5 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Geestland
, , , woonkamer, keuken(kookplaat, oven, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(, toilet, douche, wastafel)
Accommodaties in de buurt van Geestland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
"Ferienhaus am Park" in Bremerhaven biedt 95m² woonruimte, 2 kamers en ruimte voor 4 personen.
Aan de rand van het Speckenbütteler Park in Bremerhaven ligt het vakantiehuis "Hinter sieben Bergen" De vakantiewoning "Hinter den sieben Bergen" ligt op het terrein van de Schäferhund Verein.
Vakantiehuis-hinterm-Deich in Wremen, 85 m², voor maximaal 5 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Vakantie vanaf het begin! Gezellig vakantiehuis met open haard voor het hele gezin (6 pers. + 1 peuter), honden zijn welkom, 100 m naar de Noordzeedijk
FH Dodegge, ingesloten eigendom
Misselwarden in de natuur (2 km van Wremen) Groot volledig omheind terrein in de natuur. 2 km buiten de Noordzee badplaats Wremen. 3 slaapkamers. 2 honden mogelijk
Liefdevol en comfortabel gerenoveerd landhuis op idyllische locatie aan de Noordzee Direct aan de dijk, sauna, whirlpool, open haard, gratis WLAN, baden, 7(8)pers
Twee huizen één object. Vakantiehuis diekblick ligt direct aan de dijk en bestaat uit 2 samengevoegde, volledig gemoderniseerde huizen met een luxe inrichting. Graag met hond.
Vakantiehuis Burhave tot 6 personen
Vakantiehuizen dicht bij het strand (100 m²) op 2 tot 3 verdiepingen Tot 3 slaapkamers op de begane grond, eerste verdieping of zolder. 1 doucheruimte, tweede doucheruimte of gastentoilet. Inclusief: W-LAN, zwembad, speelschuur.
Ferienhaus Seemöwe mit Deichblick
Vakantiehuis Seemöwe in Burhave, Noordzee, 52 m² voor maximaal 4 personen, 2 kamers, dijkzicht.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis, drempelvrij op de begane grond (voor rolstoelgebruikers met begeleider), 3 slaapkamers, WLAN incl., 2 grote terrassen, zeer hoogwaardige inrichting Omheind terras
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Hanni - Gezinsvakantie
Familietijd aan de Noordzee. Hartelijk welkom in ons vakantiehuis Hanni in Burhave - ontspannen vakantie met alles wat jullie nodig hebben inbegrepen.
Vakantiehuis Burhave voor 8 personen
Familiare vakantiehuis (ca. 85m²) voor maximaal 8 personen op 3 verdiepingen. 3 slaapkamers en een tweepersoonsslaapbank in de woonkamer. Gratis WiFi.
Mooi vakantiehuis in Burhave, schiereiland Butjadingen, Noordzee, 70 m², dichtbij het strand, woonruimte voor 5 personen met gebruik van zwembad, sauna en grote speelschuur.
Aan het strand gelegen, comfortabele vakantiehuizen (80 m²), sommige met open haard en sauna, zijn uitgerust voor 4 tot 8 personen met 3 slaapkamers, 2 badkamers met douche en een wasmachine.