6 persoons vakantie huis in Wendtorf
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(2-pers. vouwbed, TV(satelliet, duitse zender(s)), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie, gashaard), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), sauna(3 personen), balkon, terras, BBQ, gashaard
Diese Doppelhaushälften liegen in zweiter Reihe, umgeben von Sandstränden und einem Naturgebiet in Marina Wendtorf an der Kieler Förde. Die Häuser wurden modern im skandinavischen Stil auf zwei Etagen errichtet und holzverkleidete Wände und Dachschrägen sorgen für eine helle und ansprechende Atmosphäre. Im Erdgeschoss gibt es zwei Schlafzimmer und ein Bad mit Dusche, Fußbodenheizung und Sauna. Sowohl vom Flur als auch von den Schlafzimmern gelangen Sie auf die Terrasse. Eine Treppe führt in die obere Etage, in der sich der Küchen-/Aufenthaltsbereich befindet, von dem aus Sie einen herrlichen Blick auf die Umgebung haben. Noch schöner ist der Blick von der Loggia, auf der Sie geschützt im Freien sitzen können. Nutzen Sie das Fernglas, um den Schiffsverkehr zu beobachten. Das Wohnzimmer verfügt u.a. über einen Flachbildfernseher mit Blu-ray Player sowie einen Bioethanolkamin, der an kühlen Tagen wohlige Wärme verbreitet. Eine Musikanlage mit CD-Player und MP3-Anschluss sorgt für Unterhaltung. Eine Klimaanlage sorgt für ein angenehmes Innenklima. Die Einrichtung kann variieren, u.a. gibt es unterschiedliche Typen von Kaffeemaschinen in den Häusern. Das Haus ist mit einem High-Speed-WIFI-Zugang über Glasfaser ausgestattet. Zu jedem Haus gehört auch ein PKW Stellplatz. In der Anlage befindet sich ein Activitycenter. Hier können die Kids in einem Indoorspielbereich unteranderem rutschen und klettern. Auch eine Schwarzlichtminigolfanlage steht für Groß und Klein zur Verfügung. Für Sie als DanCenter Gäste ist der Eintritt kostenlos. Die neugestaltete Promenade lädt zum flanieren ein. Für unsere kleinen Gäste stehen dort Spielplätze zur Verfügung. Gebietsfotos mit freundlicher Unterstützung der Tourismus-Marketing Probstei. *** Vermietung der Ferienhäuser und Ferienwohnungen in Marina Wendtorf ausschließlich an Feriengäste zu Urlaubszwecken. *** \
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 1.6 kilometer
1.6 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Bus 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-07-2025
26 Beoordelingen
Totale beoordeling
Retz
Een prachtig vakantiehuis dat aan onze behoeften voldeed, Het is groot genoeg voor zes personen, en we hebben de gezellige open haard op de koelere avonden genoten, De nabijheid van zowel het strand als restaurants zoals Pizzeria Calabria was een bonus, Niet super chic, maar zeer praktisch en comfortabel,
Hemmerich
De accommodatie was schoon en comfortabel, met alle noodzakelijke voorzieningen. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en het mooie terras voor avondbarbecues. Hoewel de omgeving nog in aanbouw is, heeft het ons verblijf niet te veel beïnvloed. Al met al een solide keuze voor gezinnen of groepen!
Dfsd
Ons verblijf in het vakantiehuis in Wendtorf was gewoonweg heerlijk! De locatie is perfect, op slechts een korte wandeling van het Aussichtsterrasse-strand, wat onze ochtenden aan zee zo aangenaam maakte. Het huis zelf is ruim en prachtig ingericht. We genoten ervan om avonden door te brengen op het overdekte terras, terwijl we van het uitzicht genoten. De sauna was een fantastische bonus na een lange dag watersporten. De aandacht voor detail in de inrichting gaf het gevoel van een echt thuis weg van huis. Sterk aanbevolen!
Zucchelli
Laag-key geobsedeerd door de decoratie, Schone, moderne vibes met houten panelen = esthetische doelen, Gratis WiFi was super handig voor het plaatsen van foto's, Dichtbij het Marine Monument, wat leuk is voor een snelle geschiedenisreis, Alles wat je nodig hebt voor een uitje met de squad,
Błądkowska-Sawicka
De locatie, netheid en voorzieningen waren uitstekend voor onze vakantie met vrienden op het strand,
Weinsjö
Zeer goede locatie en een uitstekend uitzicht,
van der Zalm
Incredible uitzichten vanaf de loggia, en de keuken was goed uitgerust voor onze maaltijden. Een korte wandeling naar Aussichtsterrasse Beach maakte het gemakkelijk om van de zon en het zand te genieten.
