Vakantieappartementen en huizen in Noord-Holland
Vakantieappartement Gezinsvakantie Egmond aan Zee
13% Actie 16-03-2026 - 27-03-2026
Het 4-sterren vakantiehuisje Martinus 1 staat nabij het centrum van Egmond aan Zee, vlakbij de winkelstraat en busstation en op ca. 600 meter van strand, duinen en bos.
De Jutter (de wrakstukken rovers)
In de natuur, op 300 meter van het strand! Van 28 oktober 2016 tot en met 3 maart 2017, voor 2 personen, 30% korting op de huurprijs !!
Bijzonder duurzaam
Bungalow Noordzee met een serre
Zonnig gelegen bungalow met serre. Omheind perceel. Parkeerplaats bij het huis. Gratis internet. Woonoppervlakte 75 m². Serre ca. 16 m². Houtkachel in huis.
Strandnabij, comfortabel, gezellig, gezinsvriendelijk, ontspannend, slaapplaatsen voor 6 personen Tuin 450 m², vakantiepark met zwembad, WiFi, wasmachine en droger
Zeer duurzaam
Ontspannen in ons gezellige zomerhuis met privé terras aan de rand van het Noord-Hollands Duinreservaat. In het voorjaar van 2025 is de benedenverdieping volledig gerenoveerd.
Deze woning is geschikt voor grote gezinnen of groepen van 10 tot 12 personen. De vrijstaande, comfortabele woning ligt op een zeer rustig park, 15 min. van het strand
Op het groene park de Keizerskroon in Julianadorp aan Zee, staat deze mooie vakantie woning geschikt voor 5 personen. Het huis beschikt over een mooie grote afgezette tuin.
Welkom bij ons appartement "Egmondse strand". Zeer centraal gelegen aan de boulevard van Egmond aan Zee. Uitzicht op zee en zeer dichtbij het strand en dorp.
Duurzaam
Modern appartement nabij strand en centrum
Duurzaam
Goed onderhouden appartement op een top locatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken.
Prachtig vakantiehuis dicht bij het strand. Modern en nieuw ingericht. Gratis Wifi. Honden welkom. De tuin is volledig omheind!
Vakantiewoning 2-3 personen in een rustige ligging Zandvoort Centrum, 500m van het strand
Gezellig vakantiehuis aan het water met sauna, aanlegsteiger & airco aan het IJsselmeer
10% Last minute 16-03-2026 - 06-04-2026
Een speciale aanbieding vakantiehuis ... Waarom een speciale House? U zult in heel Nederland vinden dergelijke ingerichte huis ...
Bijzonder duurzaam
Ons appartement heeft een eigen ingang en
Gezellig, zeer goed onderhouden, vrijstaand huisje voor max. 5 personen op omheind perceel. Slechts 800 meter naar een van de mooiste en breedste stranden van Noord-Holland.
House tot 6-8 personen in Julianadorp aan Zee
STAR vakantiehuisjes Noord Dirkshorn
Voor 6 personen, overdekt terras, honden toegestaan, omheind, internet, wasmachine, droger
Zeer ruim en compleet ingericht appartement op 100 m van strand en zee.
Huis voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
Verhuur voor maximaal 6 personen in de buurt van het strand in Julianadorp aan Zee