Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

6 persoons vakantie huis in averøy-By Traum

Max.  6   gasten
42m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
42m²
1 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), wafelijzer, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(140-199L), wasmachine), woon/slaapkamer(14 m2)(2-pers. vouwbed, TV(satelliet, duitse zender(s), noorse TV zenders (NRK en TV2)), radio), slaapkamer(2-pers. bed, 2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, Tafel om vis schoon te maken

Unweit der Küste am Åkviksund, mit schönem Fjordblick von der Veranda, steht dieses kleinere, preiswerte Ferienhaus. Großes Außenareal am Haus zum Spielen. Glasfaser 150 Mbit/s für Internet und TV über Get Box mit allen norwegischen TV-Sendern sowie 5 deutschsprachigen Sendern. Ein 18 Fuß Boot (Typ Øien 530F) m. 15 PS Yamaha 4-Takt Motor kann gemietet werden und liegt dann unten am Fjord, in einer privaten Marina, für Ihre Angeltörns im fischreichen Fjord bereit. Schwimmwesten für Erw. sind inklusive. Es gibt gute Angelplätze im offenen Meer, aber auch im Schutz der Holme, Felsen und Inseln entlang der Küste. Eigener Filetierplatz vorhanden. Die Schärenküste vor Ort gilt als besonders reizvoll. Wandern Sie hinauf ins Gebirge und genießen Sie den herrlichen Meerblick von einer der kleineren Anhöhen. Der höchste Berggipfel der Umgebung streckt sich 752 m.ü.M. empor und bietet großartige Panoramaaussicht. Diverse Forellengewässer in der Gegend, eines davon der See Hosetvatnet 10 km weiter. Mehrere Sehenswürdigkeiten liegen in Reichweite, z.B. Atlanterhavsveien (15 km) oder etwas weiter das Fischerdorf Bud, mit dem imposanten Küstenfort Ergan aus dem 2. Weltkrieg. Die Küstenstrecke am Hustadvika Nasjonalpark gilt als besonders faszinierend, ob bei Windstille oder Sturm. In der anderen Richtung erreicht man per Tunnel von Averøy die Stadt Kristiansund. Eine Fahrt per Hurtigboot zum Fischerdorf Grip ist ein unvergessliches Erlebnis.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Boot
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.03 kilometer

0.03 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 5 kilometer

5 kilometer

Stadscentrum 5 kilometer

5 kilometer

Bus 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Luchthaven 12 kilometer

12 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: NOK 748, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Mogelijkheid tot huren, NOK 150/verblijf.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


29 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Westphal

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Charmant vakantiehuis met adembenemend fjordzicht, Het terras was perfect voor een diner onder de sterren,

Michael Lang

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

die Lage

Vogel

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Schoon en gezellig met een volledig uitgeruste keuken, wandelpaden en meren zijn slechts een korte rit met de auto verwijderd, wat het ideaal maakt voor buitensportliefhebbers.

Jörg Lembke

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Nabijheid van het water, goede mogelijkheid om te vriezen, aardige verhuurder, grote boot, rondom zeer goede vakantie het enige nadeel de accommodatie is alleen geschikt voor 2 personen niet meer,

Reinheimer

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ongelooflijke locatie voor visexcursies! De motorbootverhuur maakte het eenvoudig om de prachtige eilandwereld te verkennen,

Irmhild Jädtke

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

vriendelijke verhuurder, altijd behulpzaam, mooie locatie

Michael

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

De locatie, de boot, de verhuurder

frank

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Het was zeer comfortabel ingericht en er ontbrak niets.

Markus

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Die ligging direct aan het water

Frank

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Vissersfabriek op de begane grond

Barrett

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

Gezellige plek met mooi uitzicht, Keuken had alle benodigdheden,

Wagenaar

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We hebben genoten van ons verblijf in deze vakantiewoning, vooral de toegang tot visplaatsen, De kinderen hadden veel plezier in de speeltuin, en we hielden van de nabijheid van wandelpaden, De inrichting was simpel maar gezellig, wat het een fijne retraite maakte na een dag verkennen,

Van Bockstal

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Het huisje is vrij charmant en had alle noodzakelijke voorzieningen, We vonden het gemakkelijk om ons hier thuis te voelen, De locatie was een beetje afgelegen, maar dat droeg alleen maar bij aan de rust, Als je op zoek bent naar een vredige ontsnapping met geweldige natuur om je heen, is dit de plek,

de Bruin

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Ruime vakantiewoning met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf, De kinderen vonden de speeltuin in de buurt geweldig,

Koning

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

De vibes hier zijn impeccable! Het uitzicht vanaf het balkon is gewoon *chef's kiss*, Perfecte plek voor relaxte hangouts met de squad, Plus, de speeltuin is een win voor de buiten vibes, Absoluut de moeite waard voor een vistrip, 10/10 zou aanbevelen,

Steenbeek

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Deze plek is een verborgen parel! De vredige omgeving en het prachtige landschap maken het een ideale ontsnapping, De eigenaren waren zeer gastvrij, en het huis was goed uitgerust, We hadden een geweldige tijd met vissen en wandelen, en de nabijgelegen meren hadden uitstekende forel, Kan niet wachten op ons volgende bezoek!

Brüntgens

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Perfecte locatie voor een ontspannen vakantie, Het uitzicht vanaf de balkon was adembenemend, en we brachten veel avonden door met gewoon alles in ons op te nemen, De motorbootverhuur was gemakkelijk te organiseren en maakte onze uitstap veel leuker, We genoten ook van het eten in het nabijgelegen Sua Casa Restaurant, dat fantastisch was,

Pflum

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Het vakantiehuis was ruim genoeg voor onze groep van zes. We waardeerden het huisdiervriendelijke beleid, omdat we onze hond hadden meegenomen. De tuin was perfect voor Barbecues, en we hebben de visreinigtafel goed gebruikt na een succesvolle dag op het water. Al met al een aangename ervaring.

Wallburger

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De indeling was perfect voor onze groep, en we hielden ervan om op het terras te eten. De nabijgelegen wandelpaden boden adembenemende uitzichten, en we hebben zelfs wat wilde dieren gespot. Een geweldige plek om te ontspannen en verbinding te maken met de natuur.

Michael Lang

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

die Lage

Jörg Lembke

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Dicht bij het water, goede mogelijkheid om in te vriezen, aardige verhuurder, groot boot, al met al een zeer goede vakantie. Het enige nadeel is dat de accommodatie slechts geschikt is voor 2 personen, niet meer.

Irmhild Jädtke

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

vriendelijke verhuurder, altijd behulpzaam, mooie locatie

Michael

4,9
4.9 4.9 4.9 4.9 4.9
Toon Duits

De locatie, de boot, de verhuurder

frank

4,9
4.9 4.9 4.9 4.9 4.9
Toon Duits

Het was zeer comfortabel ingericht en er ontbrak niets.

Markus

4,9
4.9 4.9 4.9 4.9 4.9
Toon Duits

De ligging direct aan het water.

Frank

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Begane grond visfabriek

Markus

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De ligging direct aan het water

frank

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Het was zeer comfortabel ingericht en er ontbrak niets.

Michael

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De locatie, de boot, de verhuurder


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer

Objectnummer: 294677

Laatst bijgewerkt: 09.06.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/294677.htm


«6 persoons vakantie huis in averøy-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 29 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat