Vakantieappartement Gezinsvakantie Veli Losinj
Al meer dan 7 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De vakantiewoning ligt op een gesloten terrein. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. U kunt buiten relaxen met tuinmeubeklen. Een barbecue is aanwezig.
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 3 personen. U heeft toegang tot het terras. slaapkamer met 1 éénpersoonsbed en TV. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het terras. kookhoek in de woonkamer met eethoek, elektrisch fornuis inductiefornuis, afzuigkap, koelkast en magnetron. badkamer met met douche, 1 wastafel, WC en wasmachine.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 15.00/dier en dag.
Ligging: Veli Lošinj. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis en is modern ingericht. Het grondstuk is in het centrum. De toegangsweg naar het terrein gaat via een zijstraat. Openbare parkeerplaatsen zijn in de plaats. toeslag De dichtsbijzijnde winkels zijn op 150 m afstand, restaurant 150 m en centrum 300 m. discotheek in Mali Losinj 3 km. apotheek in Veli Lošinj 3 km. Jachthaven 2 km
In de zomer: Adriatische Zee in Rovenska 550 m, strand met kiezel, rotsen en zwemplateau's in Rovenska, 550 m van uw verblijf vandaan. Sportplaats 1 km.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Airconditioning, Elektriciteit, Gas, Water, Beddegoed, Handdoeken, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Eindschoonmaak verplicht 37,50 € per accommodatie per verblijf. Toeslag voor kort verblijf (minder dan 4 dagen) verplicht 30% per verblijf. Toeristenbelasting.
Kosten ter plaatse: Verplicht: Inschrijfgeld 2,50 € per persoon per verblijf. Naar wens: Parkeerplaats 10 € per personenauto per dag.
Waarborgsom: EUR 150,-/object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 3
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.15 kilometer
0.15 kilometer
Restaurant 0.15 kilometer
0.15 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 204065
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Veli Losinj, Kvarner, Kroatië
Veli Losinj, Kvarner, Kroatië
Veli Losinj, Kvarner, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Nerezine, Kvarner, Kroatië
Nerezine, Kvarner, Kroatië
Nerezine, Kvarner, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kvarner Bay
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 204065
Laatst bijgewerkt: 14.03.2026
Advertentie online sinds: 7 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/204065.htm