221 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Dorum
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Zeer duurzaam
Hoogwaardig uitgerust vakantiehuis in het mooie Dorum-Neufeld. Honden zijn van harte welkom!
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen aan de Noordzee
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
Tot 5 personen, 63m² woonoppervlak, zeer Deichnah, zeer rustige centrale ligging, WLAN, 2 slaapkamers, omheinde tuin, terras, strandstoel, parkeerplaats bij het huis, huisdieren welkom.
Duurzaam
Gezellige FH voor maximaal 5 personen bij het Noordzeestrand
Appartement in huis Sonnenstrahl nr.11
Haus Sonnenstrahl bovenste verdieping flats met gratis strandstoel op het strand, hond toegestaan, m² flatgrootte
6% Last minute 29-08-2026 - 04-09-2026
FW in het Vitamar vakantiepark HausTriton
FW 101 in de Vitamar - Huis Triton Comfortabele vakantiewoning met groot terras op het zuiden, centraal gelegen. Overdekt zwembad en sauna in het huis. WLAN inbegrepen! Daglicht in elke kamer.
Vrijstaand vakantiehuis, 4 personen + 1 baby, dicht bij het strand, honden zonder toeslag, open haard, zonneterras + tuin, wifi, 2 slaapkamers, extra toilet op de bovenverdieping, 2 tv's
Comfort vakantiehuis Mellumplate 5***
Dit charmante vakantiehuis met 71m² aan de Noordzee biedt voldoende ruimte voor 4 personen en hond. Het is uitgerust met 2 slaapkamers en high speed internet met glasvezel.
Bovenste verdieping in Haus Sonnenstrahl. Maisonette flat. Hond toegestaan. Strandstoel op het strand inbegrepen in de prijs
Vakantiehuis voor 2 volwassenen en 2 kinderen, hond toegestaan
Vakantiehuis Strandvogt III met drie slaapkamers voor maximaal 6 personen.
Prachtig vakantiehuis, gelijkvloers, veel extra’s, kortingen voor vaste gasten, vroegboekers
Appartement Amrum 19, Hond toegestaan
betaalbare vakantiewoning Een hond is ook welkom in deze vakantiewoning. Maximale bezetting (volwassenen) 3 personen
8% Last minute
FW Amrum nr. 18, Strandkorb a.Strand
redelijk geprijsde vakantiewoning, lichte en vriendelijke inrichting. Accommodatie dicht bij het strand met strandstoel op het strand - 1.5 - 15.9. hond toegestaan, WLAN
5% Last minute 29-08-2026 - 04-09-2026
Eindwoning over 2 verdiepingen. Tot 5 personen en max. 2 honden. Parkeerplaats bij het huis
10% Last minute 29-08-2026 - 07-09-2026
Vtamar de Linn met overdekt zwembad gebruik
Vakantiewoning direct aan de zeedijk gelegen met gebruik van overdekt zwembad + WLAN, slaapkamer en logeerkamer en hond toegestaan.
Onnen`s Hus - Nordisch mit Herz
Onnen`s Hus – Noordisch met hart: 70 m², 2 kamers, voor maximaal 4 personen in Dorum-Neufeld.
Vrijstaand comfortabel vakantiehuis voor 4 pers. nabij rustig strand (600 m), 2 slaapkamers, open woonruimte met keuken, WiFi, tuin en terras.
12% Last minute 17-08-2026 - 28-08-2026
Achthoekige vakantiebungalow. Hond toegestaan. Slaapkamer, 1 kinderkamer met hoogslaper
begane grond appartement dicht bij het strand met W-LAN en 1 hond toegestaan. Bezetting 2 personen
Achthoekig vakantiehuis met hond toegestaan + vaatwasser + WLAN + strandstoel op het strand
Comfort vakantiehuis Mellumplate 4***
Dit charmante vakantiehuis met 71m² aan de Noordzee biedt voldoende ruimte voor 4 personen en hond. Het is uitgerust met 2 slaapkamers en snel internet met glasvezel.