Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
171 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
Eenvoudige 2-persoons blokhut midden in het groen van Bloemendaal. Een praktische overnachtingsplek voor wie graag buiten is en genoegen neemt met basiscomfort.
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
Duurzaam
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
3 kamers met eigen parkeerplaats verdieping vindt
Gezellige gerenoveerde studio in het centrum, op slechts 500 meter van de Noordzeekust parkeergelegenheid en gratis Wi-Fi.
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Vakantiehuisje Little Betsy in Zandvoort, 25m² voor 2 personen, 1 kamer.
Duurzaam
Mooi appartement met een zonnig terras voor 2 personen, op slechts enkele minuten van het strand, het centrum en de duinen. Uw auto kan worden geparkeerd op de parkeerplaats "de Zuid" gratis.
SteR Studio Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 60,- euro per object per dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Leuk appartement voor 2-3 personen met zonnig terras nabij strand, duinen en centrum.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Reumann Ferienappartment Schelp 47
Cozy Family Apartment * Privé terras * en * gratis * Parkeren: De Schelp 47 (max. 4 pers.)
Een grote kamer van 40 m2 , 25 meter van de zee, met zeer mooi uitzicht op de duinen. Op de Zandvoortse boulevard.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
Comfortabele en volledig ingerichte luxe appartementen.
Vrijstaande vakantiewoning voor 2 personen met eigen ingang, parkeren op eigen terrein, in rustige omgeving maar erg centraal gelegen ten opzichte van duinen, strand en centrum.
Duurzaam
Midden in het centrum van Zandvoort. Dichtbij strand, restaurants en station.
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.