1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Volkmarsen
Exclusieve nieuwe vakantiewoning met veel ruimte nabij Bad Arolsen/Twistesee - over 2 verdiepingen, met 2 zonnige balkons en 2 loggia's, alsmede 3 badkamers en 3 slaapkamers voor 6 personen!
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Volkmarsen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Het vakantiehuis van de familie Künzl is rustig gelegen aan de rand van het nationale park Kellerwald/Edersee.
Het gezellige **** vakantiehuis in Diemelsee-Flechtdorf, direct aan de Diemelsteig, slechts 5 km van Korbach en 15 km van het wintersportoord Willingen gelegen.
Familie- en hondvriendelijk vakantiehuis "Hüttenzauber" (tuin omheind) - direct in het Nationaal Park Kellerwald, aan de Kellerwalduhr bij Edersee - vanaf september voor 4 personen
Exclusive Guest Vakantiewoning Schuler
Zeer duurzaam
Vakantie in een natuurstenen huis met grote infraroodsauna aan de Edersee voor 6 personen
Gezellige vakantiewoning voor 1 tot 5 personen
Schilderachtig gelegen vakantiehuis (aan de rand van het bos) vakantiedorp op 700 m² grondstuk met 70 m² woonoppervlak + terras. Gratis quartz zand tennisbaan is beschikbaar op de tennisfaciliteit
Idyllische vakantie aan de Edersee en het Nationaal Park Kellerwald - Ons boshuis "Hochstein": Hier kunt u genieten van een heerlijk ontspannen vakantie zonder mobiele telefoons en WLAN!
Bijzonder duurzaam
Idyllische vakantie aan de Edersee en in het nationale park Kellerwald
Zeer duurzaam
Vrijstaand klein vakantiehuis op een rustige locatie aan de rand van het dorp