Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
88 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 6 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Onze vrijstaande bungalow is gelegen op een rustig en verkeersluw park. De bungalow is deels geïsoleerd en heeft centrale verwarming.
De tuin werd begin 2021 vernieuwd, weer omheind en omgeven door een haag en hek. Er is een ruim nieuw aangelegd terras aan de voorkant van de bungalow en een groot gazon om te zonnebaden, spelen etc. Op elk moment van de dag zijn er genoeg zon- of schaduwplekken.
Deze bungalow heeft een eigen parkeerplaats (1 auto) bij het huis.
De bungalow is in 2020 gemoderniseerd met oa een een nieuwe badkamer en nieuw toilet.
De woonkamer is voorzien van nieuw meubilair, LED-tv; u kunt zowel satelliet-tv (Duitse zenders) als kabel-tv (alle Nederlandse zenders) ontvangen. WLAN / WIFI is gratis.
Naast de woonkamer met open keuken is er een gemoderniseerde badkamer met inloopdouche. Er is een apart nieuw modern toilet.
De twee slaapkamers zijn als volgt; 1x tweepersoonsbed met 2 persoonstopper (nieuwe matrassen in 2023), 1x 2 eenpersoonsbedden ( x kunnen tegen elkaar geschoven worden). Daarnaast is er een derde slaapkamer met een 1 persoonsbed.
De buitenruimte is uitgerust met een tuintafel, 4 tuinstoelen met comfortabele kussens, een loungebank, een picknick tafel en een aparte berging (evt. voor uw fiets).
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Meer 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Luchthaven 87 kilometer
87 kilometer
Station 20 kilometer
20 kilometer
Snelweg-afrit 2 kilometer
2 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het park heeft directe toegang tot de dijk en het IJsselmeer. Het strand ligt op loopafstand.
Voor de visliefhebber is er direct grenzend aan het park een eersteklas viswater. Voor kinderen is er een speeltuin bij de ingang van het park.
Op het strand is de Lemmer Beach Club, waar u 's avonds kunt genieten van een glas wijn
prachtige zonsondergang.
Bij de Beach Club vindt u ook een binnenzwembad met een waterglijbaan en een kinderbad.
Tegenover het bungalowpark ligt het sporthotel "Iselmar" met grote haven, bar, restaurant, bowlingbaan, squash, zwembad, sauna, bootverhuur en wasmachines.
Lemmer is een gezellig vissersdorp, er zijn veel gezellige winkeltjes, restaurants, cafés en supermarkten in het dorp, zoals Aldi, Lidl, Jumbo en Spar.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 100 |
| Aanbetaling: | 50 % |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Huurprijs is exclusief toeristenbelasting Verplichte eindschoonmaakkosten 75 euro Borg 100 euro Hond a 40 euro Wisseldag is zaterdag |
Annuleringsvoorwaarden:
U betaalt 50 procent van de reissom binnen 2 weken. Het resterende bedrag dient een maand voor aankomst te worden voldaan. Wij raden een reisverzekering aan voor het geval u genoodzaakt bent te annuleren. Als de week na annulering opnieuw wordt verhuurd, zullen wij overwegen u een compensatie aan te bieden in de accommodatie.
Neem contact op:
Inchecken: 15:00, Uitchecken: 10:00
Borg: 100 €
Schoonmaak 70 €
Aanbetaling: 50 % bij het boeken
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
De huurprijs is inclusief normaal gebruik elektriciteit, gas, water, WLAN / WIFI.
De huurprijs is exclusief eindschoonmaak en toeristenbelasting.
Voor uw hond berekenen wij eenmalig 40 euro per verblijf, mits u de woning haarvrij en netjes achter
laat, anders worden er extra kosten verrekend met de borg.
Lemmer is een Nederlandse stad aan de rand van het IJsselmeer met ongeveer inwoners en behoort tot de gemeente De Friese Meren. Lemmer is een van Friesland's belangrijkste watersportplaatsen en heeft een centrumfunctie in het zuiden van de provincie Friesland. Lemmer ligt in Lemsterland - een waterrijk gebied met veel meren - naast het IJsselmeer, bijvoorbeeld Tjeukemeer en Groote Brekken. Deze zijn geschikt voor vele vormen van watersport en vissen.
Tegenwoordig heeft Lemmer een centrumfunctie voor het zuiden van Friesland en het noordelijk deel van Flevoland. Vanwege de locatie aan het einde van het kanaal Prinses Magriet en de nabijheid van het IJsselmeer is watersporttoerisme tegenwoordig van groot belang. Elk jaar wordt de Lemsterweek gehouden met een reeks evenementen zoals het Skutsjesilen.
Het Woudagemaal is absoluut de moeite waard. Het is de grootste en enige nog werkende stoomgemaal ter wereld. Het gemaal is gelegen in de nabijheid van het bungalowpark. In 1998 werd het Wouda gemaal uitgeroepen tot UNESCO Werelderfgoed.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 05-03-2026
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2025
Ali M. uit Düsseldorf
Vakantiehuis
We hebben een zeer mooie tijd doorgebracht in deze bungalow. Het huis ligt rustig in een vakantiegebied, midden in het groen en is omgeven door een verzorgde wei. De parkeerplaats direct voor de deur is zeer praktisch.
De bungalow is binnen volledig schoon en goed uitgerust. Er zijn drie slaapkamers (een ouderslaapkamer en twee kleinere kamers), een grote badkamer en een extra toilet. De keuken is goed ingericht, alleen een magnetron, een oven en een wasmachine ontbreken – met deze extra's zou het echt perfect zijn.
De locatie is ideaal: naar de dijk, waar je de open zee kunt zien, loop je in ongeveer 5 minuten. Naar het strand is het te voet ongeveer 15 minuten, met de auto ben je er in een paar minuten. Winkelmogelijkheden zoals Aldi, Lidl en andere discounters zijn in 5–10 minuten met de auto te bereiken.
Voor kinderen is er een kleine speelhoek met schommel, glijbaan en wip. In totaal is de omgeving zeer rustig, zodat je hier heerlijk kunt ontspannen en je van het dagelijks leven kunt herstellen. Tegelijkertijd is de locatie goed geschikt om kleine steden, dorpen en mooie uitjes in de omgeving te ontdekken.
Conclusie: Een zeer aanbevolen vakantiehuis voor iedereen die rust zoekt, van de nabijheid van het strand wil genieten en een ontspannen vakantie wil doorbrengen.
Juli 2025
Andreas H. uit Biblis
Perfect huis met ideale ligging.
We hebben ons zeer welkom gevoeld en komen graag terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Mei 2025
Harald P. uit Südliche Weinstrasse
Vakantie met hond
Wij waren in mei 2025 in Bungalow Nr. 2 en hadden een zeer mooie week in Lemmer. Het weer was geweldig en de bungalow met de grote tuin was perfect. Alles was te voet bereikbaar, aan het water was je binnen 2 minuten. Het was ook perfect voor onze Coco, zij kon in de omheinde tuin naar hartenlust ravotten. We komen graag terug. Lieve groeten, Familie Peters
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Maart 2025
Jessica R. uit Neustadt am Rübenberge
Zeer aan te raden!
Wij hadden een prachtige vakantie in Bungalow 2 van Familie Werkman. Het ontbrak ons aan niets. De bedden waren super comfortabel. We hadden met drie volwassenen en een hond voldoende ruimte. De tuin was omheind, zodat mijn hond zich ook vrij kon bewegen.
De inrichting is zeer liefdevol ontworpen. Alles was erg erg schoon en schoonmaakmiddelen waren beschikbaar, zodat je af en toe altijd kon schoonmaken. De keuken is volledig uitgerust met alles wat je nodig hebt. Kleine oven, grote vaatwasser, alles wat je nodig hebt.
Bijzonder goed was ook de privéparkeerplaats direct voor de bungalow.
Buiten was er veel zitgelegenheid. 2 ligbedden. Voldoende stoelen. Tuinmeubels. Een bank. Ongeacht het weer vind je altijd een plekje buiten en binnen natuurlijk ook.
We hebben daar prachtige dagen gehad. Het was geen 5 minuten lopen naar de zee. In de buurt zijn er mooie attracties te bezoeken. Zeer aan te raden is het "Pantropica" (ongeveer 20 minuten van de bungalow).
We komen in ieder geval meer dan één keer terug!!! ☀️
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Maart 2025
D. V. uit Arnhem
Een heerlijke week
Wij hebben weer genoten van het huisje. Gezellig en schoon, wij voelen ons hier heel erg thuis. Helaas was het weer iets minder maar dat mocht de pret niet drukken. Bedankt en tot ziens!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier
Contact
Bedrijf Frieslandverhuur familie Werkman
Mevr. F. Werkman - De Vries
Gastvrouw sinds: 16-04-2019
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: onder 12h
Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands
Servicetijden: Ma.-Zo. 09:00-20:00
Advertentienummer: 228200
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Lemmer, Friesland, Nederland
Lemmer, Friesland, Nederland
Lemmer, Friesland, Nederland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Friesland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 228200
Laatst bijgewerkt: 09.03.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/228200.htm
«Heerlijke vakantiebungalow aan meer» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.