Terug
Zoeken

Ferienhaus Tuxerbauer

Max.  7  personen
75m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



57 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 18 Jaren online


Beschrijving

Het vakantiehuis is een klein huis voor u alleen met een grote keuken-woonkamer, radio en satelliet-TV, een tweepersoonskamer met douche, een driepersoonskamer met douche, nog een tweepersoonskamer, een WC en een voorkamer en terras.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

Luchthaven 50 kilometer

Station 2 kilometer

Snelweg-afrit 15 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Wij runnen een kleine bergboerderij ongeveer 2 km boven het centrum van Aschau op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op de bergen. Onze locatie is geschikt als startpunt voor romantische wandelingen, maar ook voor langere bergwandelingen. Aschau ligt in het midden van het Zillertal. De flat ligt op een zonnige en rustige locatie met een prachtig uitzicht op de bergen. Onze locatie is geschikt als startpunt voor romantische wandelingen, maar ook voor uitgebreide bergwandelingen. De skigebieden Hochzillertal Kaltenbach en Zillertalarena-Zell liggen beide op ongeveer 5 km afstand. Inkoopmogelijkheden zijn in het dorp (kruidenier, bakker, slager, bank en postkantoor).


Recreatiemogelijkheden

Bergbeklimmen
Fietsen
Mountainbiken
Zwemmen
Skiën
Snowboarden
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Excl. toeristenbelasting € 1,50 per persoon vanaf 15 jaar en nacht; aankomsttijd: vanaf 14.00 uur, vertrek tot uur

Neem contact op:

De prijs is afhankelijk van het aantal personen tussen 64,- tot 110,- EUR per nacht. Seizoen: Kerstmis, Nieuwjaar en Carnaval in februari en het appartement zal kosten ? 115,- (niet afhankelijk van bezetting) voor de eindschoonmaak 40,- ?.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 12-03-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Mevr. E. Hauser

Mevr. E. Hauser

Gastvrouw sinds: 06-10-2007

antwoordtijd: nog geen

Contacttalen: Duits, Engels, Italiaans

Advertentienummer: 19294

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0043(0) 5282 2894

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Mevr. E. Hauser

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 19294

Laatst bijgewerkt: 14.03.2026

Advertentie online sinds: 18 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/19294.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat