Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen
Max.  5   personen
75m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 5  personen
75m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

44 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

44 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Een vakantiehuis met alle comfort, royaal bemeten, voor 5 personen in 2 slaapkamers, 2 badkamers, met stoomsauna, perfect uitgeruste keuken voor hobby- en meesterkoks, gezellige zithoek met open haard en multimediagedeelte, tegels, hout en wanddecoraties in zonnige kleuren, met toegang tot een groot terras met houten meubilair en ligstoelen, op een ruime weide met appelbomen en zandbak, ideaal voor balspelen en yoga, met vrij uitzicht over de weilanden en velden tot aan de horizon. Ons goed uitgeruste fietsenpark, dat u gratis ter beschikking staat, nodigt u uit voor uitstapjes in de directe omgeving, of zelfs voor langere tochten door de schilderachtige Klützer Winkel.
Alles wat u nodig heeft voor een ontspannende en rustgevende vakantie wordt u aangeboden, en dat op elk moment van het jaar!

Dit huis kan ook worden gehuurd samen met het naastgelegen huis Abendsonne - aparte ingangen en terrassen, gedeeld gazon, ideaal voor families of grotere groepen.

Slaapplaats

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 4 kilometer

4 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Bus 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Luchthaven 150 kilometer Hamburg

150 kilometer

Station 30 kilometer Grevesmühlen

30 kilometer

Snelweg-afrit 35 kilometer Schönberg

35 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantiehuis ligt in het kleine dromerige dorpje Groß Schwansee, waar je 's avonds helaas niet kunt winkelen of naar het cafeetje op de hoek kunt gaan. Maar in plaats daarvan geniet je van rust, natuur en stilte, weelderige velden met klaprozen en koolzaad, afhankelijk van het seizoen, kleine dorpjes met oude herenhuizen die soms veel kunst, cultuur en gastronomie te bieden hebben. En je verkent kleine paden voor wandelingen of fietstochten, bossen en parken met eeuwenoude bomen, en als je goed omhoog kijkt en luistert, kraanvogels, zeearenden, uilen en collega's....
En dan is er natuurlijk ons prachtige natuurlijke strand, dat op ongeveer 900m van het huis te vinden is tijdens een wandeling door het veld of op grote parkeerplaatsen in de directe omgeving. Het Ostee-fietspad loopt langs het strand, waar u natuurlijk ook langs kunt wandelen. Hier heeft u altijd de gelegenheid voor een korte pauze bij de talrijke op- en afgangen door het kleine duinbos om te luisteren naar het geluid van de golven of het gekrijs van de meeuwen. Op het strand vindt u geen strandstoelen, geen surfschool, maar een beschermd duin, kleine stenen, gras en - heel mooi, meestal schoon water. En altijd een afgelegen plek, als je wilt. En als je daar ligt en over de zee of in de lucht kijkt, kun je je niets anders wensen!


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 1 week voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Er is geen aanbetaling nodig.
Groß Schwansee rekent geen toeristenbelasting of soortgelijke kosten. Ook voor het strand wordt geen entree geheven, er wordt alleen gevraagd de beschermde duinen, die onder natuurbescherming vallen, te respecteren.
Linnenpakketten kunnen worden gehuurd voor € 14,00 voor bedlinnen (overtrekken en lakens) en € 6,00 voor handdoeken (1 grote en 1 kleine).
Kinderstoel en kinderbedje worden op verzoek gratis verstrekt.

Annuleringsvoorwaarden:

Mocht u gedwongen zijn uw verblijf in de Morgensonne te annuleren en uw reservering te moeten annuleren, zullen we natuurlijk proberen het appartement opnieuw te verhuren. Als dit niet volledig lukt, gelden de volgende annuleringstermijnen: - Tot 6 maanden voor aanvang van de reis is annulering gratis - 6 tot 2 maanden voor aanvang van de reis 50% van de contractueel overeengekomen huurprijs - Vanaf 2 maanden voor aanvang van de reis 75% van de contractueel overeengekomen huurprijs


Mocht u gedwongen zijn uw verblijf in de Morgensonne te annuleren en uw reservering te moeten annuleren, zullen we natuurlijk proberen het appartement opnieuw te verhuren. Als dit niet volledig lukt, gelden de volgende annuleringstermijnen: - Tot 6 maanden voor aanvang van de reis is annulering gratis - 6 tot 2 maanden voor aanvang van de reis 50% van de contractueel overeengekomen huurprijs - Vanaf 2 maanden voor aanvang van de reis 75% van de contractueel overeengekomen huurprijs


neem contact op:

Uw gastheren zijn Brigitte Sommerfeld en Frank Braun, die u bij aankomst zullen verwelkomen en eventuele vragen zullen beantwoorden. Ze helpen je ook als je problemen hebt, ze weten waar je de lekkerste taarten en de beste visbroodjes kunt vinden. En ze hebben tips over wat u zeker moet zien (in Klütz bijvoorbeeld kasteel Bothmer, de Galeria am Markt en de grote vaste plantenkwekerij, het mooie haventje in Boltenhagen en nog veel meer).
De eerbiedwaardige oude Hanzesteden Wismar en Lübeck (elk ca. 40 km) zijn vanaf de Groß Schwansee gemakkelijk te bereiken, en ook dagtochten naar Hamburg, Rügen of de Müritz zijn gemakkelijk te plannen. De badplaatsen Boltenhagen en Travemünde (elk 15 km) zijn ideaal als u na zoveel rust en stilte een beetje spanning nodig heeft.
Verdere informatie over aankomst- en vertrektijden, beddengoed dat u bij ons kunt huren, minimum verblijfs/aankomstdagen etc. kunt u vinden in de advertentie of door ons gewoon te bellen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 25-10-2025


6 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.7 Ligging
4.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

September 2025

Sabine E. uit Brahestr.21, 10589 Berlin

4,8
5 5 5 5 4
Toon Duits

Zeer aanbevolen

We waren al in 2023 hier. Het vakantiehuis is gezellig ingericht, heeft alles wat je nodig hebt. De stoomsauna en de open haard zijn zeer aan te raden en dragen in dit seizoen bij aan de gezelligheid. De omgeving is prachtig landelijk, de weg naar de zee is ook te voet te doen.
De streek is niet te druk, zodat je van de natuur en rust kunt genieten.

