Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Bijgebouw: (1-pers. bed, 2-pers. bed)
open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), kinderstoel), woon/slaapkamer(TV, radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), parking
Wilt u genieten van een magisch uitzicht en de nabijheid van zout water, dan bent u welkom op Hakenäset hier op Tjörn. Met een rustige en idyllische ligging waar de natuur de stuga omarmt met bergen, bomen en een mooi grasveld, kunt u een rustige en aangename verblijf ervaren. Het prachtige uitzicht vanaf de berg naast en voor de stuga is fantastisch. Neem uw ochtendkoffie en loop de 200 meter naar de zee voor zowel een ochtend- als avondduik.
Welkom in een lichte hal met glazen deuren en opbergruimte. Direct aangrenzend ligt de eerste slaapkamer met een stapelbed (90/120 cm). Mooi betegelde badkamer met douche, wastafel, wc en wasmachine. In de grotere slaapkamer bevindt zich een tweepersoonsbed (180 cm). Ruime gecombineerde keuken met woonkamer, heerlijke bank en TV. Vanuit de woonkamer kunt u dubbele glazen deuren openen en naar het grasveld met tuinmeubelen gaan voor een diner of ontbijt in de buitenlucht. Eettafel met stoelen en een keukenbank, evenals een groot en heerlijk open te schuiven raam voor luchtcirculatie. Vanuit de keuken is er ook een deur naar de gastenstuga waar extra slaapplaatsen zijn. Perfect als u jongeren heeft die graag wat alleen willen slapen. De gastenstuga heeft twee slaapkamers, waardoor er ruimte is voor twee gezinnen om samen te reizen. In totaal is er plaats voor 7 personen.
De omgeving is kindvriendelijk en op loopafstand van een goede zwemlocatie met zowel zandstrand als rotsen. Mocht u uitstapjes willen maken, dan zijn er volop mogelijkheden in de omgeving en voor de golfenthousiastelingen ligt Tjörns GK op ongeveer 12 km van de stuga.
Tjörn staat bekend om zijn Aquarel Museum, dat een Noordse centrum voor hedendaagse kunst is, met de focus op aquareltechnieken. Maak ook gebruik van de gelegenheid om de archipel en de kleine vissersdorpjes rond Tjörn te verkennen, zoals Klädesholmen en Kyrkesund, of neem de veerboot van Rönnäng naar de nabijgelegen autovrije eilanden Åstol, Dyrön en Tjörnekalv. De grote stad Göteborg met het bekende pretpark Liseberg ligt slechts 60 km van de stuga.
Een gedenkwaardige plek en een gezellig verblijf zorgen ervoor dat u wilt terugkomen.
Welkom!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 10 kilometer
10 kilometer
Restaurant 4 kilometer
4 kilometer
Stadscentrum 15 kilometer
15 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
65 Beoordelingen
Totale beoordeling
Stoehr
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Hakenäset. De hut is ruim en perfect voor gezinnen. Het stapelbed viel erg in de smaak bij de kinderen en de wasmachine was erg handig. Het strand ligt op loopafstand, ideaal voor een avondduik.
Gödecke
Hakenäset is een verborgen parel! Het uitzicht is werkelijk adembenemend, vooral bij zonsopgang. Ik vond het heerlijk om 's ochtends van mijn koffie op het gazon te genieten en het landschap te bewonderen. De hut is van alle gemakken voorzien en de open keuken maakte koken een fluitje van een cent. Een absolute aanrader voor een rustig verblijf!
Seitz
We hebben een fantastische tijd gehad in Hakenäset! De combinatie van het prachtige uitzicht en de gezellige sfeer maakte onze reis onvergetelijk. De keuken was goed uitgerust en de aanwezigheid van een koffiezetapparaat was een heerlijke bonus voor de vroege ochtenden.
Göttle
Hakenäst heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Het tweepersoonsbed was comfortabel en de gastenhut bood onze vrienden extra privacy. De omgeving is kindvriendelijk en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen zwemplekken.
Gohlisch
Net terug van een heerlijk verblijf in Hakenäset. De hut is ruim en schoon, met fijne voorzieningen zoals een wasmachine en verwarming. De locatie is rustig en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen vissersdorpjes.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 293683
Andere accommodaties van Belvilla
Tjörn, West-Zweden, Zweden
Tjörn, West-Zweden, Zweden
Tjörn, West-Zweden, Zweden
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Stillingsön, West-Zweden, Zweden
Insel Orust, West-Zweden, Zweden
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 293683
Laatst bijgewerkt: 30.06.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/293683.htm
«Magisch kusttoevluchtsoord op Tjorn-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 65 gegeven Beoordelingen.