10 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Kyffhäuser
Leaning House bij de scheve toren van Bad Frankenhausen
Duurzaam
Bezoek Bad Frankenausen en de Kyffhäuser regio met zijn vele bezienswaardigheden Het vakantiehuis "Turmblick" is de ideale plek voor u om te verblijven.
Duurzaam
Vakantiehuis in landelijke idylle met overdekt zwembad en sauna en zes paarden.
Vakantiewoning op de bovenste verdieping
Vakantiewoning op de begane grond het appartement is uitgerust met seniorvriendelijke bedden (hoogte van het ligvlak = 0,55 m)
Accommodaties in de buurt van Kyffhäuser
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Wij verhuren een liefdevol ingerichte gezinswoning die met veel hart en ziel is gerenoveerd. Kijk uit naar een vakantie aan de rand van de zuidelijke Harz.
Welkom bij vakantiehuis Südharz in Neustadt in het prachtige Harzgebergte!
Duurzaam
Vakantiehuis "Kleine Heks" Stolberg
Vakantiehuis "Kleine Hexe" (kleine heks) in het schilderachtige Stolberg in het Harz gebergte (zuidelijke Harz) Gerenoveerd rustiek huisje om te ontspannen, centraal en rustig gelegen in het dorp. Kasteelzicht inbegrepen.
Duurzaam
Appartementen: voor 2, 3, 4 of 5 pers., 25m² - 60m² Appartementen: flatscreen TV, gestoffeerd meubilair. Keukens: vanaf 50m² met tafel en stoelen, 1 appartement met vaatwasser. DOUCHE, WC Tuin, barbecue gratis w-la
Gezinsvakantie Harz: Gezinsvakantie in een vakantiewoning met 2 slaapkamers en douchebadkamers voor maximaal 4 personen (met extra bed 5) Ilfeld in de zuidelijke Harz - tussen NDH en Braunlage
Zeer duurzaam
U woont op een zeer rustige voorkeurslocatie op een zuidhelling
Appartement in oud vakwerkhuis met mod. Apparatuur
Appartement in oud vakwerkhuis met mod. Apparatuur
Ferienhäuser Forsthaus Langenthal
Groot vakantiehuis Forsthaus Langenthal in Braunsroda, 200 m² voor 4 tot 10 personen
Duurzaam
Ferienhäuser Forsthaus Langenthal
Gezellig vakantiehuis Forsthaus Langenthal in Braunsroda, 56m² voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
Ferienhäuser Forsthaus Langenthal
Vakantiehuis Forsthaus Langenthal in Braunsroda biedt ruimte aan 5 personen, 120m² woonoppervlakte.
Duurzaam
Vakantiehuis Fuchsbau - DolceVita
Hier kunt u met 4 personen + 1 kind ontspannende dagen doorbrengen. De 85 m² zijn verdeeld over 2 verdiepingen, met 3 slaapkamers en een omheinde tuin.
Duurzaam
15% Actie 01-02-2026 - 28-02-2026
De ca. 120 m² grote, volledig gerenoveerde halfvrijstaande woning ligt in het mooie kloosterstadje Walkenried. Restaurants, het station en een zwemvijver (800m) liggen op loopafstand
Duurzaam
10% Actie 01-02-2026 - 22-02-2026
In het kleine dorpje Straßberg, aan de rand van het dorp, midden in de natuur, op een bosperceel, vindt u onze vakantiewoning. Dit is geschikt voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis in de Harz, hoogwaardig ingericht, direct aan de Selke-Talbahn