Aanbevolen voor: Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. B. Sommerfeld:

Was soll man dazu noch sagen ? Vielen lieben Dank an so nette Stammgäste ( es werden immer mehr !) . Unsere Morgensonne bleibt wie sie ist, versprochen ! Und die Wettergötter sind uns eigentlich auch immer sehr gewogen....
Liebe Grüße in die Hauptstadt, Brigitte und Frank

Maart 2024

Yvonne D. uit Erfurt

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Altijd weer graag

We waren nu al twee keer in het huis Morgensonne en zullen aan het einde van het jaar weer daar zijn.
Het huis is zeer ruim, zeer goed uitgerust en ligt perfect voor rustzoekers. Aangezien we met een hond reizen, is zowel de weg als het natuurstrand zelf heerlijk.
We maken ook regelmatig gebruik van de aanwezige stoomsauna in het huis.
Mevrouw Sommer is als contactpersoon altijd aanwezig en zeer vriendelijk.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Maart 2024

Yvonne D. uit Erfurt

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Gewoon gezellig

Het huis Morgensonne is erg mooi. Het heeft alles wat je nodig hebt, heel mooi en gezellig ingericht en erg schoon. Het opvallendste is de plank met boeken en spellen... gewoon WOW.
De weg naar het strand (natuurstrand) is ongeveer 1 - 1,5 km lang. Met een hond geen probleem, die heeft toch beweging nodig.
Een beetje jammer is dat de dichtstbijzijnde winkelmogelijkheid (ook broodjes) ongeveer 14 km ver is. Maar daar kun je je op instellen.
We waren er al voor de tweede keer en komen zeker weer terug.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Antwoord van Mevr. B. Sommerfeld:

Sehr schön, eine so positive Bewertung von Wiederkehrern haben wir gern !
Schade, dass es im nächsten Ort keine Brötchen mehr gibt. Der kleine Laden musste schließen, soll aber demnächst mit neuem Besitzer wieder öffnen. Wir werden sehen. Und dann kriegen wir auch wieder volle Punktzahl ?!
Bis zum Wiedersehen, liebe Grüße,
Brigitte und Frank

September 2023

Falk S. uit 14167 Berlin

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Alles perfect

Een prachtige late zomer vakantie, die helaas veel te snel voorbij ging... Het zonnehuis is zeer liefdevol ingericht en biedt voldoende mogelijkheden om een ontspannen vakantie door te brengen. We hebben niets gemist, we voelden ons helemaal op ons gemak met onze 2 viervoeters en komen graag terug!

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. B. Sommerfeld:

Vielen lieben Dank ! Sie kommen jetzt direkt in unsere "Sternchen-Gäste" Kategorie , an die wir uns beim Wiedersehen zum Rundum-Wohlfühl-Urlaub gern erinnern.
Bitte grüßen Sie die beiden süßen Puschel von uns, schön, dass die sich auch gut erhot haben !
Herzliche Grüße von Brigitte und Frank

Juli 2022

Sandra F. uit Bochum

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Super mooie vakantie

Bedankt voor deze prachtige vakantie in jullie zo liefdevol ingerichte vakantiehuis. Alles wat we nodig hadden was aanwezig. We konden heerlijk ontspannen, vele uitstapjes maken en genieten van het natuurstrand. In de mooie tuin hebben we de dag afgesloten met badmintonnen en barbecueën. De vakantie ging veel te snel voorbij. Het allerbeste voor jullie. Groetjes, Familie Fijol uit Bochum.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. B. Sommerfeld:

Das klingt ja nach einem perfekten Urlaub - entspannt, gut erholt und Srand- und Sonnengenuß rundherum - so soll es sein ! Wir freuen uns sehr, dass unser Haus Ihnen so gut gefallen und würden uns über ein Wiedersehen freuen, liebe Güße,
Brigitte und Frank

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. B. Sommerfeld

Mevr. B. Sommerfeld

Uw gastheren : Brigitte Sommerfeld en Frank Braun . Wij houden van de Oostzee, ons kleine dorp, ons mooie vakantiehuis - en vooral van onze gasten, de grote en de kleine! Bent u op zoek naar tips voor leuke uitstapjes , waar vindt u de vetste taarten en de lekkerste vis ? Frank kent ook de beste fietstochten, de ontspannende en de ambitieuze. En we weten allebei waar de mooiste stranden zijn. En de beste tijden om te reizen? Eigenlijk altijd. We zijn er als je ons nodig hebt, maar onzichtbaar als je je rust wilt. Dat beloven we. Tot ziens, hartelijke groeten van de mooie Oostzeekust!


neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 362520

Laatst bijgewerkt: 25.10.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/362520.htm


«Ochtendzon» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 6 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit