Terug
Zoeken

Pittis Häuschen 5

Max.  6  personen
45m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Wij hebben er begrip voor dat men niet elke informatie in detail wil lezen. Onze informatie dient echter alle gasten, om alle relevante details, zoals betaal- en annuleringsvoorwaarden, boekingsvoorwaarden en voorzieningen van de afzonderlijke huizen te weten. Met de boeking bevestigt u als gast de aanvaarding van deze voorwaarden. Het is de verantwoordelijkheid van de gast om de voor de boeking belangrijke informatie in acht te nemen. Ontdek uw perfecte vakantiehuis in Brandenburg/OT Plaue – het charmante Pittis Häuschen 5! Dit gezellige vakantiehuis (stacaravan) biedt op 45 vierkante meter plaats aan maximaal 6 gasten. Het beschikt over 3 slaapkamers en een badkamer met apart toilet, ideaal voor grotere gezinnen. Let alstublieft op de bedgrootte van deze stacaravan en kijk in de fotogalerij.
Onze stacaravan is bijzonder geschikt voor gezinnen met meer dan 2 kinderen. Wij raden echter vanwege de grootte altijd een bezetting van maximaal 4 personen aan. Bij kleine kinderen zijn ook meer dan 4 personen mogelijk. Wij verzoeken alle aanvragen schriftelijk te doen, met vermelding van een e-mailadres. Wij verhuren niet aan monteurs en niet aan alleenreizende minderjarigen. Geef altijd alle personen op (namen van de volwassenen & leeftijden van de kinderen) volgens de meldingsplicht. Buitenlandse gasten moeten een meldingsformulier invullen.
Voor het jaar 2026 kunnen geen aanvragen meer in behandeling worden genomen. Onze huizen zijn van half oktober tot eind maart (vanaf Pasen) gesloten wegens renovatiewerkzaamheden en verbouwingen. Hartelijk dank voor uw interesse en misschien zien we elkaar in 2027 in Plaue. Met vriendelijke groet uit Plaue, Holger & Katrin Bittner

Het huis kenmerkt zich door een complete inrichting, met een combinatie van moderne en rustieke elementen. De keuken is volledig uitgerust met alle benodigde apparaten zoals een koelkast, een koffiezetapparaat en een waterkoker, perfect voor zelfverzorgers. De eethoek naast de keuken biedt voldoende ruimte voor gezamenlijke maaltijden. Er is een tv-hoek voor ontspannen uren met diverse speelgoed aanwezig.
De badkamer is uitgerust met douche, wc, wastafel en een haardroger en er is nog een apart gastentoilet. Het terras met tuinmeubelen is de perfecte plek voor een ontbijt in de buitenlucht of om van de avondzon te genieten. Een grote parkeerplaats voor alle gasten van de camping bevindt zich direct achter onze vakantiehuizen en is vrij beschikbaar.

Pittis Häuschen 5 is een niet-rokers accommodatie en biedt ook de mogelijkheid tot langdurige verhuur. Beleef een onvergetelijke vakantie in het mobielhuis, dat rust en ontspanning belooft. Boek nu en verzeker uzelf van uw eigen kleine paradijs in Brandenburg!
Met onze in totaal 5 Pittis huisjes kunt u zonder eigen caravan/camper of tent een ontspannen en rustgevende vakantie op de camping doorbrengen.
Wasmachine, droger en wifi kunnen tegen betaling via de camping worden gehuurd: fietsen en waterfietsen eveneens. Het Italiaanse restaurant direct naast de receptie is tijdens het seizoen van april tot oktober elke dag geopend, zowel voor de lunch, voor koffie met huisgemaakt ijs en ook ’s avonds met Italiaanse gerechten. Verse broodjes kunnen één dag van tevoren bij het restaurant besteld worden en staan op de afhaaldag tussen 8:00-9:30 uur klaar. Het wordt aanbevolen om van tevoren na te vragen in welke maanden of weken dit mogelijk is. Wij zelf hebben hier geen invloed op. Mocht u als gast met een boot arriveren, dient u dit vooraf met de jachthaven af te stemmen, aangezien deze niet tot de camping behoort en zelfstandig opereert. Ook trailerplaatsen dienen vooraf besproken te worden. Wij stellen normaal gesproken per huis gratis een parkeerplaats ter beschikking. Auto’s kunnen niet direct bij het huis staan, daarvoor is helaas geen ruimte. Tegenover onze vakantiehuizen is echter een grote parkeerplaats beschikbaar, zonder vaste parkeerplaatsen. Bij elk gehuurd huis kan een kano, kajak of paddleboard worden gestald. Geen motorboten a.u.b. Een klein strand ligt op ca. 100 m afstand. Het hoofdstrand van de camping bevindt zich bij de ingang tegenover de receptie.

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (140x190 cm)
Eenpersoonsbed (70x180 cm)
Eenpersoonsbed (70x180 cm)
Eenpersoonsbed (70x180 cm)
Eenpersoonsbed (70x180 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

Meer 0.1 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

Bus 0.8 kilometer

Luchthaven 65 kilometer

Station 7.5 kilometer

Snelweg-afrit 28 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Onze in totaal 5 kleine huisjes kunnen gemakkelijk worden bekeken en u kunt gerust kijken welke het beste bij u past en in de gewenste periode beschikbaar is.
De camping Plaue noemt zichzelf een natuurcamping, ver weg van het stadsgewoel en alleen gelegen direct aan de Plauer See. De camping ligt buiten Plaue richting Brandenburg, voorheen Margarethenhof. Het Plauer Meer behoort, naast vele andere kleine meren, tot het Havelland met zijn prachtige fauna en flora. Vanaf het water kan het Havelland vanuit een heel ander bijzonder perspectief worden leren kennen.
De stad Brandenburg ligt op ca. 8 km afstand en Plaue op ca. 3 km. Aangezien de plek zelf geen winkelmogelijkheid heeft, moeten boodschappen van tevoren worden gedaan of moeten de omliggende plaatsen worden bezocht. Een Italiaans restaurant bevindt zich op het plein met een goede menukaart, dat in het seizoen van april tot oktober doorlopend geopend is. De Plauer visser is vanaf de achteruitgang van het plein in 10 minuten lopen te bereiken. Deze biedt altijd op vrijdag en zaterdag verse vis te koop aan of de mogelijkheid om de vis direct daar te proeven met een klein buitenterras en lunchmenu. Verder vind je de vissers ook in Plaue met hun winkels. Voor het recreatieplezier vindt men op de camping een volleybalveld, tafeltennistafels, trampolines en een kleine speeltuin voor de kleintjes.
Voor verwennerij kan men op afspraak gebruikmaken van een massage of een pedicure; hiervoor is er op het terrein een kleine massagesalon beschikbaar. Prijslijsten hiervoor liggen in de huizen met een telefoonnummer voor het maken van een afspraak.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Kanoën
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Tafeltennis
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:30
Aanbetaling: 25 % bij het boeken

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
Contant Betalen

Neem contact op:

Om fouten bij boekingen te voorkomen, vragen wij alle aanvragen schriftelijk te doen. Wij zullen geen telefonische aanvragen beantwoorden, omdat wij hiervoor geen garantie kunnen geven. Alleen zo kunnen wij dubbele boekingen of leegstand voorkomen en ons beschermen tegen onbetrouwbare aanvragen. Dit is uiteindelijk in het belang van alle gasten die bij ons hun vakantie plannen. Hartelijk dank voor uw begrip. Wij verhuren in totaal 5 vakantiehuisjes. Neem gerust een kijkje bij onze andere huisjes om eventueel het voor u passende object te vinden. Hartelijk dank voor uw interesse en dat u de tijd heeft genomen om bij ons langs te komen.
Wij zijn particuliere verhuurders op een camping en alleen onze gasten mogen gebruik maken van onze huizen, buitenfaciliteiten en inventaris. Let bij groepsaanmeldingen op, bijvoorbeeld als gasten via de camping hebben geboekt. Onderverhuur aan derden is uitgesloten. Personen die niet via ons geboekt hebben, mogen niet bij ons overnachten. Alle overnachtende gasten moeten worden aangemeld. De rusttijden moeten worden nageleefd. Onze vakantiehuizen zijn bedoeld voor individuele toeristen en gezinnen. Boekingen van groepen die meer dan 2 huizen boeken zijn niet toegestaan, om rust en ontspanning te waarborgen. Wij zijn geen feestlocatie en verzoeken gasten uitdrukkelijk de nachtrust te respecteren. Een tijdige overdracht op de aankomstdag dient correct te verlopen. Mocht u alle informatie hebben gelezen, ook over de uitrusting, de ligging, de prijzen met minimumovernachtingen en de foto's hebben bekeken, dan zijn in wezen alle voorafgaande informatie aanwezig. Bij boeking ontvangt u nogmaals de exacte annuleringsvoorwaarden, een routebeschrijving naar onze huizen en in het vakantiehuis ligt dan nog een map met verdere informatie klaar. Let op de aankomst- en vertrekdagen met tijden, de bezetting per huis, de kamerafmeting, bedgrootte en dat per huis slechts één hond is toegestaan. Geen andere huisdieren. De prijscalculator geeft altijd de eindprijzen weer zodra alle personen zijn ingevoerd (volwassenen met naam, kinderen met leeftijdsvermelding). Buitenlandse gasten dienen volgens de logieswet bij aankomst nog een registratieformulier in te vullen. Bij aankomst kan van alle aankomenden een identiteitsbewijs ter inzage worden gevraagd om schijnadressen uit te sluiten. Bij onze aanbieder wordt geen provisie berekend. Omdat wij een particulier bedrijf zijn, worden er geen langlopende contracten afgesloten. Wij behouden ons het recht voor om onze vakantiehuizen op elk moment te sluiten. Om deze reden worden nieuwe prijzen altijd pas na afloop van het seizoen voor het nieuwe seizoen vastgesteld. Dit zal gewoonlijk in november gebeuren, zodra wij de eindafrekeningen van de camping hebben ontvangen en wij ook de nieuwe prijzen voor bijkomende kosten te weten komen. Boekingsbevestigingen worden altijd in het lopende seizoenjaar verstuurd, vanaf januari, om een seizoen te kunnen afsluiten. Aanvragen en reserveringswensen kunnen gerust worden ingediend. Wij werken alles op volgorde af, mochten er dubbele wensen voorkomen. Wij geven geen prijsgarantie voor de volgende jaren en ook renovatiewerkzaamheden kunnen ertoe leiden dat huizen voor een bepaalde tijd gesloten zijn of gesloten blijven. Vanaf 2027 wordt ons huis nr. 1 gesloten en wordt ons huis 2 gerenoveerd. Hierdoor kunnen er verschuivingen optreden die wij nog niet kunnen voorzien. Ook om deze redenen worden onze prijzen en bezettingen altijd pas vanaf het lopende seizoen bekendgemaakt. Wij vragen om uw begrip en verblijven met de beste groeten uit Plaue, uw familie Bittner.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 14-08-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf Ferienhäuschen Pitti
Familie H. Bittner

Familie H. Bittner

Ik, Holger Bittner, ben de verhuurder van de Pitt vakantiehuizen in Plaue. Ik kom uit Ilsenburg/Harz bij Wernigerode en heb een eigen huisje direct naast de vakantiewoningen.

Gastheer sinds: 24-07-2017

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 3h

Contacttalen: Duits

Servicetijden: Ma.-Vr. 09:00-18:00; Za. 10:00-11:00; Zo. 10:00-10:30

Advertentienummer: 4770313

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 15159843725

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Familie H. Bittner

Alle accommodaties weergeven van Familie H. Bittner

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4770313

Laatst bijgewerkt: 26.08.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4770313.htm

Ferienhäuschen Pitti

Familie Holger und Katrin Bittner

Goetheweg 9

38871 Ilsenburg

0049(0) 15159843725

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat