13 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in de Dolomieten
Ruim appartement, 90m², garage, terras met uitzicht, dicht bij het centrum, met goede privacy
Duurzaam
Het laatste huis in een rustige, zonnige woonwijk ligt ons appartement met een gezellige veranda., Voor maximaal 4 personen in de Rose Garden Latemar.
Pichlerhof Chienes-Alto Adige Dolomieten
Vakantie op de boerderij in Zuid-Tirol - een prachtige plek
Holiday Mountain Farm Unterwegerhof in Kronplatz met een panoramisch uitzicht op de Dolomieten.
Ferienwohnung Dolomitsun in Percha, 69 m² netto plus balkon 14 m², voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
Duurzaam
Sonnleiten Dolomites Residence ****
Modern nieuw appartement stargazer -> privé dakterras + bubbelbad. -> Ruime badkamer met glazen douche, hoofddouche -> stijlvolle kinderkamer als spaceshuttle -> topkeuken
Bijzonder duurzaam
Vrijstaande almhut op een zonnige en afgelegen locatie te midden van groene weiden en bossen en met een prachtig uitzicht op Rosengarten en Latemar!
Bijzonder duurzaam
Onze 153 m2 groot appartement "Plan de Corones", verdeeld over twee verdiepingen, is geschikt voor maximaal 10 personen - ideaal voor families en vrienden!
Onze onlangs gerenoveerde vakantiewoningen zijn gelegen op een rustige locatie op het platteland, met een zwemmeer in de buurt, het dorp Fiè allo Sciliar kan te voet worden bereikt in slechts een paar minuten.
Vakantiehuis in Val Gardena - Val Gardena - Dolomieten - Zuid-Tirol
VAKANTIEWONINGEN - CENTRAAL EN OP DE PISTE