Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
165 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
SEA MORE Kamer-Balkon met Zeezicht
SEA MORE beschikt over twee luxe kamers met zeezicht op 50m afstand van het strand. Het treinstation, het centrum, Circuit Park Zandvoort en de duinen zijn op loopafstand.
Zeer duurzaam
Appartement centrum en het strand
Familiehuis Grote Tuin & Veranda
Heerlijk groot vakantiehuis, met ruime tuin en fijne veranda.
Moderne flat met eigen tuin. Airconditioning. Gezinnen 2+2/3. Vaatwasser, wasmachine. Laadstation EV. Duinen en strand. Gratis parkeren.
Nieuw centraal gelegen studio op loopafstand van strand en centrum. Geniet van de rust en alle voorzieningen. Een heerlijke woon/ slaapkamer met een mooie badkamer.
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
Onze Studio bevind zich op de 2e verdieping en heeft eigen douche, toilet en keuken. Een prachtig uitzicht over het hele dorp.
Zee en Zo - One Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylede tweekamer appartement.
Gezellig appartement met terras in het centrum, op slechts 700 meter van de Noordzeekust.
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Appartement tot 4 personen in Zandvoort
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
Center / strand met 2 slaapkamers
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
B & B Coco 1, logies & ontbijt kan
Klein B&B met 2 nieuwe frisse kamers voorzien van veel faciliteiten. Gastvrijheid, vriendelijkheid en klantgerichtheid zijn de eigenschappen die ik graag inzet voor mijn gasten!
Prachtig ingerichte studio 2 minuten lopen van de Noordzee!
Mooi appartement met zonnig terras voor 2 personen, slechts enkele minuten lopen van het strand, centrum en duinen. Uw auto kunt u parkeren op parkeerplaats "de Zuid".
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantieappartement Sunset Zandvoort in Noord-Holland, 80m², geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen + 2 kinderen, 2 kamers.
SteR Studio Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 60,- euro per object per dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Ferienhaus Fischerhaus Zandvoort
Wij hebben een heerlijk vakantiehuis met een eigen terras tot uw beschikking. Het ligt in het centrum van Zandvoort, maar toch heel rustig gelegen in het idyllische Garten Hof.