Vakantieappartement Gezinsvakantie Malinska
Al meer dan 6 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De vakantiewoning ligt op een 150 m² groot, gesloten terrein met bloemen, struiken en bomen. Het terrein is met een hek omsloten. De verhuurder woont permanent in het huis of, heeft een aparte ingang. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar.
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 35 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Er is geen verwarming. De ingang is in der 1. Etage
en leidt via een buitentrap direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: recreatieruimte 15 m² groot en met TV. U heeft toegang tot het 15 m² grote balkon terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 3 stoelen. slaapkamer 10 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. keuken 5 m² groot en met eethoek, gasfornuis (2 pitten), elektrisch fornuis (2 kookplaat), bakoven en koffiemachine. De eethoek heeft plaats voor 3 personen. badkamer 5 m² groot en met badkuip met douche, 1 wastafel en WC.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 7.00/dier en dag.
Ligging: Malinska. De vakantiewoning ligt in een dubbelhuis en is functioneel ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 450 m afstand, restaurant 450 m en centrum 500 m. bioscoop in 11 km. station in 18,7 km. thermaal bad in 200 m. overdekt zwembad in 23,9 km. sauna in 600 m. Malinska: apotheek, bank elk 650 m. discotheek, dokter elk 750 m. vliegveld in Omišalj 15 km. Een kinderspeelplaats op 500 m afstand.
In de zomer: Adriatische Zee in Malinska 700 m, strand met kiezel, steentjes, rotsen en zwemplateau's in Malinska, 700 m van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis in 200 m. golf in 5,4 km.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : internettoegang, Airconditioning, Elektriciteit, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Kosten ter plaatse: Verplicht: Inschrijfgeld 11 € per persoon per verblijf.
Waarborgsom: Geen borgsom.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 2
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.45 kilometer
0.45 kilometer
Restaurant 0.45 kilometer
0.45 kilometer
Luchthaven 15 kilometer
15 kilometer
Station 18.7 kilometer
18.7 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 226113
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Malinska, Kvarner, Kroatië
Malinska, Kvarner, Kroatië
Malinska, Kvarner, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Malinska, Kvarner, Kroatië
Malinska, Kvarner, Kroatië
Malinska, Kvarner, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kvarner Bay
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 226113
Laatst bijgewerkt: 02.04.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/226113.htm