Terug
Zoeken

Tinko

Max.  4  personen
70m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

18 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 7 Jaren online


Beschrijving

U woont op de begane grond, de verhuurders wonen op de bovenverdieping. Als u vragen heeft, heeft u altijd een contactpersoon ter plaatse. Vanaf het terras kunt u genieten van het uitzicht op zee. Er is een tuingrill en een gasgrill aanwezig. Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar bij het huis. In de woonkamer staat een slaapbank voor een extra persoon.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.2 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

Stadscentrum 0.1 kilometer

Bus 5 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

Station 40 kilometer

Snelweg-afrit 45 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het huis ligt in de wijk Ribarica, ongeveer 5 km. van Karlobag. Het dichtstbijzijnde vliegveld voor vluchten vanuit Duitsland is in Zadar, op ongeveer 90 km afstand, met de auto moeten we vanaf Bremen ( km.) ongeveer 14 uur rijden. Ribarica is een kleine rustige plaats waar u kunt genieten van het seizoen
in een kleine bakkerij kunt u brood, gebak etc. kopen, er zijn twee restaurants en een kleine markt in de buurt. In Karlobag vindt u meer mogelijkheden om te eten en te winkelen. Het is zeer rustig en aangenaam om te ontspannen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 18:00
Uitchecken: 10:00
Resterend bedrag: bij aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

behalve de toeristenbelasting zijn er geen andere kosten

Annuleringsvoorwaarden:

  • Je krijgt het boekingsbedrag minus de annuleringskosten teruggestort, als je de boeking ten minste 4 dagen voor de geplande check-in tot 12:00 's middags MET (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij een annulering die korter dan 4 dagen voor de check-in aangevraagd is, wordt 50% van het boekingsbedrag minus de prijs voor de eerste nacht en de annuleringskosten teruggestort.

Neem contact op:

Het water is zeer schoon en helder. Omdat er hier geen industriële planten staan en er altijd een lichte wind waait, is de lucht bijzonder geschikt voor mensen met allergieën. Als u richting Gospic rijdt, vindt u na ca. 20min. rijden een heel ander landschap - groene bossen, diepe dalen en hoge bergen - een ideale omgeving om te wandelen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 06-09-2026


10 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Augustus 2026

Danilo B. uit Berane, Montenegro

5,0 5 5 5 5 5
Toon Kroatisch

Odmor

Ons verblijf in Cesarici was echt prachtig en heeft ons alleen de mooiste herinneringen achtergelaten. Het huis is zeer schoon, netjes en "cakum-pakum" ingericht, met veel aandacht voor elk detail. Alles was op zijn plaats en we voelden ons prettig en als thuis.
We willen vooral onze gastheren, Kallet en Darinka, prijzen, die uitzonderlijk vriendelijk, hartelijk en altijd bereid waren om te helpen. Ze hebben ons zelfs vriendelijk ligbedden aangeboden, aangezien we die niet mee hadden genomen, wat voor ons veel betekende en liet zien hoeveel ze om het welzijn van hun gasten geven.

Vanaf onze aankomst tot aan ons vertrek hadden we echt uitstekende service, vriendelijkheid en gastvrijheid. Alles was onberispelijk en zonder enige klacht. Dergelijke gastheren kom je vandaag de dag echt zelden tegen en juist zij maken een vakantie nog mooier en specialer.

Cesarica is prachtig voor een vakantie, en met zo'n huis en zulke gastheren is de ervaring nog completer. Van harte bevelen we aan iedereen die rust, schone en mooi ingerichte accommodatie, prachtig zee en vooral gastheer en gastvrouw wil bij wie je je welkom voelt.

Dank aan Kallet en Darinka voor de geweldige gastvrijheid en alles wat ze hebben gedaan om onze vakantie onvergetelijk te maken. We komen graag terug! ❤️? ☀️

Aanbevolen voor: Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. D. Loncar:

Hvala drago nam je da ste bili zadovoljni.Bilo bi nam drago da nam opet dodjete.Bili ste dragi gosti.❤️?Pozdrav Kalle i Dariinka

Juli 2025

Doreen B. uit Leipzig

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Traumonderkomen

Ik kende tot nu toe alleen Istrië. Nu is Karlobag met het vakantieappartement in Cesarica onze gevoelsmatig 2e thuis geworden. Het vakantieappartement heeft alles wat een goede vakantie nodig heeft. Mooie gezellig ingerichte kamers, een prachtig uitzicht op het eiland Pag en de Adriatische Zee is gelijk voor de deur. Vriendelijke en behulpzame verhuurders. Zeer aan te bevelen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

April 2025

Günther R. uit Ennepetal

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Stammgast

Ik ben een gepassioneerde motorrijder. In Cesarica kan ik mijn motorfietsen veilig parkeren. Ik geniet van de rustige en goede ligging van het vakantiehuis. Het is ideaal voor uitstapjes naar de bergen en het achterland rond Gospic. De verhuurders zijn vriendelijk en behulpzaam. Ik kom hier graag terug, het is hier pure ontspanning.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief

Juli 2023

Marcel B. uit Leipzig

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldig herstel op een prachtige locatie

Dat was de mooiste vakantie voor ons allemaal. De accommodatie had nog meer te bieden dan we hadden verwacht. De gastheren waren hartelijk en je voelt meteen dat je op vakantie bent. Gewoon geweldig. De natuur is indrukwekkend. Gewoon geweldig. Voor mensen die de natuur weten te waarderen.

Antwoord van Mevr. D. Loncar:

Schön das es euch gefallen. Wir freuen uns auf ein Wiedersehen mit euch.

Juli 2022

Jenny E. uit Hannover

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Super huis en nog betere gastheren

We zouden dit huis aan iedereen aanraden, het heeft alles wat je nodig hebt....look in de beschrijving hier klopt alles van de inventaris tot de netheid
De gastheren zijn zeer warm, behulpzaam, vriendelijk en verwelkomen je met open armen
Voor ons was het echt een fijne ontspannende vakantie en we zullen zeker terugkomen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. D. Loncar:

Hallo ihr beiden, wir freuen uns das ihr euch so gut erholt habt. Ihr beiden ward auch angenehme Gäste. Vielen Dank für die gute Bewertung .

meer weergeven

Contact

Mevr. D. Loncar

Mevr. D. Loncar

Mijn man en ik zijn de eigenaren van het huis, wij brengen de zomermaanden hier door als gepensioneerden. Wij zijn blij met vriendelijke gasten die graag terugkomen.

Gastvrouw sinds: 02-11-2018

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 1h

Contacttalen: Duits, Kroatisch

Advertentienummer: 176240

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1608263170

00385(0) 1608263170

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 176240

Laatst bijgewerkt: 10.09.2026

Advertentie online sinds: 7 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/176240.htm


«Tinko» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat