Vakantieappartementen en huizen in Havelland
Vakantiehuis aan het meer/ boot, fietsen...
Vakantiehuis aan het meer incl. snel internet, roeiboot, fietsen, trampoline, hangmat, tafeltennistafel, beddengoed, handdoeken, etc.
Wellnesshaus "Auszeit" in Brandenburg, 100m², voor 4 personen, 2 slaapkamers, 1 grote badkamer, gasten WC.
Vakantiehuis in het idyllische Deetz an der Havel Ons vakantiehuis is een geschakelde woning met een ruime tuin.
Havel Vakantiehuis Brandenbrug
Vakantiehuis (80m²) in Brandenburg an Havel. Ideaal voor gezinnen en natuurliefhebbers. Rustig gelegen aan de rand van de stad - ongeveer 1000 m naar de Beetzsee, waar u kunt ontspannen op het strand.
Mooi vakantiehuis in de buurt van Berlijn. Het huis beschikt over meerdere slaapkamers, keuken, badkamer met eigen tuin. Vakantiegangers en vakmensen houden van de manier.
Vakantiehuis aan de Plauer See bij Brandenburg/Havelland, aan het water met strand, hond toegestaan op een camping-glamping, zonder eigen caravan of tent, volledig uitgerust.
Vakantiecomplex Netzener See Huis 1.Re
Vakantiewoning in huis 1 (halfvrijstaand huis) midden in het bos direct aan het Netzenmeer. Een gezellig restaurant met biertuin bevindt zich op het terrein.
Deetz - De Uhlenhof in Deetz ****
Een gezellige 4-sterren vakantiewoning op het Uhlenhof voor max. 4 personen 2 aparte slaapkamers, bad, volledig ingerichte keuken, tuin en terras - gewoon een goed gevoel!
Vakantiebungalow midden in het bos direct aan het Netzenmeer. Een gezellig restaurant met biertuin bevindt zich op het terrein. U kunt ontbijt bijboeken.
Vakantiehuis van Berlijn/Falkensee
Gelijkvloerse vakantiewoning voor 2 personen op een rustige locatie. De flat heeft alle voorzieningen die u van een vakantiewoning mag verwachten, inclusief internet. Zie foto's.
Vakantiehuis aan de Plauer See bij Brandenburg/Havelland, aan het water met strand, hond toegestaan op een camping-glamping, zonder eigen caravan of tent, volledig uitgerust.
10% Last minute 22-10-2026 - 25-10-2026
Woonboot- Emster1200 -HavenNahmitz
modern uitgeruste woonboot -appartement boot
Vakantiehuis Ann in Kezin/Havel, 53 m², voor 2 personen. Een vissersboot met motor is inbegrepen.
20% Actie 22-10-2026 - 31-10-2026
Ongeveer 60m², idyllisch vakantiehuis direct aan het water.
Ferienwohnung Kräuterhexe (Ferienbungalow-Brandenburg)
Direct aan de Havel-fietsroute. Omringd door bossen en meren. Temidden van wilde en geneeskrachtige kruiden, om te verzamelen en te verwerken. Leer de natuur beter kennen en liefhebben.
Jonge Charlotte *** voor 2-3 pers.
Moderne vakantiewoning voor 2-3 personen onder dak met terras
Vakantiehuis Wachow in Nauen biedt ruimte aan 5 personen, 3 kamers, 60m² woonoppervlakte.
Vakantiewoning 'Jenseits der Hast' in Rathenow, met 125 m² woonoppervlakte, 3 slaapkamers, voor 7 personen.
In 2010 gebouwd vakantiehuis van 60 m² direct aan het water
Pittis Häuschen Mobilheim met uitzicht op het water, direct aan de Plauer See op de camping, volledig uitgerust met overdekt terras, 1 hond toegestaan, ca. 100m van het water
Ontspan in een van onze appartementen op een voormalige boerderij die niet langer wordt uitgebaat en geniet van de familiale sfeer, de rust en het prachtige landschap.
Vakantiehuis "Julia" in Ketzin, 40m² woonoppervlakte, max. 4 personen, 1 kamer.
Vakantiehuis ligt direct aan de Havel met een zwemgelegenheid.