Villa Ensoleillee Solta Kroatien
en commissies
Beschrijving
Hallo jullie lieve Kroatië fans en vakantiegangers
Nu nog een paar beschikbare data voor 2026 om te boeken ✌️.
Breng je vakantie door in onze mooie villa Ensoleillée op het kleine eiland Solta-Stomorska, direct voor Split, Kroatië, met een prachtig uitzicht op de azuurblauwe zee, voor maximaal 10 personen, met een gloednieuwe buitenkeuken, een grote Napoleon Prestige grill en een adembenemend uitzicht vanaf het eigen zwembad. Misschien is dit wel iets voor jullie ✌️ Groeten Marco & Alex
Graag doen wij jullie nu al een mooi vroegboeker-
aanbod.
Er is al veel weg, maar deze data zijn voor 2026 nog vrij. . . .
12. 04. -30. 04. 2026
Nog vrij!
300€/nacht
01. 05. -01. 06. 2026
Nog vrij!
350€/nacht
09. 08. -14. 08. 2026
Nog vrij!
550€/nacht
14. 09. -30. 09. 2026
Nog vrij!
400€/nacht
01. 10. -02. 10. 2026
Nog vrij!
300€/nacht
18. 10. -31. 10. 2026
Nog vrij!
300€/nacht
01. 11. -30. 11. 2026
Nog vrij! 250€/nacht
We maken graag een geweldig vroegboekkorting-aanbod voor jullie als jullie willen ✌️
DROOMVILLA boven KLEINE BAai met PRIVÉZWEMBAD & UITZICHT op TURKOOISBLAUWE ZEE
Vraag naar vroegboekkorting en kinderkorting
Vakantie in de villa met groot privé verlicht en verwarmd zwembad en uitnodigend ruim zonneterras, op slechts een paar stappen direct naar zee.
Met de levendige metropool Split vlakbij. Gun uzelf heerlijke dagen in dit prachtige vakantieverblijf met een adembenemend uitzicht op de blauwe zee, verweven met het weelderige groen van de baaien en omliggende eilanden.
De mooie, lichte sfeer met opvallende, edele houten meubels op een woonoppervlak van 250 m² en een 1000 m² groot perceel van de villa bieden veel ruimte om te zijn en diep adem te halen, en de heerlijk uitnodigende terrassen buiten en het lichtblauwe zwembad maken jullie dagen hier perfect! Laat de ruime kamers, door de grote raampartijen in de vleugel, op jullie inwerken.
Hier vinden jullie alles om simpel te ontspannen en los te laten.
Alle vier uitnodigende slaapkamers bevinden zich op de bovenste galerij, zijn groot en luchtig. Drie daarvan hebben ook op de bovenverdieping een eigen uitgang naar buiten met grote ramen naar het dakterras of balkon.
Op dezelfde verdieping bevindt zich een lichte douchebadkamer, evenals een zeer grote lichte badkamer met een grote hoekbadkuip met whirlpool. Op de begane grond van Villa Ensoleillee leeft men heel open en altijd dicht bij de zon: een grote keuken met alle comfort en de beste uitrusting zal jullie enthousiast maken. De grote eettafel nodigt iedereen uit voor een gezellig gezamenlijk diner. Het wooneiland wacht met extra grote en comfortabele zitelementen van licht leer, flatscreen met satellietprogramma’s en de echte open haard kunnen ook koelere avonden tot een heerlijk gebeuren maken. U heeft een eigen werkruimte met uitzicht op het grote perceel en het verlichte en verwarmde zwembad.
Een droomachtig uitzicht en vergezicht op zee en eilanden Hi vanaf nu zijn de data voor 2026 open ✌️.
Op de dag van aankomst dient ter plaatse een borg van 300 euro contant te worden betaald, die op de dag van vertrek wordt teruggegeven, mits alles in het huis bij vertrek in orde is zoals bij aankomst.
Eindschoonmaak van de gehele villa bedraagt 250€. Wij wensen jullie een geweldige vakantie ;)
Hartelijke groeten, Marco en Alex ???
Www. villaensoleillee.com
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt over 50 kilometer
over 50 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Villa voor een heerlijke vakantie op het idyllische eiland Solta!
Villa Ensoleillee, met een eigen groot zwembad en een uitnodigend breed zonneterras met uitzicht op zee, ligt op het groene, authentieke Dalmatische eiland Solta - een echt natuurparadijs en slechts 45 minuten met de veerboot van metropool Split.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 16:00 |
Uitchecken: | 10:00 |
Borg: | € 300 |
Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
Resterend bedrag: | 12 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
De prijzen zijn inclusief alle extra kosten, zwembadservice, toeristenbelasting, enz. |
Annuleringsvoorwaarden:
Als Stornierungsregeln bitte ich Sie, Folgendes zur Kenntnis zu nehmen: Bei einer Absage von mehr als 3 Monaten vor Anreise wird die Anzahlung von 50% einbehalten. Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass bei einem Reiserücktritt vor Anreise die Anzahlung im Namen des Eigentümers einbehalten wird. Sollte die Restzahlung bis zum 02.03.2026 nicht eingegangen sein, gilt die Buchung als nicht vollständig und die gemeinsame Vereinbarung als nicht erfüllt. Wir sind daher berechtigt, die Villa an neue Gäste zu vermieten. Sollte eine Stornierung nach Zahlung des Restbetrags erfolgen, ist keine Rückerstattung möglich. Bitte erwägen Sie daher eine Reiserücktrittsversicherung.
Als Stornierungsregeln bitte ich Sie, Folgendes zur Kenntnis zu nehmen: Bei einer Absage von mehr als 3 Monaten vor Anreise wird die Anzahlung von 50% einbehalten. Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass bei einem Reiserücktritt vor Anreise die Anzahlung im Namen des Eigentümers einbehalten wird. Sollte die Restzahlung bis zum 02.03.2026 nicht eingegangen sein, gilt die Buchung als nicht vollständig und die gemeinsame Vereinbarung als nicht erfüllt. Wir sind daher berechtigt, die Villa an neue Gäste zu vermieten. Sollte eine Stornierung nach Zahlung des Restbetrags erfolgen, ist keine Rückerstattung möglich. Bitte erwägen Sie daher eine Reiserücktrittsversicherung.
meer informatie:
Verzeker nu een paar data voor 2023 of 2024
Helemaal alleen zijn op 1000m2 in een prachtige villa met een fantastisch uitzicht op de Kroatische zee.
Ideaal voor gezinnen !!!
We sturen u graag een offerte.
Prijzen 2023 :
Mei 2023 (270€/dag)
(27.5 - 18.6. Volgeboekt) de rest nog helemaal vrij !
Juni 2023 (350€/dag) vanaf 18.6.23 nog vrij !
Juli 2023 (500€/dag) nog vrij van 1.7.-7.7.23 !
Augustus 2023 (650€/dag) nog wat vrij van 7.8.-19.8.23.
(12 nachten) de rest helemaal volgeboekt. De beste date !!!!!
Augustus 2024 nog iets vrij (650€ dag) !
September 2023 (450€ dag) nog volledig gratis !
Oktober 2023 (300€/dag) nog wat vrij !
Alle prijzen/tijden van deze maanden en ook daarbuiten zijn op aanvraag & graag bespreekbaar, omdat we kunnen inspelen op het aantal gasten.
Langdurige huurders zijn ook welkom.
De prijzen zijn inclusief alle nutsvoorzieningen, zwembadservice, toeristenbelasting, enz.
Hier ben je veilig en helemaal alleen!
Enorm perceel van 1000m²! Directe toegang tot de zee !
Vind nu geweldige data.
Een sensationele villa voor maximaal 10 personen.
Helemaal alleen voor je eigen familie of met je vrienden.
Fantastisch uitzicht op zee.
Veel is al geboekt maar een paar mooie data voor 2023 zijn nog beschikbaar !!!
Super mooie VILLA & EIGEN verlicht zwembad voor maximaal 10 personen met fabelachtig uitzicht op de TURKIS BLAUWE ZEE over KLEINE GEBOUWEN Villa op het kleine eiland Solta direct voor Split-Kroatië
Super mooie VILLA & EIGEN ZWEMBAD voor maximaal 10 personen met fabelachtig uitzicht op de TURKISCHE BLAUWE ZEE over KLEINE BOEKEN villa op het kleine eiland Solta direct voor Split-Kroatië
Verdere informatie en foto's graag op aanvraag ✌
Afdruk :
Bemiddeling van vakantieobjecten in Kroatië
Mijn Groene Eiland Agentschap
Eigenaar Katarina Ivkovic
Obala braće Marchi 16
21430 MaslinicaOtok Šolta
Kroatië
Tel: +491726968184 of +385 9110 639
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-09-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf Villa Ensoleillee
Dhr. M. Szonn

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Villa Ensoleillee Solta Kroatien
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Dalmatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de zuidelijke Adriatische Zee
Objectnummer: 275652
Laatst bijgewerkt: 09.09.2025
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/275652.htm
en commissies
