93 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad op Tenerife
Vakantiewoning Arena Negra Suites & SPA in Puerto de Santiago, Tenerife: 110 m² met zwembad
Huis en in het strand, met zwembad, fitnessruimte, barbecue, prachtig aangelegde grote cottage tuin, rustig gelegen,
Appartement Playamar Romantico
Big Beach appartement in Puerto de la Cruz met 2 terrassen, 2 slaapkamers, geweldig uitzicht op zee, garage, ingebouwde kluis, een volledig uitgeruste keuken, een groot zwembad, vlakbij het strand
Tenerife bij Adeje, huis met zeezicht voor maximaal 4 personen, 2 terrassen, gemeenschappelijk zwembad, in een rustige plaats, 800m van het strand
Vakantieappartement Gezinsvakantie Puerto de la Cruz
Droom finca alleen door de zee voor 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, SAT / TV, Wifi .. Experience. Uw vakantie op het zonnige eiland Tenerife
Prachtige villa met prachtig uitzicht en prive verwarmd zwembad
2 kamer appartement - Appartementen 2 kamers
Cottage voor 4 personen, prachtig uitzicht op zee en thee, privé zwembad, SAT/TV, internet. Vakantie weg van het massatoerisme. We kijken uit naar uw bezoek.
Vakantiehuis met privé zwembad
Bungalow met zwembad aan de kust in een rustige locatie met een fantastisch uitzicht op zee. Ideaal om te ontspannen en de ziel bengelen.
Finca Tabaiba is gebouwd op de plaats van een oude Canarische boerderij in het groene noordwesten van het eiland bij Icod de los Vinos, gerenoveerd in 2021.
2 Zimmer Apartment Los Cristianos
Pas gerenoveerd appartement met 1 slaapkamer en een woonkamer met open keuken Groot terras Gratis gebruik van het zwembad, WLAN, Internet TV, parkeerplaats
Vakantieappartement Finca Palmeras II in La Guancha, Tenerife, 90 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer, kitchenette, terras, prachtig uitzicht op zee Beschikbaarheid op aanvraag
Leuk huisje met zwembad voor 6 personen aan de rand van Arona met Internet, Sat / TV en uitzicht op zee. Beleef een unieke vakantie!
Finca las Mariposas 2 Dit individuele vakantieappartement met veel ruimte ligt op een omheinde finca van 8000 m² in het groene noordwesten van Tenerife in de gemeente Los Silos
Duurzaam
Finca Los Dragos in Playa San Juan
Prachtig gelegen boven Playa San Jan ligt het vakantiehuis Los Dragos met verwarmd zwembad, zeezicht, SAT/TV, internet, Vaatwasser, 1 slaapkamer, 1 badkamer, keuken
Penthouse Vista Palm Mar Tenerife
Luxueuze vakantiewoning voor maximaal 6 personen in een rustige woonwijk in het zuiden van Tenerife. Fantastisch zeezicht vanaf balkon en dakterras.
Finca Tabaiba is gebouwd op de plaats van een oude Canarische boerderij in het groene noordwesten van het eiland bij Icod de los Vinos, gerenoveerd in 2021.
Casa Salvatore - Tenerife Zuid
Mooie romantische huis voor 2 personen, 1 slaapkamer, badkamer, woonkamer met keuken, SAT / TV, Wifi en een dromerig landschap-zwembad gewoon fantastisch.
Prachtig landhuis in het zuiden van Tenerife met zonne-energie verwarmd zwembad, SAT / TV en internet voor 2 personen, 1 slaapkamer, 1 badkamer, mooi verzorgde tuin, uitzicht op zee
Finca Tabaiba is gebouwd op de plaats van een oude Canarische boerderij in het groene noordwesten van het eiland bij Icod de los Vinos, gerenoveerd in 2021.
Finca Tabaiba is gebouwd op de plaats van een oude Canarische boerderij in het groene noordwesten van het eiland bij Icod de los Vinos, gerenoveerd in 2021.