9 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Kalkhorst
Landhuis aan zee Groß Schwansee
Nieuw 5 sterren (DTV) landhuis in vakwerkstijl, 8 pers. - bouwjaar 2017, 800m van het strand, wellnessruimte, sauna+stoombad, whirlpool, tuin, speelhuisje, fietsen, Smart TV's, X Box
Bijzonder duurzaam
De Morgensonne , een prachtig vakantiehuis aan de Oostzeekust in Mecklenburg- voor het hele gezin, vrienden, de hond , veel comfort en feel-good ruimte voor iedereen !
Vakantie met het hele gezin of met z'n tweeën - hier bent u aan het juiste adres. En de hond gaat ook mee.
Gezinsvriendelijk, sauna binnen, open haard, uitgebreide uitrusting, 4 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, grote woonruimte, modern, gezellig, speelstraat, groot natuurstrand, top rated
Zeer duurzaam
De Avondzon - uw kleine paradijs voor de volgende droomvakantie aan de Oostzeekust van Mecklenburg - en dan nog eens en nog eens !
Op de 1e etage: (slaapkamer(, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed, TV, TV, radio, ledikant, verwarming), slaapkamer(, 1-pers. bed, 1-pers.
Parterre: (keuken(, , eettafel, kachel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer)
Accommodaties in de buurt van Kalkhorst
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis omheind, dicht bij het strand, 2-8 personen, GRATIS glasvezelinternet !!!, honden toegestaan, grote tuin, overdekte zitplaats buiten, terras, loggia op het dak met uitzicht op de Oostzee
Vakantiehuis - comfortabel, modern, prachtig uitzicht op het meer, zeer rustig, max. 8 pers. Dit comfortabel ingerichte vakantiehuis ligt in het noordwesten van Mecklenburg aan de baai van Lübeck.
De ankerplaats is een bungalow voor 2 personen met honden, op ca. 900 m² hoog omheind terrein. De hut kan desgewenst voor 2 personen worden geboekt.
Vakantiewoning 50 m² , incl. internet W-LAN, 3 fietsen gratis te gebruiken, gratis ondergrondse parkeergarage, 250 m van het strand, gratis gebruik van wasmachine. Gebruik van de wasmachine
Appartement Sunshine Papillon 18-8
De vakantiewoning "Sonnenschein" in het vakantiecomplex Papillon is licht en vriendelijk. Het ligt dicht bij het strand, is kindvriendelijk en heeft een zonnig balkon.
15% Actie 05-06-2026 - 15-06-2026
Zonnig vrijstaand vakantiehuis op een steenworp afstand van de brede
Comfortabele 4-sterren vakantiewoning dicht bij het strand met 2 slaapkamers, gratis beddengoed, handdoeken, WLAN, telefoon
Duurzaam
Vakantiewoning Papillon in Boltenhagen: 55m² woonoppervlak, 4 personen max, 2 kamers. Geweldig hoekappartement op de begane grond met groot terras, modern ingericht, nieuwe badkamer
Lichte, aan het strand gelegen 3-kamerwoning WLAN met aparte ingang Twee slaapkamers goede uitgebreide peuteruitrusting
Zeer duurzaam
10% Last minute 24-06-2026 - 26-06-2026
Residence Seestern Appartement 1-08
2-kamerappartement voor 3 personen, 100m van het strand, gratis zwembad (27°), sauna, ondergrondse parking, fietsenkelder, gastendienst ter plaatse door professionele receptie
Luxe Suite 1A Zeezicht Nieuw gestileerd
In het Maritim Hotel gebouw, direct aan het strand, op de 22e verdieping, vindt u onze moderne 2-kamer design flat met een geweldig droom uitzicht op de zee, zelfs tijdens het baden, douchen en eten !!!!
Duurzaam
Hoeksuite met droomuitzicht, 26e verdieping
Onze lichte hoekflat bevindt zich op de 26e verdieping van het Maritim Hotelgebouw, direct aan het strand. Het biedt een geweldig panoramisch uitzicht op de zee, de rivier de Trave en Lübeck.
Dit gezellige en met maritieme flair ingerichte 2-kamer appartement voor niet-rokers, WLAN, fietsen, kleine huisdieren zijn toegestaan, bevindt zich op de begane grond met een terras
Zeer duurzaam
10% Last minute 06-06-2026 - 08-06-2026
Gezellig wintervast Zweeds huis voor 6 personen in een vakantiepark in Boltenhagen.
10% Last minute 05-06-2026 - 25-06-2026