157 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond aan het IJsselmeer
Luxe en ruimte voor 6 personen: deze villa biedt drie slaapkamers, twee badkamers en een zonnig dakterras om heerlijk te ontspannen.
Vakantiehuis direct aan het water met 10 meter lange aanlegsteiger 3 slaapkamers, voor 5 personen, toplocatie aan de hoofdkanaal, Wifi Eigen boot meebrengen of een boot erbij huren? Strand dichtbij.
Bungalows aan het water met aanlegsteiger voor 4 personen Paradijs voor watersportliefhebbers, zeilen, varen, vissen of fietsen. Breng uw eigen boot mee of huur er een.
Comfort vakantiebungalow, 90m² woonoppervlak, 2 slaapkamers en ruimte voor 2-4 personen, groot terras en grasveld op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, 12m steiger met zwemtrap, sloep
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Vakantie aan het water Medemblik
De woning is gelegen in Bungalowpark Zuiderzee. De oudste stad aan het IJsselmeer is een zeilparadijs met een Olympische basis en internationale zeilwedstrijden.
Duurzaam
gezellig huisje in een van de mooiste vakantieparken in Nederland - direct aan het IJsselmeer. 100 m² 6 pers., 3 slaapkamers, een woonkamer, een eigen aanlegsteiger, WiFi, 3x satelliet-tv
-20% Korting 15-09-2025 - 11-10-2025
Ferienhaus "The waterfront cottage"
Vakantievilla "Het gezellige huisje-op-zee" in Makkum, Friesland - direct aan het Ijsselmeer - biedt ruimte aan 4 personen, twee terrassen en een tuin met eigen aanlegsteiger.
Huren comfortabele Safaritent bij het water in watersportdorp Heeg!
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.
Rustig huisje, kindvriendelijk, huisdieren toegestaan tegen betaling, omheind, steiger, 3 slaapkamers, max. 6 personen, vaatwasser, wasmachine, gratis wifi, surfer
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger direct bij het huis. Prachtige tuin met zon- en windscherm en 10 meter lange aanlegsteiger. 3 slaapkamers en huisdieren zijn toegestaan. Dichtbij het strand.
Bungalow aan het strand van Lemmer aan het IJsselmeer 6 personen, huisdier toegestaan.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger direct bij het huis. Prachtige tuin met zon- en windscherm en 10 meter lange aanlegsteiger. 3 slaapkamers en huisdieren zijn toegestaan. Dichtbij het strand.
Family Strandbungalow 2-4 Lemmer
Familie- voor de Tow gezellig strandhuisje voor 2-3 personen direct aan het Ijsselmeer met gratis zwembad en wellness en een Voucher voor een heerlijk ontbijtbuffet.
Aan het water gelegen bungalow met steiger, zonnig gelegen met hoekperceel. Ideaal vakantiehuis voor zeil-, fiets- of visvakanties.
Bungalow op Het Grootslag te Andijk
Vakantie aan het IJsselmeer in een bungalow met tuin, terras, barbecue bij mooi park, overdekt zwembad, midgetgolf, tennis, vissen, restaurant, winkel, jachthaven & strand, alles ook te voet mogelijk!
Zeer duurzaam
Bungalow op het strand nummer 19
Bungalow zeer dicht bij het strand, ideaal voor uw familievakantie. Hond welkom! Strandbungalow Lemmer. Heerlijk huisje Lemmer.
Pas gerenoveerd bungalow op het IJsselmeer Friesland met grote slaapkamers en een eigen parkeerplaats!
gezellige beach house voor 4-6 personen op het IJsselmeer
Gemütliches Ferienhaus mit Sauna
Onze drie vakantiehuizen (naast elkaar) zijn gelegen in vakantiepark de Schans in het pittoreske dorp Oostmahorn, aan het Lauwersmeer in het uiterste noordoosten van de provincie Friesland, waar u de kust kunt verkennen, fietsen, wandelen, en genieten van