6 persoons vakantie huis in Brastad-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Bijgebouw: (wasbak, douche, toilet, wasmachine)
keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel, zweedse TV zenders), DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(wasbak, douche(buitenom bereikbaar), toilet(buitenom bereikbaar), wasmachine), verwarming(elektrisch), tuinmeubilair, BBQ
Ferienhaus in ruhiger, gut abgeschirmter Lage unweit der Ostsee. Sie wohnen hier nördlich vom Urlaubsort Lysekil. Im Parterre gemütlicher Wohnbereich und nebenan helle, kleine Küche mit Essecke. Im offenen Anschluss daran, ohne Zimmertür, geräumiges SZ mit 1DB und schönem Ausblick in die grüne Umgebung mit einigen Nachbarhäusern. Eine schmale Treppe führt hinauf in die obere Etage mit 2 SZ unter dem Dach, beide mit Teppichboden und max. 180 cm Raumhöhe. Separater Annex unweit des Hauses mit Dusche/WC, Waschmaschine und Sauna. Vor dem Eingang zum Haupthaus kleine Terrasse mit Sitzgelegenheiten für 4 Personen. Lysekil ist ein attraktives Ausflugsziel für Sommergäste, mit dem Aquarium Havets Hus im Ort und dem Schärengarten direkt davor. Machen Sie einen Spaziergang durch die hübsche Altstadt oder vom Hafen einen Bootsausflug entlang der Küste. Zudem gibt es eine schöne Strandpromenade für einen Abendspaziergang. Im Ort können auch Boote und Fahrräder angemietet werden. Der beliebte Badestrand von Govik, mit Stranlinie und Felsen, bietet sich für einen Badeauslfug an. Erreichbar sind ebenfalls die Stadt Strömstad im Norden und die größere Hafenstadt Göteborg im Süden.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 17-06-2025
19 Beoordelingen
Totale beoordeling
Zizka-Fuchs
We hadden een fantastisch verblijf in dit vakantiehuis! De locatie was perfect om Lysekil en de omliggende gebieden te verkennen. De kinderen hielden van het nabijgelegen strand Röhälla, dat op slechts een korte wandeling afstand was. Het huis was gezellig en goed uitgerust, wat het gemakkelijk maakte om te ontspannen na een dag vol avonturen.
Gilsbach
Gezellig vakantiehuis met een mooie tuin, Perfect voor een gezinsvakantie,
Pees
Ruim en comfortabel, ideaal voor twee gezinnen, Het buiten-BBQ-gebied was perfect voor avondbijeenkomsten,
Bieler
Onze ervaring was grotendeels positief, Het huis had alle basisdingen gedekt, en het was fijn om een eigen werkplek te hebben voor wat remote werk, De locatie was relatief rustig, wat we waardeerden,
Duhnke
We waren aangenaam verrast hoe ruim het huis was, Het was perfect voor onze groep van zes en we voelden ons de hele tijd comfortabel, De nabijgelegen eetgelegenheden, zoals het Pizza House, waren bij iedereen populair!
Leopold
Het verblijf was mooi, maar het gebrek aan een deur tussen de keuken en de slaapkamer op de begane grond was voor onze groep een beetje vreemd, We hebben het echter onder controle gekregen, De sauna was een geweldige bonus en we hebben ervan genoten om deze te gebruiken na het wandelen in de omgeving,
Ziegelbauer
Wat een vredige plek! De omgeving rond Brastad is prachtig en we hielden ervan om de nabijgelegen oude rotstekeningen te verkennen. Het huis zelf was goed onderhouden en bood al het comfort dat we nodig hadden voor een fijne vakantie.
Van Rissenbeck
Dit vakantiehuis was een geweldige basis voor onze zomeravonturen. We maakten een boottocht en verkenden de mooie archipel, en terugkomen naar het huis maakte het nog beter. De tuin was mooi om te ontspannen na een lange dag!
Nagel
Zeer schoon en goed uitgerust, De sauna was een geweldige bonus na een dag van verkennen,
Stenzel
We hadden een zo'n mooie tijd in dit vakantiehuis in Brastad, De woonkamer was gezellig en de keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden, Ik hield vooral van de privé sauna in de aanbouw! Slechts een opmerking: het plafond op de bovenverdieping is iets laag, dus pas op je hoofd, Maar over het algemeen was het een geweldige plek voor onze groep van zes, Zou ik zeker aanbevelen!
Mcenu
Mooi huis en locatie, dicht bij het strand en winkels, Het terras was geweldig voor BBQ's, Een beetje krap met 6 personen, maar we hebben het werkend gekregen, Schoon en bood alle basisbehoeften, Perfect voor een ontspannen vakantie aan de kust,
Uessell
Een gezellige en ruime retraite! De woonkamer was perfect voor ons gezin om samen tot rust te komen. De nabijgelegen stranden en wandelpaden hielden ons bezig, maar we keken altijd uit naar de terugkeer naar dit gastvrije huis.
Foster
Geweldige basis voor onze zomeractiviteiten in Lysekil. Genoten van het nabijgelegen Röhälla-strand en de lokale eetgelegenheden.
Durňak
Een heerlijk klein uitje! De tuin was zo'n leuke toevoeging, en we genoten van het grillen in de avonden. De indeling van het huis is uniek, vooral met de open keuken en woonkamer. Wees gewoon voorbereid op de lage plafonds boven als je lang bent!
Idrees
Het vakantiehuis was schoon en comfortabel, met genoeg ruimte voor onze groep van zes, De indeling was praktisch, hoewel de open ruimte tussen de keuken en slaapkamer even wennen was, We waardeerden de wasmachine, vooral na een dag op het strand, De lokale omgeving had een aantal leuke eetgelegenheden, zoals Pizzeria Valentino, op korte rijafstand, Al met al was het een fijn verblijf, en we hebben genoten van onze tijd in Brastad,
Wijffels
Het huis was schoon en comfortabel, met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, We waardeerden de wasmachine en de privé sauna na een lange dag verkennen, Geweldige plek voor gezinnen!
van der Logt
We vonden dit vakantiehuis behoorlijk charmant, Het had een rustieke sfeer en was goed ingericht, De nabijheid van de winkels en restaurants van Lysekil maakte het gemakkelijk voor ons om van de lokale keuken te genieten, Perfect voor een ontspannen vakantie!
Kusters
We hadden een geweldig verblijf in het vakantiehuis in Brastad! De gezellige woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten, en we hielden van de sfeervolle keuken waar we samen heerlijke maaltijden bereid hebben, De nabijheid van het Röhälla-strand was een bonus
Jans
Dit vakantiehuis in Brastad is een hele vibe! De gezellige woonkamer is perfect voor relaxmomenten na een dag op Röhälla Beach, Geen grap, de privé sauna is iets bijzonders na een lange dag van verkennen, Bovendien is de tuin geweldig voor BBQ's met vrienden, Gewoon een heads-up, de keuken en slaapkamer zijn open, dus als je privacy nodig hebt, kan het een beetje ongemakkelijk zijn, Maar eerlijk gezegd? Het is een perfecte plek voor een zomeruitje, De omgeving zit vol schattige winkeltjes en restaurants!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 297538
Laatst bijgewerkt: 17.06.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/297538.htm
«6 persoons vakantie huis in Brastad-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 19 gegeven Beoordelingen.
en commissies
