6 persoons vakantie huis in Løkken-By Traum
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast, vriezer(60-99L), wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV, DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, BBQ, lucht-lucht warmtepomp
Modern eingerichtetes Ferienhaus inmitten reizvoller Küstenlandschaft und nahe des idyllischen Fischerdorfes Nr. Lyngby, das nur etwa 5 km nördlich von Løkken liegt. Das geschmackvoll ausgestattete Ferienhaus präsentiert sich hell und zeitgemäß. Es wurde im Frühling 2018 erbaut und hat einen offenen Küchen-/Wohnbereich für das Familienleben. Außerdem drei Schlafzimmer, alle mit je einem Doppelbett, sowie helles Bad mit Dusche/WC und angenehmer Fußbodenheizung. Der Wohnbereich ist hell und modern ausgestattet, mit stilvollem Mobiliar und deutschen Sendern zur Auswahl im TV sowie WLAN. Stromsparende Wärmepumpe im Haus. Insgesamt ein helles, angenehmes Wohnambiente mit Platz für erholsame Urlaubstage mit der Familie! Im Außenbereich ist das Ferienhaus komplett von einer weitläufigen Holzterrasse umschlossen, die je nach Wunsch Sonne, Schatten oder Windschutz bieten kann. Davor liegt das offene Naturgrundstück mit viel Platz für Spiel und Spaß. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 4.5 kilometer
4.5 kilometer
Restaurant 4.5 kilometer
4.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 25-09-2025
46 Beoordelingen
Totale beoordeling
M - M
Geen commentaar
Michael - Buxtehude
Het huis staat op een groot, natuurlijk perceel zonder gazon. De inrichting is standaard en comfortabel. Er zitten wat vlekken op de vloerbedekking, maar niet op de gestoffeerde meubels. De keukenuitrusting is voldoende, hoewel er soepkommen ontbraken. Deze werden ons op verzoek geleend van Dancenter Lücken. De bedden waren 1,30 m breed, vrij smal voor wie op een kamer slaapt. Een Duitse handleiding voor de bediening van de warmtepomp zou ook fijn zijn. Helaas zijn er geen parasols of ligstoelen beschikbaar voor het grote terras.
Locke - Norderstedt
Geweldig huis. Alles was aanwezig. Zelfs een babybedje was beschikbaar. Groot terras rondom. / / Minpunten: De watermeter zit een beetje verstopt. We moesten er even naar zoeken. We zouden het huis zo weer boeken.
Ingo - Minden
Moderne inrichting, goede rustige ligging, moderne keuken inclusief apparatuur, helaas geen kussens voor de stoelen op het terras en ondanks het mooie rondomlopende houten terras geen ligstoelen
Sabine Stannull - Elmshorn
Het huis is goed ingericht. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Veel ramen zorgen voor veel licht en alle ramen zijn voorzien van rolluiken. Het huis ligt in een rustige omgeving, midden in de natuur. Zoals de andere huurder al aangaf, ontbreken er op het terras een parasol en ligstoelen. / De bank is te klein voor 6 personen.
Yvonne Blankenstijn
Prachtig huis, zeer compleet en netjes. Mooie omgeving, strand en supermarkt dichtbij. Prima bedden, maar niet zo breed.
Christina Susann Diener
Het huis wordt overspoeld met licht, modern ingericht en gevuld met alles wat u nodig heeft in het dagelijks leven,
Christina Susann - Kiel
Het huis is licht, modern ingericht en voorzien van alles wat u nodig heeft voor het dagelijks leven.
Robert Sander
Het huis is modern ingericht en heeft een leuke indeling van de kamers, door de relatief grote woon- en eetkamer is het gemakkelijk vertoeven, alles is nog vrij nieuw en niet versleten, het grote terras hebben we in maart niet kunnen gebruiken vanwege het weer,
Robert - Mahlow
Het huis is modern ingericht en heeft een prettige indeling. De relatief grote woon- en eetkamer maken het aangenaam om er te vertoeven. Alles is nog vrij nieuw en niet versleten. In maart konden we vanwege het weer geen gebruik maken van het grote terras.
Renate Timm
Moderne apparatuur, alles werkte
Renate - Hamburg
Moderne apparatuur, alles werkte
Gerard C Mouwen
Positief: ga er lekker op uit, het is een prachtige omgeving en het huis ligt vlak bij het strand / Negatief: Neem je eigen beddengoed mee, want wat wij aantroffen verdiende niet de schoonheidsprijs,
Hildegard Dierks
Die Lage u Ruhe
Hildegard - Wiesmoor
Die Lage u Ruhe
De ligging en rust
Møller
Hyggelig en betaalbaar, huur en geen speciale aanbieding - god indretning
Monja Sana
Die Lage
Monja - Deutschland
Die Lage
Anja Brockhöft
De inrichting is zeer modern
Anja - Lüneburg
De inrichting is zeer modern
Andre Klayziewski
De indeling, de netheid, de algemene goed onderhouden staat van het huis, de omgeving
Andre - Sülfeld
De indeling, De netheid, De algemene verzorgde staat van het huis, De buurt
Antje - Berlin
Zeer smaakvol ingericht licht huis, zeer verzorgd en schoon. De houten terras rondom het huis. Geweldig natuurperceel.
Kuestner
Geweldige locatie, super gezellig en schoon, perfect voor onze groep vrienden!
Khawatmi
De esthetiek is perfect! Schoon, licht en het voelt gewoon zo gezellig. De wifi was snel, wat essentieel is voor het plaatsen van foto's. Ik vond het geweldig hoe dicht het bij de Rubjerg Knude-vuurtoren lag - dat leverde echt te gekke foto's op.
Plaňanský
Schone en comfortabele accommodatie met alle benodigdheden. De wifi werkte goed, wat een pluspunt was voor de kinderen. We waardeerden de rustige omgeving, waardoor we gemakkelijk konden ontspannen na dagenlang de nabijgelegen bezienswaardigheden te hebben verkend. Een perfecte plek voor gezinnen die op zoek zijn naar nieuwe energie. Zou het aan anderen aanbevelen!
Karina - Hobro
Gezellig en netjes. Schoon en ook niet speciaal luid - goede inrichting
abdullah
We hebben echt genoten van ons verblijf! De cottage was helder en ruim, en het terras was heerlijk voor koffie in de ochtend. Het enige nadeel was dat de WiFi soms een beetje traag kon zijn, maar het was geen groot probleem.
Keane
Laag-key geobsedeerd door het terras, Het is als een perfecte chillplek voor ochtendkoffie of avond-BBQ's, Dichtbij Lyngby Strand ook, wat een bonus is! Geen cap, ik kom zeker terug,
Pathuis
Een heerlijk verblijf in een goed uitgerust vakantiehuis! De indeling was geweldig, met voldoende ruimte voor iedereen, We konden genieten van BBQ's op het terras en de rust van de natuurlijke omgeving, De locatie is handig, dicht bij verschillende stranden en eetgelegenheden, zoals Restaurant Møllen, Deze plek is perfect voor een gezinsuitje
Kuestner
Geweldige locatie, super gezellig en schoon, Perfect voor onze groep vrienden!
Khawatmi
De esthetiek is perfect! Schoon, helder en voelt gewoon zo gezellig, WiFi was snel, wat belangrijk is voor het plaatsen van foto's, Houdde van hoe dicht het bij de Rubjerg Knude vuurtoren was - zorgde voor geweldige foto's,
Plaňanský
Schone en comfortabele accommodatie met alle basisbehoeften, De Wi-Fi werkte goed, wat een bonus was voor de kinderen, We waardeerden de rustige omgeving, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen na dagen van verkenning van nabijgelegen attracties, Een perfecte plek voor gezinnen die willen opladen, Zou het anderen aanbevelen!
abdullah
We hebben echt genoten van ons verblijf! De cottage was helder en ruim, en het terras was heerlijk voor de ochtendkoffie. Het enige nadeel was dat de WiFi soms wat traag kon zijn, maar het was geen groot probleem.
Keane
Laag-key geobsedeerd door het terras, Het is als een perfecte chillplek voor ochtendkoffie of avond-BBQ's, Dichtbij Lyngby Strand ook, wat een bonus is! Geen grap, ik kom zeker terug,
Pathuis
Een heerlijk verblijf in een goed uitgerust vakantiehuis! De indeling was geweldig, met voldoende ruimte voor iedereen, We konden genieten van BBQ's op het terras en de rust van de natuurlijke omgeving, De locatie is handig, dicht bij verschillende stranden en eetgelegenheden, zoals Restaurant Møllen, Deze plek is perfect voor een gezinsuitje
Yvonne Blankenstijn
Prachtig huis, zeer compleet en netjes. Mooie omgeving, strand en supermarkt dichtbij. Prima bedden, maar niet zo breed.
Christina Susann Diener
Het huis wordt overspoeld met licht, modern ingericht en gevuld met alles wat u nodig heeft in het dagelijks leven,
Renate Timm
Moderne apparatuur, alles werkte
Hildegard Dierks
Die Lage u Ruhe
De ligging en rust
Møller
Hyggelig en betaalbaar, huur en geen speciale aanbieding - god indretning
Monja Sana
Die Lage
Anja Brockhöft
De inrichting is zeer modern
Andre Klayziewski
De indeling, de netheid, de algemene goed onderhouden staat van het huis, de omgeving
Gerard C Mouwen
Positief: ga er lekker op uit, het is een prachtige omgeving en het huis ligt vlak bij het strand / Negatief: Neem je eigen beddengoed mee, want wat wij aantroffen verdiende niet de schoonheidsprijs,
Robert Sander
Het huis is modern ingericht en heeft een leuke indeling van de kamers, door de relatief grote woon- en eetkamer is het gemakkelijk vertoeven, alles is nog vrij nieuw en niet versleten, het grote terras hebben we in maart niet kunnen gebruiken vanwege het weer,
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 297898
Laatst bijgewerkt: 25.09.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/297898.htm
«6 persoons vakantie huis in Løkken-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 46 gegeven Beoordelingen.
en commissies