Koon
Prachtig ingericht vakantiehuis, perfect voor een ontspannen uitje. De sauna was een geweldige aanvulling na een dag op het nabijgelegen strand.
Zargaran
Deze plek heeft een hele vibe, Ruim genoeg voor 6, en die sauna is een game changer na een lange dag op het strand, Het uitzicht vanaf de loggia is anders, vooral bij zonsondergang, Perfect voor relaxte hangouts met vrienden, Plus, het strand is letterlijk 2 minuten lopen, Zoveel Insta-waardige plekken!
Van Achter
Wat een fantastische plek! Het uitzicht vanuit de woonkamer was geweldig, en we vonden het leuk om de meegeleverde verrekijker te gebruiken om de vogels te bekijken, De sauna was een leuk extraatje na onze stranddagen, We hebben ook het nabijgelegen Marine Memorial & Submarine Museum bezocht, wat interessant was, Zou zeker terugkomen!
Valvekens
We hadden zo'n geweldige tijd in dit vakantiehuis! De locatie was perfect voor strandtoegang, op slechts een korte loopafstand, De woonruimte was helder en uitnodigend, en ik hield ervan om te dineren op het terras met dat mooie uitzicht, Het enige nadeel was dat de WiFi soms een beetje instabiel was, maar eerlijk gezegd was het fijn om even te ontkoppelen, Zou zeker weer blijven!
Volker Paske
Goede ligging en faciliteiten - Wendtorf is een opkomend vakantieoord - het vakantiecomplex Dancenter is ideaal voor gezinnen en kinderen,
Nancy Grieger
Zeer mooie locatie en gezellig,
Christiane Baumann
Die keuken
SCHOCH/MATTHIAS
Woongedeelte met groot raam en prachtig uitzicht op zee / Goed uitgeruste keuken
Regina Gourlay
De zeer goede locatie / het zeer goede uitzicht
Anke Schuricht
Uitzicht vanaf het balkon, dichtbij het strand
Katja Hoffmann
De nabijheid van de zee
Ulrich Hellström
Die Lage
Dolores Nievas Garcia
Het huis zou ontworpen zijn voor 6 personen, we waren maar met 2 en dat was oké, / Sauna was zo klein dat je er eigenlijk alleen maar in kon zitten, anders kreeg je last van claustrofobie, / De sauna was maar een droge sauna, infusies waren niet toegestaan, Er was niet eens een thermometer / De geadverteerde oven in het huis was eigenlijk alleen maar ter decoratie, aangezien deze alleen met bio-ethanol kon werken, / Het huis was zo klam en koud dat we alleen maar had de plaats na 3 dagen warm genoeg, / In de keuken lag al het servies en bestek door elkaar en zeker niet genoeg voor 6 personen (als voorbeeld alleen voor kleine theelepels), / Er was niet eens een bezem om te vegen door zo nu en dan, Het tuinmeubilair voor de zomer was behoorlijk ranzig, restaurants en bars waren zeker niet in de buurt. Alleen de supermarkt (EDEKA) was echt geweldig. De nederzetting zelf was erg leuk, maar alles was erg smal aan het einde van het jaar en er was sneeuw die in ijs veranderde. Er was nooit een winterdienst. Als je ging wandelen, moest je heel voorzichtig zijn waar je heen ging, want op een gegeven moment zou alles ijskoud worden als deze voorziening doorgaat om de komende jaren zo te worden "onderhouden", kun je ervan uitgaan dat het op een gegeven moment behoorlijk versleten zal zijn,
Sebastian Schumacher
Strandnähe
MARUSKA/SARAH SOPHIA
Vanaf het balkon kunt u de zee zien,
Rene
Uitrusting en locatie
Birgit
Zeer mooie locatie, met uitzicht op zee
Klaus
De locatie en de goede faciliteiten.
Valeri
Mooi uitzicht vanaf het balkon op zee comfortabel meubilair: keuken met moderne apparatuur erg gezellig
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de baai van Kiel
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 296781
Laatst bijgewerkt: 04.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/296781.htm
«6 persoons vakantie huis in Wendtorf» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.
en commissies
