Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis Sole Mio - Mühlfeldsee

Löbnitz

Max.  6   gasten
90m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  gasten
90m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

28 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

28 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online



Beschrijving

Een mooie gelijkvloerse vakantiewoning van 90 m² wacht op u, die het hele jaar door wordt verhuurd. Een grote woonkamer met hoekbank, eettafel, Wi-Fi en een vrij uitzicht op de Mühlfeldsee geeft u dat vakantiegevoel. De zeer goed uitgeruste open keuken (vaatwasser, magnetron, oven, koelkast, enz.) laat niets te wensen over. Drie slaapkamers (2 x tweepersoonsbedden van 1.80 x 2.00 en een stapelbed) bieden plaats aan max. 6 volwassenen. Vloerverwarming is vanzelfsprekend in het hele huis. De hoofdbadkamer is volledig betegeld en uitgerust met douche, wandtoilet en een grote wastafel met verlichte spiegel van hoge kwaliteit. De kleine badkamer heeft een wandtoilet en een wastafel met verlichte spiegel. Het ruime zonneterras nodigt uit tot ontspannen, barbecueën en luieren. Het vakantiehuis in een landelijke idylle is bijzonder geschikt voor gezinnen of kleine groepen die samen een heerlijke vakantie aan het water willen doorbrengen.

Het absolute hoogtepunt is het privéstrand, dat deel uitmaakt van het vakantiehuis. Hier hebben niet alleen kinderen alle gelegenheid om zandkastelen te bouwen en te zwemmen. De roeiboot is ook erg populair!

Houd er rekening mee dat we een minimale huurperiode van 5 nachten hanteren in het hoofdzomerseizoen. In de rest van het seizoen verhuren we vanaf 3 nachten. Aanvragen voor "tussenboekingen" zijn mogelijk.

Huisdieren zijn niet toegestaan. Roken is verboden in het hele huis. Het huis is geen feestlocatie - besloten feesten zijn niet toegestaan.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 3
Stapelbed (90x199 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantiehuis ligt in een jong weekend- en vakantiehuizengebied in de gemeente Löbnitz. Hier ervaart u de landelijke omgeving in combinatie met een vakantie direct aan het water. Er zijn veel winkelmogelijkheden in het dorp. De Mühlfeldsee ligt in het noordelijke Leipziger Neuseenland. Het meer van Seelhausen en de Goitzsche rivier grenzen er direct aan. De Dübener Heide (20 km), Wittenberg (50 km), Torgau (48 km), Delitzsch (15 km) en Leipzig (25 km) nodigen uit tot het maken van uitstapjes. Hier heeft u alle voorwaarden voor een gevarieerde vakantie!


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Paardrijden
Zwemmen
Wandelen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 100
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

vanaf 2024: eindschoonmaak 95 EUR

Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 07-09-2025


30 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Heike S. uit Neubulach 75387

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

5 Sterren Plus

We werden verwelkomd door een vriendelijke gastheer. Het huisje zelf heeft alles wat je nodig hebt. Zelfs een paar specerijen zijn aanwezig, een beetje thee, evenals koffie.
Je voelde je meteen thuis. Schoonmaakmiddelen en accessoires voor de netheid zijn ook aanwezig.
Een geweldige verwelkoming stond op tafel voor groot en klein. Een geweldige gebaar.
Strand, huis, tuin en meer zijn zeer goed onderhouden en zorgen voor een vakantiegevoel. Heel erg bedankt.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

Mei 2025

Gudrun K. uit Waldheim

4,8
5 4 5 5 5
Toon Duits

Zeer goed

Het vakantiehuis is uitstekend uitgerust, ook aan kinderen is gedacht. De ligging direct aan het meer is fantastisch. Het starten van kleine vliegtuigen vanaf de nabijgelegen luchthaven heeft ons niet gestoord, was zelfs interessant. De overdracht en inlevering van de sleutels was zeer eenvoudig. Het huis is zeer geschikt voor gezinnen. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld en zullen zeker nog eens terugkomen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

December 2024

Karoline M. uit Treffurt

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Kort verblijf aan het meer

Onze korte vakantie over Oud en Nieuw in de vakantiewoning "Sole Mio" aan het Mühlfeldsee was heel geweldig.

De begroeting met daaropvolgende bezichtiging van de accommodatie door de verhuurder was uiterst vriendelijk. We waren zeer dankbaar voor de tips over winkelen (Konsum Leipzig snel bereikbaar, bijvoorbeeld voor ontbijtbroodjes), uit eten gaan, enzovoort.

In de accommodatie, die direct aan het meer ligt, ontbrak het aan niets, zowel van buiten als van binnen. Men merkt de “liefde voor detail” van de verhuurders in de inrichting, meubels, buitenruimte, decoratie, enz.

We hebben ons erg op ons gemak gevoeld.

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

Oktober 2024

M V. uit R

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantie zoals aan zee

Zeer goede voorzieningen, droomlocatie direct aan het meer, prachtige tuinontwerp, om je thuis te voelen, veel excursiedoelen in de buurt, absoluut aan te raden, enige minpunt is het lawaai van de grindwinning.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie

September 2024

Corinna S. uit Eilenburg

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Droomachtig

Een prachtige vakantiewoning met een mooi uitzicht, gewoon betoverend. Zou het ook altijd weer boeken. Ik kan het alleen maar aanraden. Het strand is gewoonweg geweldig en het vakantiehuis heeft alles wat je hart begeert.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Stefanie und Rene Vetter
Familie S. Vetter

Familie S. Vetter

Andere accommodaties van Familie S. Vetter


meer informatie

Vakantie-ideeën:

Stedenreizen

Objectnummer: 278706

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/278706.htm


«Vakantiehuis Sole Mio - Mühlfeldsee» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 30 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit