Vakantieappartementen en huizen in Zandvoort
161 aanbiedingen voor uw vakantie in Zandvoort
Vrijstaande vakantiewoning voor 2 personen met eigen ingang, parkeren op eigen terrein, in rustige omgeving maar erg centraal gelegen ten opzichte van duinen, strand en centrum.
Duurzaam
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Villa met prive Het huis heeft een woonkamer met keuken, een televisie en een dvd-speler, een slaapkamer, badkamer met douche en toilet, centrale verwarming, een eigen parkeerplaats
Deze studio, voor 2 personen, is gelegen in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Midden in het centrum van Zandvoort. Dichtbij strand, restaurants en station.
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
Prachtig ingerichte studio 2 minuten lopen van de Noordzee!
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zandvoort
Studio Pien Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 70,- euro per object en dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Een prachtig oud huis met aan de binnenzijde stijlvol gemaakte kamers
Luxe Kamer 18m2 met badkamer (vloerverwarming), mini-bar en koffie en thee Benötigkeiten en een terras Tussen de watertoren en het casino; ongeveer 100 meter van het strand.
SEA MORE beschikt over twee luxe kamers met zeezicht, op 50m afstand van het strand. Het treinstation, het centrum, Circuit Park Zandvoort en de duinen zijn alle op loopafstand.
Zeer duurzaam
Gezellig appartement met terras in het centrum, op slechts 700 meter van de Noordzeekust.
Huisje aan de duinen en 700 meter van het strand vandaan met eigen tuin en parkeerplaats.
Chalet 27, een vakantiehuis in Zandvoort, Noord-Holland, is geschikt voor 2 personen in 40m² met 1 slaapkamer.
Center / strand met 2 slaapkamers
B & B Coco 1, logies & ontbijt kan
Klein B&B met 2 nieuwe frisse kamers voorzien van veel faciliteiten. Gastvrijheid, vriendelijkheid en klantgerichtheid zijn de eigenschappen die ik graag inzet voor mijn gasten!
B & B Coco-2, Logies, ontbijt kan
Klein B&B het zal u aan niets ontbreken. Gastvrij, vriendelijkheid en klantgericht. Klein Hondje is na overleg akkoord, lekker genieten van het Strand Parkeerplaats €12,50 p.d