51 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad op Fuerteventura
Een droom van een bungalow in een klein complex met zwembad. Grote wind en het uitzicht beschermde eigen terras! Een deel van het terras overdekt.
10% Last minute 24-01-2026 - 07-02-2026
Geniet van uw vakantie in een privé-sfeer in ons gezellige vakantiehuis met privé-zwembad en wintertuin!
12% Actie 27-03-2026 - 15-04-2026
62 m² Rookvrij appartement met 2 slaapkamers, een balkon en uitzicht op zee - 50 meter van het strand
Stijlvolle bungalov surf & chill
Comfortabele bungalow-stijl chill met uitzicht op de Atlantische Oceaan, op slechts 600 meter van het mooie zandstrand van Sotavento goed onderhouden complex met zwembad nodigt alle.
Het hoogwaardig ingerichte vakantieappartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, een gemeenschappelijk zwembad en een fantastisch uitzicht op zee.
villa van 200 m² in Costa Calma met unieke architectuur en fenomenaal uitzicht op zee voor maximaal zes personen.
Penthouse met een adembenemend uitzicht over het hele strand van Costa Calma
Prachtige villa in Esquinzo met unieke architectuur en fenomenaal uitzicht op zee voor maximaal zes personen.
Vakantieappartement Miramar 3 in Costa Calma, met een prachtig uitzicht op zee, 65 m², voor 2 personen.
20% Actie 25-01-2026 - 26-01-2026
Het appartement Casa Laura heeft 2 slaapkamers en is gelegen in een exclusief complex met zwembad op slechts 50 meter van het zandstrand. Uitzicht op de zee, het strand en het zwembad. WLan gratis
20% Actie 24-01-2026 - 05-02-2026
Luxe appartement in het zuiden van het Canarische eiland Fuerteventura, in Jandía strand, maximaal 5 volwassenen. Met uitzicht op het strand en de vuurtoren van Jandia. gratis Wifi
Sunset Suite in Corralejo Sun, großer Pool mit Sonnenliegen, ruhig, zentral, sicher.
Sunset Suite in Corralejo Sun: 45m², groot zwembad, centraal & rustig & schoon & veilig. Ideaal voor maximaal 3 personen. Dicht bij Waikiki strand, oude stad, restaurants, bars, muziekplein
Duurzaam
Casa Carpe Diem mit Meerblick+Pool
Vakantiehuis CASA CARPE DIEM in La Pared, Fuerteventura, Canarische Eilanden, met zwembad en uitzicht op zee, ruimte voor maximaal 4 personen.
Flat Aloha , gelegen op korte loopafstand van het prachtige zandstrand van Sotavento, in een goed onderhouden complex , met een groot zwembad.
Villa herlichen een panoramisch uitzicht op zee van de Atlantische Oceaan van Costa Calma.
Villa herlichen een panoramisch uitzicht op zee van de Atlantische Oceaan van Fuerteventura / Costa Calma.
20% Actie 26-01-2026 - 01-02-2026
20% Actie 29-01-2026 - 01-02-2026