Vakantieappartementen en huizen aan de Costa del Sol
MARBELLA GOLF INKLUSIVE Apartment
Luxe appartement met ZEEZICHT en GOLF INCLUSIEF in het oostelijk deel van Marbella in La Mairena / Elviria Alta !
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Het mooie Casa Del Lago is en modern en trendy semi-vrijstaande villa met een adembenemend uitzicht op het meer in de heuvels van Marbella en Puerto Banus, in Zahara de Istán.
Duurzaam
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
Stijlvol en goed onderhouden vakantiehuis "Campo y Mare" aan de Costa del Sol met uitzicht op zee vanaf vier terrassen en nabijheid tot topgolfbanen en interessante excursiebestemmingen.
Fantastische villa met 180 graden vrij uitzicht op zee en het geluid van de zee, 10 min lopen naar het strand en strandbars, 15 min naar het centrum van Malaga, verwarmd zwembad en glasvezelkabel
Bijzonder duurzaam
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
Gezinsvriendelijke villa met zeezicht, groot zwembad, palmbomen, tuin, 4 slaapkamers + 3 badkamers, slechts 800 m van strand en stad verwijderd, snel WLAN - tot 12 personen mogelijk.
Duurzaam
La Gaviota met privé zwembad en uitzicht op zee, heeft een woonkamer en een glazen veranda met uitzicht op de zee, twee slaapkamers, een badkamer en een grote keuken
Villa Valentina in Andalusië, Caleta de Vélez met privé zwembad, groot zwembadterras, 3 slaapkamers, 3 badkamers, voor maximaal 6 personen.
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met zeezicht, voor 2-4 personen, voor 2-4 personen, slechts een paar minuten naar het strand, gemeenschappelijk zwembad
Luxury Apartment with Mountain Views Near Beach, Spain.
Luxe 2-kamer appartement in Mijas Costa, Spanje, met uitzicht op de bergen vlakbij het strand, geschikt voor 4 personen.
Penthouse in San Juan de Capistrano, Nerja
Vakantieappartement in Nerja, 56 m², voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Villa Ananda in Mijas Sierrezuela: Vakantiehuis met 441m², capaciteit voor 10 personen, 5 slaapkamers, Zwembad, tropische tuin, prieel in de tuin, parkeerplaats op het terrein.