135 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in de regio Cagliari
Vrijstaande woning met grote mediterrane tuin en prive zwembad prive - slechts ongeveer 400 meter van de zee en het witte zandstrand van 'Is Morus "PULA - Cagliari
-12% Korting 17-08-2025 - 16-09-2025
VILLA GIACOMO MET PRIVÉ ZWEMBAD
VILLA GIACOMO met privézwembad in Domus de Maria: Vakantiehuis met 150m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, voor 6 personen.
Duurzaam
Vakantie Villa voor maximaal 9 personen. met een prachtig uitzicht op zee + eigen prive zwembad - Regio CHIA - PULA - CAGLIARI
Villa Dharma, Torre delle Stelle
Prachtige vrijstaande villa met privé zoutwaterzwembad op 300 m van zandstrand. 6 slaapplaatsen, 3 slaapkamers en 3 badkamers op loopafstand van zandstrand.
Ononderbroken uitzicht op zee, idyllische locatie, privé zoutwaterzwembad, volledig voorzien van airconditioning, WI-Fi en volledige privacy.
Mooie vrijstaande villa met zoutwaterzwembad, 300 m van zandstrand, air-con en wi-fi.
Vakantiehuis met grote tuin, 350m van het strand, rustige locatie
Villa Azzurra, Quartu Sant'Elena
Betoverend uitzicht op zee, privé zwembad, airconditioning. Villa Azzurra is een prachtige halfvrijstaande villa aan de adembenemende zuidkust van Sardinië.
Huis 60 vierkante meter (vrijstaand) Plot 1000m² (goed geïntegreerd) Locatie: op de zee in het centrum van Costa Rei, restaurants en winkels in een paar minuten loopafstand
Stijlvol vakantiehuis in een rustige locatie en in Strandesnähe, met een prachtig uitzicht op zee, een eigen tuin, airconditioning, satelliet-tv, internet, barbecue en een eigen parkeerplaats.
Vakantiehuis met grote tuin op 80 m van het grote brede zandstrand van de mooie Costa Rei, supermarkt 120 m, restaurants 150 m, gerenoveerd 2022
-15% Korting 17-08-2025 - 31-08-2025
Duurzaam
Villa Matrix en opgenomen in het exclusieve wooncomplex "Ik Lentischi" bestaat uit 94 prachtige villa's met zwembaden.
Vakantiehuis Le Mimose al Mare 2A
Costa Rei vakantiehuis direct aan zee met gecultiveerde tuin en uitzicht op zee.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Cagliari
Vanwege het ontbreken van een lift is het niet geschikt voor mensen met mobiliteitsproblemen.
Bijzonder duurzaam
SARDINIË - voordelige nieuwe vakantieappartementen, voltooid in juli 2019, voor 2 personen in "VILLA SAN PIETRO", een buitenwijk van de idyllische vakantiebestemming PULA - Zuid-Sardinië.
SARDINIË - Comfortabel vakantiehuis met 3 slaapkamers + 3 badkamers op slechts een steenworp afstand van het witte zandstrand en de kristalheldere zee van "IS MORUS".
President Villa Tuerredda: Chia, Sardinië: 100m², 2 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 5 personen.
-5% Korting 26-07-2025 - 03-11-2025
Vakantiehuis Casa Verde met zeezicht
Sardinië - Goedkope vakantiehuis met uitzicht op zee dicht bij de prachtige witte zandstranden Regio CHIA - PULA - CAGLIARI Sardinië
Zuid-Sardinië - Rustig, vrijstaand landhuis met privézwembad op een biologische boerderij met ontbijtservice, prachtig uitzicht op zee, dichtbij het strand.