15 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in het Osterzgebirge
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
De Mühlenhof is een voormalige boerderij met 2 prachtige wooneenheden voor in totaal 13 personen op een prachtige, rustige locatie in het dal van de Wilde Weißeritz bij het kuuroord Altenberg
Groen Vakantiehuis Nassau Ertsgebergte
vriendelijk, landelijk huis in het hart van het Osterzgebergte
15% Last minute 01-04-2026 - 25-04-2026
Ons vakantiehuis ligt midden in de natuur, omgeven door weilanden en bossen.
Duurzaam
Blokhut voor families, koppels en groepen. Vrijstaand bij de ingang van het bergdorp Seyde, omgeven door beekjes en wandelpaden en in de winter langlaufloipes en skiliften.
Charmante en rustieke vakantiewoning - gezinsvriendelijk
Het Erzgebirge is in elk jaargetijde een reis waard.
Duurzaam
Geisingblick: 110 m² woonoppervlakte, plaats voor 8 personen in het mooie Osterzgebirge.
Duurzaam
Deluxe appartement in de Apple Dream
Deluxe appartement op de 1e verdieping van vakantiehuis Apfeltraum met sauna en tuin en grote open haard
Altijd voor alleengebruik voor 4-11 personen, u betaalt alleen voor de geboekte kamers! 630€ = 1 nacht voor 11 personen! groot vakantiehuis met open haard in de oude binnenstad van Freiberg
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Waldeck in Altenberg, OT Oberbärenburg, 70 m² woonoppervlak, 4 personen, 1 kamer.
Geisingblick: Vakantiehuis in Geising, 50 m², 1 kamer, ideaal voor 2 personen – nu boeken!
15% Actie 01-04-2026 - 31-05-2026
Ferienwohnung für die ganze Familie
Vakantieappartement ca. 200 m², voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 1 badkamer, 1 woonkamer, boerderij met dieren ideaal voor gezinnen met kinderen.
Duurzaam
Exclusieve vakantiewoning in het Müglitztal voor 2 personen