5 persoons vakantie huis in Tvååker-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Keuken(fornuis(2 kookplaten), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(1-pers. vouwbed, TV(zweedse TV zenders), radio, CD-speler), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), binnenplaats(tuinmeubilair)
Modern, hell und gepflegt präsentiert sich diese Ferienunterkunft, die in einem attraktiven Teil des Bezirks Halland, unweit der Küste und zahlreicher Ausflugsziele liegt. Sie bewohnen hier einen separaten Anbau des Wohnhauses nebenan, in dem die Eigentümerfamilie lebt. Ein eigener, schön abgeschirmter Teil des attraktiven Grundstück steht Ihnen außerdem zur Verfügung. Dort kann man gemütliche Grillabende mit Ausblick zu Meer und Sonnenuntergang genießen. Im Haus gibt es 2 Etagen: Parterre mit 1 SZ, modernem Bad sowie Küche mit guter Ausstattung und Essecke. Eine Treppe höher liegt das 2. SZ mit schöner Aussicht nach Osten und Dachfenster für den Ausblick zum Sternenhimmel. Nebenan Diele mit Sitzgelegenheiten. Außerdem TV-Stube oben (nur schwed. Sender) mit Schlafcouch (1L) und rundem Fenster Richtung Westen und Küste. Vom Grundstück sind es nur ca. 400 m Spazierweg zum Meer, wo an Sommertagen gebadet und gefaulenzt werden kann. Die Gegend ringsum, Utteros genannt, gilt als beliebtes Vogelbrutgebiet mit zahlreichen Arten. Das Haus steht etwa 40 m von einer Landstr., die Beeinträchtigungen hierdurch sind jedoch als gering einzustufen. Keine Vermietung an Firmen/Betriebe erwünscht, gemäß Punkt 3.5 der AGB! Gute Ausgangslage für Ausflüge in die Umgebung, z.B. nach Varberg, Kungsbacka oder Falkenberg mit ihren Sehenswürdigkeiten und schönen Badestränden. Die Hafenstadt Göteborg liegt zudem weniger als 1 Autostunde entfernt. Nach Halmstad fährt man ca. 40 Min. und zum beliebten Discountmark Gekås bei Ullared etwa 35 Min. Bei so viel Auswahl, reicht eine Urlaubswoche kaum aus...
Inrichting
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-06-2025
17 Beoordelingen
Totale beoordeling
Pelzer
Comfortabel en schoon! De bedden waren gezellig en de woonkamer was perfect voor onze filmavonden na een dag van verkennen. De eigenaar was vriendelijk en gaf geweldige tips voor lokale eetgelegenheden. Al met al een aangenaam verblijf.
Kerstin
Een geweldige plek voor een gezin! We hebben wat tennis kunnen spelen in de buurt, en de kinderen hielden van de tuin. De keuken was een pluspunt, waardoor we samen maaltijden konden bereiden.
Anke
Over het algemeen een aangenaam verblijf, Het huis is uitgerust met alles wat je nodig hebt, inclusief een magnetron en kookplaat, Het is een beetje weg van de belangrijkste attracties, maar we hebben genoten van de rust,
Paul
Schoon en comfortabel, maar niet zo afgelegen als we hadden verwacht door de landweg. Toch zorgde het voor gemakkelijke toegang tot Varberg en lokale attracties.
Getevau
We hadden een heerlijke tijd! De accommodatie was goed onderhouden en de verhuurder was zeer behulpzaam. De nabijheid van het Varberg Fortress was een duidelijke plus.
Boone
Hield van de tuinruimte! Perfect om te ontspannen na een dag verkennen, De locatie is ook echt goed voor een bezoek aan het Tylösand-strand, Gewoon een heerlijke zomervakantie!
Erguvanli
We hadden een heerlijke tijd in dit vakantiehuis, Het is ruim genoeg voor ons vijven en de keuken had alles wat we nodig hadden, Het uitzicht vanuit de bovenste kamer was gewoon prachtig! We hadden ook een geweldige koffie in Falkenberg, het was zo schattig!
Romney
Had een fijne tijd! De keuken was goed uitgerust voor het koken van familiegerechten. We genoten van het rondwandelen in de nabijgelegen steden, Varberg heeft een aantal geweldige plekken voor koffie!
Bernhard
Alles wat we nodig hadden voor een weekendje weg! De woonkamer was ruim, en we vonden het geweldig om een volledig uitgeruste keuken te hebben, Het gebied was vredig en ontspannend,
Van der Biest
Wat een heerlijke plek! Het uitzicht vanuit de bovenste slaapkamer was adembenemend, vooral bij zonsopgang, We waardeerden hoe stil het gebied was ondanks dat het dicht bij een landweg lag, Perfect voor een ontspannend uitje met familie!
Bas
Wat een heerlijke retraite! Het prachtige platteland rondom het huis was perfect voor onze natuurwandelingen, Bovendien boden de nabijgelegen stranden een geweldige plek om te ontspannen,
G
Het vakantiehuis was zeer gezellig en had een mooie indeling, De slaapkamer boven met het dakraam was dromerig, Echter, de badkamer kan wel wat meer opbergruimte gebruiken,
Kaufung
Ruim en uitnodigend! De indeling van het huis was perfect voor onze familie. We vonden de gezellige TV-kamer op de tweede verdieping vooral leuk. Slechts een korte rit naar enkele geweldige kustplaatsen—definitief een plek waar we zouden terugkeren.
Mocci
Dit vakantiehuis was perfect voor onze kleine terugtocht, Ik hield ervan hoe privé het aanvoelde met de omheining rond de tuin, De weg naar de zee was eenvoudig en niet ver weg, We brachten onze avonden door met televisie kijken in de gezellige kamer boven, Zou meteen weer boeken,
Sandro
Een solide keuze voor een gezinsvakantie, Het huis is ruim en schoon, met veel ruimte voor onze groep van vijf, We waardeerden de nabijheid van het Varberg Fort en de mooie stranden in de buurt,
Customer name
Gastenboekinvoer
Customer name
Gastenboekinvoer
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Zweden
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 294687
Laatst bijgewerkt: 15.06.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/294687.htm
«5 persoons vakantie huis in Tvååker-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.
en commissies
