100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Internettoegang DSL, keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s)), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie, gashaard), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), sauna(in huis, verwarmd, 3 personen), balkon, terras, gashaard
Omgeven door zandstranden en een natuurgebied liggen deze moderne twee-onder-een-kapwoningen in Marina Wendtorf aan de Kieler Förde. De Oostzee, de haven en de promenade bieden de ideale omstandigheden voor een ontspannen vakantie aan het water.
De huizen zijn in Scandinavische stijl gebouwd en hebben twee verdiepingen. Een moderne inrichting, met hout beklede wanden en schuine plafonds zorgen voor een lichte sfeer. Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers en een badkamer met douche, vloerverwarming en sauna. Vanuit de gang en vanuit beide slaapkamers heeft u toegang tot het terras.
Op de eerste verdieping wacht de gecombineerde keuken- en woonruimte op u, met toegang tot de loggia. Hier kunt u ontspannen avonden doorbrengen en genieten van het uitzicht op de omgeving. Met een verrekijker kunt u het scheepvaartverkeer en de natuur observeren.
Na een wandeling of fietstocht nodigt de sauna uit tot ontspanning. Tot de uitrusting behoren een flatscreen-tv met Blu-ray-speler, een muziekinstallatie met MP3-aansluiting, een bio-ethanolhaard en airconditioning. De inrichting en het type koffiezetapparaat kunnen per huis variëren. Er is supersnel wifi via glasvezel beschikbaar.
Bij het servicekantoor kan tegen betaling een elektrische barbecue worden gehuurd. Bij het vakantiehuis hoort een parkeerplaats.
Het Activitycenter biedt een binnenspeelruimte met glijbanen en klimtoestellen, evenals minigolf onder blacklight. Voor gasten van DanCenter is de toegang gratis. Aan de promenade bevinden zich nog meer speeltuinen.
Verhuur uitsluitend aan vakantiegasten voor vakantiedoeleinden.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 1.6 kilometer
1.6 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Bus 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
150 Beoordelingen
Totale beoordeling
Kai - Ebermannstadt
Het huis is mooi ingericht, men heeft alles wat men nodig heeft. Helaas ontbrak er een stop in de gootsteen zodat men kan afwassen, ook wordt het water boven erg laat warm. Verder was het erg gezellig en het uitzicht op het meer was geweldig! Aanbevelingen: De restaurants aan de haven zijn aan te raden en hebben goed eten!
Renate - Gerlingen
Mooie ligging aan de dijk met uitzicht op in- en uitvarende schepen in de Kieler Fjord. Mooie plek om te fietsen. Staat is goed. Uitrusting is wat bij elkaar geraapt. Waterkoker heeft foutstroombeveiliging geactiveerd. Meer haken in de badkamer en als kapstok zouden goed zijn. In andere vakantiehuizen waren er nog 2 kleinere stoelen voor binnen, dat zou hier ook mooi geweest zijn. Aanbevelingen: Grote speeltuin naast Edeka. Te voet slechts één restaurant, verder een viskraam met zeer lekkere vis. In Laboe zeer grote keuze aan restaurants.
Frank - Darmstadt
Uitstekende algehele staat, fantastische indeling met een woonkamer op de bovenverdieping, waardoor je overdag van het uitzicht op zee kunt genieten en 's nachts een koelere slaapomgeving op de begane grond hebt. Fantastische locatie direct achter de dijk, tussen Marina Wendtorf en de populaire tv-serie "Tatort Hawaii"!
Uwe - Querfurt
Uitzicht.
Max - Rheinland-Pfalz
Positief: Geweldige locatie, mooie inrichting, goede voorzieningen, over het algemeen goede staat van het appartement. / / Kritiekpunten: De plint van de kitchenette was losgekomen. De afvoer in de badkamer was verstopt. De matrassen waren nogal versleten en sommige donzen kussens zaten aan elkaar geklonterd. Het bed is minder geschikt voor mensen met een huisstofmijtallergie. De schoonmaak bij aankomst was niet grondig genoeg voor mensen met een stofallergie (onder het bed, in de hoeken, enz.).
Aanbevelingen: Bakkerij Glüsing vlakbij Edeka heeft een erg smakelijk assortiment.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 296768
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Wendtorf, Kieler Bucht, Oostzee
Wendtorf, Kieler Bucht, Oostzee
Wendtorf, Kieler Bucht, Oostzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Wendtorf, Kieler Bucht, Oostzee
Wendtorf, Kieler Bucht, Oostzee
Stein, Kieler Bucht, Oostzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de baai van Kiel
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 296768
Laatst bijgewerkt: 30.10.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/296768.htm
«Modern vakantiehuis aan de kust» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 150 gegeven Beoordelingen.