Waar is het mooiste in Zuid-Kennemerland?
Wie Zuid-Kennemerland bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Haarlem, IJmuiden en Zandvoort niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
5 nette appartementen gelegen in een idyllische romantische tuin binnenplaats.
Vakantiewoning 2-3 personen in een rustige ligging Zandvoort Centrum, 500m van het strand
Butterfly Beach Cabana Zandvoort
Een klein paradijsje mét zwembad & parkeerplaats en de zee binnen handbereik op 5 minuten.
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Ons "tuinhuis" is een oase van rust Een mooie plek voor een vakantie We gaan je niet missen, liggend in een oase van rust Een mooie plek voor een garantie
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
Onze Studio bevind zich op de 2e verdieping en heeft eigen douche, toilet en keuken. Een prachtig uitzicht over het hele dorp.
Villa met prive Het huis heeft een woonkamer met keuken, een televisie en een dvd-speler, een slaapkamer, badkamer met douche en toilet, centrale verwarming, een eigen parkeerplaats
Appartement Zuid 5-strand 2 minuten
Appartement Zuid 5 in Zandvoort, 100m van het strand, 40m², max 2 pers, 2 kamers.
B & B Coco 1, logies & ontbijt kan
Klein B&B met 2 nieuwe frisse kamers voorzien van veel faciliteiten. Gastvrijheid, vriendelijkheid en klantgerichtheid zijn de eigenschappen die ik graag inzet voor mijn gasten!
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Modern appartement nabij strand en centrum
Appartement 150 mtr van de zee
De deluxe gîte ligt op slechts 150 meter van de zee en het strand. Woonkamer, keuken, badkamer, een eigen terras, en een aparte slaapkamer. Gratis parkeergelegenheid beschikbaar bij de ingang van de deur
5% Vroeg 04-03-2027 - 24-03-2027
Ontsnap naar rust en natuur bij MarinaPark Residentie Bloemendaal, gelegen nabij Landgoed Vogelenzang tussen bos en kust.
Studio Tol is een knusse studio op loopafstand van de duinen, het strand en het centrum van Zandvoort aan Zee. Met de gratis te gebruiken fietsen verkent u gemakkelijk de omgeving.
8% Last minute 04-11-2026 - 04-12-2026
Ruime kampeerplaats nabij Landgoed Vogelenzang, midden in het groen. Geniet van rust, natuur en goede voorzieningen zoals zwembad, sanitair en brasserie.
Ons studio appartement In het hart van Zandvoort Boutique is gelegen aan een klein plein midden in het dorp. We zijn slechts 250 meter van het Noordzeestrand.
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Villa Alexander: stijlvol en luxueus 6 personen
Gezellige gerenoveerde studio in het centrum, op slechts 500 meter van de Noordzeekust parkeergelegenheid en gratis Wi-Fi.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 124€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 184€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 53% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
148€ voor 07 nov. - 14 nov.
173€ Jaarlijks gemiddelde
54% voor 07 nov. - 14 nov.
31% Jaarlijks gemiddelde
Wie Zuid-Kennemerland bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Haarlem, IJmuiden en Zandvoort niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 173 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Haarlem of Bloemendaal. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zuid-Kennemerland, moet u zeker Nr. 9, Appartement 150 mtr van de zee en JOMI Holiday Home Zandvoort nader bekijken.
In Zuid-Kennemerland zijn er 66 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Haarlem, Zandvoort en Bloemendaal.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox