100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, 2 personen), sauna(in huis, verwarmd, 2 personen), verwarming(elektrisch), terras, speeltoestellen, plancha grill
Ferienhaus mit Whirlpool und Sauna für erholsame Stunden. Liegt in landschaftlich reizvoller Umgebung, nur etwa 200 m von einem kinderfreundlichen Strandufer. Zum Ferienhaus gehört ein Naturgrundstück mit Rasenfläche und einigen schützenden Bäumen. Es liegt in der kleinen Gemeinde Tversted. Innen offener Küchen-/Wohnbereich mit Essecke und viel Platz für das Familienleben. Im Bereich ist teilweise Teppichboden verlegt. Von dort hat man Zugang zur teilweise überdachten Terrasse mit Sitzgelegenheiten und Grill. Zudem offene Terrasse an der anderen Seite des Hauses, mit Zugang durch ein Schlafzimmer. Insgesamt drei Schlafzimmer im Haus, zudem Badezimmer mit Dusche/WC und Whirlpool sowie Sauna im Anschluss daran.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
81 Beoordelingen
Totale beoordeling
Martje - Wismar
Het vakantiehuis heeft een fantastische ligging, direct aan het water en tussen de duinen. Het is ook erg geschikt voor hondenbezitters, omdat het omheind is. Het enige minpuntje is dat het hek kapot is, maar je kunt het openzetten zodat de hond niet kan ontsnappen. De watermeter stond niet helemaal correct beschreven, maar je kunt hem na even zoeken wel vinden. Het vakantiehuis is relatief schoon en de inrichting is prima; alles wat je nodig hebt is aanwezig. Sommige dingen zijn wel wat versleten, zoals de pannen.
Aanbevelingen: Skagen en de Mønsted-kalksteenmijn zijn absolute aanraders; honden zijn daar toegestaan.
Alina - Fleckeby
De meubels passen bij de leeftijd, maar zijn netjes en schoon. Het stapelbed heeft geen veiligheidshekje en de matras is net zo hoog als het frame; zelfs als volwassene zou ik daar niet slapen. Het hele terrein is omheind en overwoekerd met bramen. De zandbak moet schoongemaakt en bijgevuld worden. De schommels waren kapot en zijn zonder ons verzoek vervangen. De struiken erachter moeten gesnoeid worden zodat schommelaars niet in de doornen verstrikt raken. De poortpaal is verrot en de schroeven zijn eruit gerukt. Het slot van de voordeur zit zo vast dat je de sleutel er wel in kunt duwen, maar hem er elke keer weer uit krijgt. Het zit praktisch vast. Mijn oudste dochter kreeg de sleutel er niet in of uit; het slot moet echt nagekeken worden. De bedden waren goed, de kasten schoon. Niets mufs of zo. De meterkast bevindt zich echter op een andere plek dan in de e-mails beschreven, en de watermeter is ook verstopt in de afvoerput buiten de badkamer. De overkapping is van hout, dat helaas verrot en licht is, waardoor kinderen erin kunnen vallen.
Aanbevelingen:
De duinen zijn een absolute aanrader. De oude elektriciteitscentrale in Bindlev is erg mooi. In Tversted zelf zijn er een aantal leuke cafés. In Hirtshals zijn het Oceanium en de vissershaven, de bunkers en de vuurtoren allemaal geweldige plekken om te bezoeken. Skagen en Frederikshavn zijn ook een bezoek waard. Als je op zoek bent naar trollen, dan vind je die in Frederikshavn.
Stefanie - Simbach a.Inn
De woning was in goede staat en goed onderhouden, alles wat nodig was was aanwezig, het perceel was groot genoeg en de locatie was uitstekend.
Aanbevelingen:
Misschien een kleine vriezer.
Klaus-Dieter - Detmold
Rust en stilte.
Aanbevelingen:
Nabijheid van de haven in Hirtshals. Een korte trip naar Kristiansand of Larvik in Noorwegen. / Een trip naar Skagen of Friedrichshafen.
Heidi - Thüringen
Locatie, voorzieningen, comfort
Aanbevelingen:
De zee
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 298165
Andere accommodaties van Belvilla
Tversted, Denemarken, Europa
Tversted, Denemarken, Europa
Tversted, Denemarken, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Aalbæk, Denemarken, Europa
Lønstrup, Denemarken, Europa
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 298165
Laatst bijgewerkt: 16.07.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/298165.htm
«6 persoons vakantie huis in Bindslev-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 81 gegeven Beoordelingen.