Waar is het mooiste in Zuid-Kennemerland?
Wie Zuid-Kennemerland bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Haarlem, IJmuiden en Zandvoort niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Vakantiewoning 2-3 personen in een rustige ligging Zandvoort Centrum, 500m van het strand
10% Last minute 04-10-2026 - 08-10-2026
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Appartement 150 mtr van de zee
De deluxe gîte ligt op slechts 150 meter van de zee en het strand. Woonkamer, keuken, badkamer, een eigen terras, en een aparte slaapkamer. Gratis parkeergelegenheid beschikbaar bij de ingang van de deur
5% Vroeg 01-03-2027 - 24-03-2027
Ons "tuinhuis" is een oase van rust Een mooie plek voor een vakantie We gaan je niet missen, liggend in een oase van rust Een mooie plek voor een garantie
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
***Vrijstaande huis/ ideaal gelegen/ 2 min. van het strand/ zonnenterras /optioneel parkeren/ gratis WIFI ***
Onze Studio bevind zich op de 2e verdieping en heeft eigen douche, toilet en keuken. Een prachtig uitzicht over het hele dorp.
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
Modern appartement nabij strand en centrum
2 gasten · 51 m² vakantiewoning · Rustige ligging · Gratis parkeren · Centrum Zandvoort
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Vakantiehuisje Little Betsy in Zandvoort, 25m² voor 2 personen, 1 kamer.
Ons studio appartement In het hart van Zandvoort Boutique is gelegen aan een klein plein midden in het dorp. We zijn slechts 250 meter van het Noordzeestrand.
Eenvoudige 2-persoons blokhut midden in het groen van Bloemendaal. Een praktische overnachtingsplek voor wie graag buiten is en genoegen neemt met basiscomfort.
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2- en/of 2-3 persoons vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort AANBOD tot 12-10: 5% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Dit huis voor 4 tot 6 personen bevindt zich op de tweede verdieping van onze prachtige villa in het groene hart van Zandvoort. Rondom is een grote tuin en parkeren is gratis.
Ontsnap naar rust en natuur bij MarinaPark Residentie Bloemendaal, gelegen nabij Landgoed Vogelenzang tussen bos en kust.
Gezellig appartement met terras in het centrum, op slechts 700 meter van de Noordzeekust.
Villa Alexander: stijlvol en luxueus 6 personen
Nieuw, luxe, modern en groot (65m2) appartement - opgeleverd in 2023 - voor 2 tot 4 personen, van alle gemakken voorzien, gelegen op 2 min. loopafstand van het strand en duinen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 124€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 184€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 54% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
141€ voor 10 okt. - 17 okt.
125€ Jaarlijks gemiddelde
15% voor 03 okt. - 10 okt.
32% Jaarlijks gemiddelde
Wie Zuid-Kennemerland bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Haarlem, IJmuiden en Zandvoort niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 174 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Haarlem of Bloemendaal. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zuid-Kennemerland, moet u zeker Nr. 9, Appartement 150 mtr van de zee en Casita del Pueblo nader bekijken.
In Zuid-Kennemerland zijn er 66 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Haarlem, Zandvoort en Bloemendaal.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox