Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dobbertin
Mecklenburgische Seenplatte
en commissies
Beschrijving
Het vakantiehuis is een vakantiehuis, bij voorkeur voor 2 personen. Al ’s ochtends kunt u tijdens het ontbijt genieten van het uitzicht op het meer.
Het vakantiehuis heeft een woonkamer met hoekbank, salontafel, eethoek, open inbouwkeuken. De slaapkamer is uitgerust met een tweepersoonsbed van 180cm x 200cm en een open voeteneinde. Grote kledingkast met passpiegel en dus ook voldoende ruimte om uw vakantiebenodigdheden op te bergen. Alle ramen in het vakantiehuis hebben insectengaas en alle ramen zijn voorzien van buitenjaloezieën. Roken in het vakantiehuis is niet gewenst.
De badkamer met douche, wastafel en wc ligt aan de oostzijde.
In de keuken vindt u compleet servies en glazen, pannen en potten, schalen en kommen, bestek en messen. Koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster. 4-pits elektrische kookplaat met oven en hetelucht. Digitale televisie en een houten radio in "retro look". De achterkant van het vakantiehuis is ook zeer interessant. De achterkant biedt u een mooie plek als de wind eens uit de verkeerde richting komt. Ook hier vindt u een overdekt en een niet-overdekt terras. We hebben klimrozen geplant en met een beetje geluk ziet u hoe de eekhoorn van boom naar boom springt.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.001 kilometer
0.001 kilometer
Meer 0.001 kilometer
0.001 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 1.3 kilometer
1.3 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
60 kilometer
30 kilometer
60 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis ligt direct aan de Dobbertiner See, specifiek in Helmsrade en midden in het Mecklenburgse merengebied van Mecklenburg-Voorpommeren en in de buurt van de Schwinzer Heide.
Het kloosterdorp Dobbertin ligt op ongeveer 1 km afstand en daardoor ligt het vakantiehuis weg van massatoerisme of grote hotelcomplexen. Hier, midden in de natuur van het Mecklenburgse merengebied, fluiten de vogels ’s ochtends al. Ongestoord kunt u vanaf het terras de zeearend observeren, naar de roep van de kraanvogels luisteren en ondertussen van de rust genieten. Hier wordt het ’s nachts zo donker dat deze regio zich heeft aangemeld voor de status van sterrenpark.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Verbruiksafhankelijke extra kosten
Houd er rekening mee dat er extra verbruiksafhankelijke kosten kunnen ontstaan.
Als je vragen hebt, neem dan direct contact op met de verhuurder.
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 15:30 |
Uitchecken: | 09:15 |
Borg: | € 200 |
Aanbetaling: | 100 € bij het boeken |
Resterend bedrag: | 6 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
Er zijn geen verdere kosten, toeristenbelasting of andere heffingen van toepassing. |
Annuleringsvoorwaarden:
De huurder kan te allen tijde van het contract terugtreden, waarbij de volgende annuleringskosten aan de huurder in rekening worden gebracht: a) tot 60 dagen voor aankomst: 50 EUR, b) 59 tot 12 dagen voor aankomst: 70% van de huurprijs, c) 11 tot 3 dagen voor aankomst: 90% van de huurprijs, d) 2 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huurprijs. De annulering dient schriftelijk te gebeuren.
De huurder kan te allen tijde van het contract terugtreden, waarbij de volgende annuleringskosten aan de huurder in rekening worden gebracht: a) tot 60 dagen voor aankomst: 50 EUR, b) 59 tot 12 dagen voor aankomst: 70% van de huurprijs, c) 11 tot 3 dagen voor aankomst: 90% van de huurprijs, d) 2 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huurprijs. De annulering dient schriftelijk te gebeuren.
meer informatie:
Aankomstdag en vertrekdag is bij voorkeur de zaterdag. Het huis wordt per week verhuurd.
Aankomsttijd > de vroege middag en vertrek in de vroege ochtend. U betaalt in Dobbertin geen toeristenbelasting ! ! ! voor uw vakantie, zoals misschien in andere vakantieplaatsen. Maak gebruik van de gelegenheid en ontdek Dobbertin, bijvoorbeeld met een ornithologische boottocht op het Dobbertiner Meer met de MS Condor. De MS Condor mag als enig klein passagiersschip op de Dobbertiner See varen. Bezoek de kloosteranlage en laat u deskundig rondleiden.
U zit zeer gezellig in het Eiscafe Kentzler en laat u daar de huisgemaakte taarten smaken > een waar genot. De topper is een bezoek aan de Zwei Linden. Authentiek beleeft u hier de dorpskroeg en dorpslandherberg Dobbertin. Eten zoals bij moeder thuis. Alle gerechten zijn hier handgemaakt en zelf gekookt.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-06-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf C. Meyer

Wij heten u welkom in het vakantiehuis van uw keuze midden in het Mecklenburgse merengebied in Mecklenburg-Voor-Pommeren.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dobbertin
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Mecklenburger merengebied
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nossentiner - Schwinzer Heide
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 231160
Laatst bijgewerkt: 20.06.2025
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/231160.htm
en commissies
