Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Kustsereniteit in Leirvik-By Traum

Max.  6   personen
98m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  personen
98m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(200-249L), wasdroger, wasmachine, kinderstoel), woon/slaapkamer(46 m2)(TV(satelliet, noorse TV zenders (NRK en TV2)), DVD-speler), slaapkamer(11 m2)(2-pers. bed, stapelbed, kinderbed), slaapkamer(9 m2)(2x 1-pers. bed), slaapkamer(10 m2)(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras(overdekt, 10 m2), terras(overdekt, 15 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, Fish Smoker

Dit vakantiehuis in rorbustijl ligt aan de kust in Leirvik bij de Sognefjord in de gemeente Hyllestad. Hier kun je op het overdekte terras zitten en vissen, of gewoon ontspannen en genieten van het uitzicht op de fjord en het centrum van Leirvik terwijl je de meeuwen en de golven hoort die tegen de kust slaan.

De rorbue is de middelste van drie rorbuer en heeft een overdekt terras op beide verdiepingen. De twee andere rorbuer zijn vakantiehuis nr. 56572 en de privé rorbue van de eigenaar. Gratis internet voor surfen, lage snelheid, dus geen streaming. Er zijn vloerverwarmingen in alle vloeren op de begane grond, en twee van de slaapkamers hebben een deur naar een overdekt terras. Twee van de slaapkamers hebben twee 90 cm brede samenspelbare eenpersoonsbedden. Een van deze twee slaapkamers heeft een gordijn naar de aangrenzende kamer die een 120 cm brede tweepersoonsbed met een 90 cm brede bovenbed heeft.

Hyllestad is rijk aan natuurervaringen, van typische kustgebieden tot meer beschutte dalen en heidevelden. De kust en de fjord bij Hyllestad bieden een rijke zeevisserij. De visserij in de fjord is het beste in het voorjaar en de herfst, maar er is het hele jaar door volop vis. Er zijn ook veel goede mogelijkheden voor zoetwatervissen en vissen in rivieren, bijvoorbeeld in het Espelandsvannet of in de rivier Lona, ongeveer 6 km verderop.

In Hyllestad is er een grote industrie van de productie van maalstenen, met export die teruggaat tot de Vikingtijd. De majestueuze berg Lihesten is een eldorado voor blije wandelaars en klimmers. Vanaf de top (710 m boven zeeniveau) is er uitzicht op de zee en het binnenland, en er zijn ook een verscheidenheid aan gemarkeerde wandelpaden in het gebied. De Trondheimske postweg liep door de gemeente, en er zijn nog steeds indrukwekkende stenen bruggen langs het 40 km lange traject tussen Leirvik en Dale. Een wandeling langs de oude postweg kan te voet of per fiets worden gemaakt.

Leirvik is een goed uitgangspunt voor dagtochten naar attracties en activiteiten bij de Sognefjord en in Sunnfjord. Een eilandhoptocht langs de kust met de postboot vanuit Solund is aan te raden. Bergen ligt op 2,5 uur rijden.

Het is ongeveer 8 minuten met de auto naar Hyllestad, en hier is het mogelijk om brandstof voor de boot te tanken bij een tankstation met een kaartautomaat.

Boot te huur in de jachthaven op 100 m afstand:

* 1x 18 voet boot Øien 530 F met 25 pk Yamaha, kaartplotter/gps/echolood.

Redersvesten zijn inbegrepen bij de bootverhuur, en er is toegang tot een overdekte filletplaats met water en licht. Betalingsterminal voor bankkaarten.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Barbecue
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Boot
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 40 kilometer

40 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


112 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Andreas - Eberswalde

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Erg leuk. Een echte aanrader. Graag tot ziens.

Raik - Wernigerode

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Geen commentaar

Adam - Berlin

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Alles wat je nodig hebt was er, alles was perfect

Natalie - Deutschland

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Alles was aanwezig, aan alles was gedacht. De buitenfaciliteiten zijn wat gedateerd, maar verder was alles relaxed.

Jörg - Buxtehude

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Zeer goede faciliteiten. De locatie is ook goed, direct aan het water. Op korte loopafstand van de boot. De verhuurder is buitengewoon vriendelijk.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer

Advertentienummer: 292051

Laatst bijgewerkt: 03.11.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292051.htm


«Kustsereniteit in Leirvik-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 112 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit