6 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in het Tennengebergte
Accommodaties in de buurt van Tennengebirge
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Werfen
Duurzaam
Hut bij de poort naar de Salzburger Sportwelt Amade. Wandel- en skivakantie, groepsaccommodatie, kort verblijf
Duurzaam
70% Last minute 10-09-2026 - 10-10-2026
Place with a view - Apartment Mars - Mühlbach
Plaats met uitzicht – Appartement Mars: 65 m², 2 kamers, tot 4 personen in Mühlbach am Hochkönig.
Ferienwohnung Dreier Bergblick
Vakantie om je goed te voelen bij de familie Dreier in Abtenau, onze flat Bergblick staat voor je klaar. Geniet van het prachtige uitzicht en de geweldige locatie.
10% Vroeg 09-03-2027 - 11-09-2028
Ferienwohnung Dreier "Abtenau"
Onder het motto: "voordelig, gezinsvriendelijk, comfortabel en rustig" biedt ons appartement "Abtenau" u uitzicht op Abtenau en de bergen. Lastminute!
10% Last minute 12-09-2026 - 15-09-2026
Gezellig vakantieappartement in het hart van Abtenau met dakterras, 3 slaapkamers, volledig uitgeruste keuken, badkamer met infraroodcabine en apart toilet.
Duurzaam
Direct aan de poort naar de Salzburger Sportwelt Amadè
60% Last minute 10-09-2026 - 10-10-2026
HochkeilLodge-Mühlbach am Hochkönig
Time is precious. Waste it wisely. In een luxe en sfeervolle ambiance bij een houtvuur genieten met familie en vrienden. Prachtig uitzicht. Nieuw! Opgeleverd in december 2019.
Gezinsvriendelijke vakantieappartementen voor 2 tot 5 personen, gelegen in een zonnige, rustige omgeving met gratis wifi, groot balkon of terras en uitzicht op het Tennengebirge!
Duurzaam
5% Last minute 10-09-2026 - 10-10-2026
Herzensplatz am Hochkönig – met sauna en tuin
Luchs Lodge biedt 6 slaapkamers, 6 badkamers, een ruime woonkamer en een moderne keuken.
Luxe Alpine Chalet (230 m2) in Mühlbach voor 10 personen met een fantastisch uitzicht! Hondvriendelijk!
Aantrekkelijke in 2020 uitstekend verbouwde chalet voor 13 personen voorzien van 5 slaapkamers met sauna en infrarood, tegen een helling met een zeer mooi panoramisch uitzicht!
Bijzonder duurzaam