime tuin en fijne veranda.
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
SteR Studio Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 60,- euro per object per dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Appartement tot 4 personen in Zandvoort
Reumann Ferienappartment Schelp 47
Cozy Family Apartment * Privé terras * en * gratis * Parkeren: De Schelp 47 (max. 4 pers.)
Leuk appartement voor 2-3 personen met zonnig terras nabij strand, duinen en centrum.
Mooi appartement met zonnig terras voor 2 personen, slechts enkele minuten lopen van het strand, centrum en duinen. Uw auto kunt u parkeren op parkeerplaats "de Zuid".
Deze zonnige studio voor 2-4 personen, ligt midden in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
Ons studio appartement In het hart van Zandvoort Boutique is gelegen aan een klein plein midden in het dorp. We zijn slechts 250 meter van het Noordzeestrand.
Zeer duurzaam
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.