Terug
Zoeken

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Senj

Max.  3  personen
50m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

5 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 7 Jaren online


Beschrijving

Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt op een 300 m² groot, open terrein met tuin. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met parasol, ligstoel en tuinmeubeklen. Een barbecue is aanwezig.
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 50 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang leidt via de terras direct in de gang met kapstok. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 extra bed op slaapbank, TV, radio en CD. U heeft toegang tot het 16 m² grote terras met tuinmeubelen en parasol. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en Ventilator. keuken met gasfornuis (2 pitten), elektrisch fornuis (2 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron en koffiemachine. badkamer met badkuip, WC en venster.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 10.00/dier en dag.

Ligging: Senj. Het vakantiehuis is in lokale stijl ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige plek. Het vakantiehuis is voor families met kinderen geschikt, omdat er geen verkeer is. Bij het vakantiehuis zijn U 2 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 2,1 km afstand, restaurant 650 m en centrum 2,1 km. sauna in 1,6 km. bioscoop in 24,8 km. thermaal bad, overdekt zwembad elk 300 m. station in Rijeka 70 km. Senj: discotheek 2,3 km en dokter, apotheek, bank elk 3 km. Bocciaplaats en sportplaats 2,1 km. Grote supermarkt 2,5 km.
In de zomer: Adriatische Zee in Senj 200 m, strand met kiezel, rotsen en zwemplateau's in Senj, 600 m van uw verblijf vandaan. Voor de watersporters onder u is er in Senj een verhuur van boten, 1,8 km. Sportvissers kunnen in Senj, 200 m de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. golf in 300 m. tennis in Senj 5 km. duiken in Sveti Juraj 8 km.

Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : internettoegang, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Handdoeken, Beddegoed (wekelijkse wissel), Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeslag voor kort verblijf (minder dan 4 dagen) verplicht 20% per verblijf. Toeristenbelasting.
Kosten ter plaatse: Naar wens: Airconditioning 10 € per accommodatie per dag.
Waarborgsom: EUR 100,-/object.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Airconditioning Airconditioning

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 3

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2.1 kilometer

Restaurant 0.65 kilometer

Station 70 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Zwemmen
Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene aanwijzingen voor annuleringen


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


2 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Sandra M.

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Kleine, gezellige flat, perfect geschikt voor twee volwassenen en een kind. Geweldig uitzicht, vragen werden onmiddellijk behandeld, verhuurder kon op elk moment worden gecontacteerd.

Maria W.

4,8 5 5 5 5 4
Toon Duits

Het uitzicht op de Adriatische Zee werd niet te veel beloofd, het is uniek mooi om ervan te genieten bij het ontbijt.
De verhuurders zorgen goed voor ons, zijn altijd bereikbaar via WhatsApp en brengen ons af en toe lekkers.
De omgeving is erg pittoresk, helaas zijn sommige restaurants al gesloten in de herfst, maar je kunt wel genieten van de rust.


Contact

Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG

I. Holiday Home AG

Gastheer sinds: 09-01-2019

Contacttalen: Duits, Engels, Pools

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 206007

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van I. Holiday Home AG

Alle accommodaties weergeven van I. Holiday Home AG

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 206007

Laatst bijgewerkt: 18.03.2026

Advertentie online sinds: 7 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/206007.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Senj» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat