100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 6 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(kookplaat(elektrisch), broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, toilet, haardroger), badkamer(douche, haardroger), toilet, relaxruimte(gedeeld met andere gasten)(Stoombad, infraroodsauna, sauna), private infrared cabin, balkon, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderstoel, babybedje(free)
Vakantieparadijs in wat waarschijnlijk het meest actieve dal ter wereld is: beleef je eigen persoonlijke, zomerse hutmagie in je eigen, comfortabele XXL-chalet midden in Fügen, vlakbij de Spieljochbahn (550 m boven zeeniveau). U wordt hartelijk welkom geheten en voelt de heel bijzondere flair van de ruime houten chalets: van buiten een originele Tiroolse almhut en van binnen een moderne landhuissfeer. Het massief houten interieur creëert een feel-good omgeving. Gebruik de krachtbron van de Zillertaler Alpen en laad uw batterijen op.
Fietsers krijgen 10% korting bij de fietsverhuur (e-bikes, mountainbikes etc.) op enkele meters afstand. De Zillerpromenade ligt op slechts 500 m afstand en is ideaal voor fietsen en nordic walking (verhuur van materiaal op 300 m). Direct vanuit het vakantiehuis heeft u toegang tot het grote netwerk van wandelpaden (bijv. Marienberg, Goglhof). Begeleide wandelingen worden door de gemeente aangeboden (soms tegen betaling). Fiets- en wandelkaarten zijn ter plaatse verkrijgbaar. Het zwemmeer in Schlitters biedt heerlijke verfrissing en waterpret. Het indrukwekkende wandelparadijs rond de Spieljoch is gemakkelijk te bereiken met de gondellift: Eenmaal boven kunt u genieten van een prachtig panorama.
Erlebnistherme Zillertal 2 km, Hintertux Gletscher 40 km, Crystal Worlds 30 km. Klimpark/via ferrata in Mayrhofen, klimhal in Aschau, klimparcours in Kaltenbach, vogelpad in Hard.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 5 kilometer
5 kilometer
Meer 4 kilometer
4 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Station 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
128 Beoordelingen
Totale beoordeling
Hans Snoep
Chalet is prima, keukenuitrusting matig(slechte koekenpannen) zeer luidruchtige lokatie aan de weg waardoor dag en nacht verkeerslawaai. Vriendelijk en behulpzaam receptiepersoneel.
Dhr swinkels
Alles was prima. We wilden de plek in Hochfügen met de bus naar het appartement vinden en dan aankomen.
Hans Snoep
Chalet is prima, keukenuitrusting matig(slechte koekenpannen) zeer luidruchtige lokatie aan de weg waardoor dag en nacht verkeerslawaai. Vriendelijk en behulpzaam receptiepersoneel.
Dhr swinkels
Alles was prima. We wilden de plek in Hochfügen met de bus naar het appartement vinden en dan aankomen.
Thomas Anthony
We deelden het chalet met 2 gezinnen (8 personen). Het chalet is heel ruim, schoon en goed uitgerust. Het ligt dichtbij een grote weg dus je hoort wel veel verkeer als je de ramen open hebt. De bus naar de skigebieden stopt voor de deur. Wij izjn uiteindelijk vooral met de auto gegaan. Binnen 5 minuten ben je bij de speiljochbahn gondel en met 20 minuten in hoch fugen. Het Spieljoh gebied is klein maar heel fijn als gezin met kleine kinderen, de lessen waren top en de docenten spraken bijna allemaal ook Nederlands en het was er behoorlijk rustig. Vanuit dat gebied kun je via de pistes en een busrit van 10 minuten naar hochfugen en vanuit daaruit via de pistes ook naar Kaltenbach, daar is meer dan genoeg te beleven om een week plezier te hebben. We hebben een heerlijke vakantie gehad en ik kan het gebied en de accommodatie van harte aanbevelen.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 266285
Andere accommodaties van Belvilla
Fügen, Tirol, Oostenrijk
Fügen, Tirol, Oostenrijk
Fügen, Tirol, Oostenrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Fügenberg, Tirol, Oostenrijk
Fügen, Tirol, Oostenrijk
Fügen, Tirol, Oostenrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Tirol
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 266285
Laatst bijgewerkt: 05.05.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/266285.htm
«Chalet in Fügen bij Spieljochbahn» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 128 gegeven Beoordelingen.