32 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in de oostelijke Costa del Sol
Gezellige vakantiewoning in Nerja voor maximaal 4 personen, 54m² woonoppervlak.
Casa al Andalus is gelegen op een heuvel in absolute zin Rustpositie aan het einde van een aanvoerweg. Prachtig uitzicht op de baai van Torre del Mar naar Torremolinos
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
Bijzonder duurzaam
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
stijlvolle vakantiewoning Mar Alegre eerste lijn strand, uitzicht op zee, in Torrox Costa, Costa del Sol voor 4 personen.
Vakantiehuis La Biznaguita in Benajarafe voor 6 personen, uitzicht op zee, zwembad en dakterras, drie slaapkamers, keuken, woonkamer, twee badkamers, internet, airconditioning.
La Gaviota met privé zwembad en uitzicht op zee, heeft een woonkamer en een glazen veranda met uitzicht op de zee, twee slaapkamers, een badkamer en een grote keuken
Villa Valentina in Andalusië, Caleta de Vélez met privé zwembad, groot zwembadterras, 3 slaapkamers, 3 badkamers, voor maximaal 6 personen.
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.
Romantisch, ruim vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op zee. Gezellig van 2 tot 8 personen.
-10% Korting 08-10-2025 - 31-10-2025
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
mooie kleine vakantiewoning met fantastisch zeezicht, groot terras, grote tuin en privé zoutwaterzwembad, voor 2-4 personen
Aantrekkelijke appartementen met zeezicht in een residentie Stella Maris op het strand met een tropische tuin en een zwembad. 4 appartementen beschikbaar.