Terug
Zoeken

Historische molen met sauna

Max.  30  personen
1500m²
15 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (zitkamer(via buitentrap)(TV, open haard, zithoek, douche, wastafel, toilet, bidet), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Op de 1e etage: (open keuken(waterkoker, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven(grilloven), magnetron, afwasmachine, koelkast, koelkast, vriezer, wasdroger, kinderstoel), woon/eetkamer(eettafel, eettafel, open haard, zithoek, DVD-speler), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, toilet, bidet))

Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), speelkamer, speelkamer(tafelvoetbal, biljart), speelkamer(speeltoestellen, speelgoed), relaxruimte(sauna), zwembad(privé, verwarmd, overdekt))

wasdroger, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, vijver, kinderbed, kinderbed

Deze authentieke watermolen dateert uit de 16e eeuw en is volledig gerenoveerd en stijlvol ingericht. Het huis beschikt over een groot binnenzwembad, een sauna en een grote tuin. De 15 slaapkamers maken het huis ideaal voor een grote groep. Het is alleen beschikbaar voor familiebijeenkomsten of werkvergaderingen. De toegang tot het huis is via een paar treden, zonder rolstoelhellingen.

De regio biedt maar liefst 51 wandelpaden en 8 mountainbikeroutes in het heuvelachtige landschap. Op 4 km van het huis ligt Vresse-sur-Semois met winkels en restaurants en op 6 km ligt Laforet, een van de mooiste dorpen van Wallonië. Er is ook een dierentuin (14 km) en het kasteel van Bouillon ligt op 29 km van het huis.

Er is een woonkamer met open haard en een open keuken met een grote eethoek. De slaapkamers zijn ruim en er zijn maar liefst 11 luxe badkamers. Er is ook een pooltafel en een tafeltennistafel aanwezig en u kunt ontspannen bij het binnenzwembad of in de sauna. De tuin wordt omgeven door een rivier die na 4 km uitmondt in de Semois.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Terras

Badkamer

Badkamer

Badkamer 10

badkamer met douche

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met ligbad

Badkamer

aparte wc's 5


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 30

15tweepersoonskamer 15tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 3 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 09:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 16/dier/verblijf. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Elektriciteit: € 0,90/kWh.
Gas/Olie: Oil € 1/liter.
Afvalheffing: Inclusief.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.
Hout: Niet aanwezig.
Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Bedden opgemaakt bij aankomst
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


91 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Tara Beutels

4,0 4 4 4 4 4

Het huis en de locatie zelf zijn prachtig. Het huis was zeker ruim genoeg, het was ook fijn dat we de slaapkamers konden kiezen aangezien er meer slaapkamers dan reisgenoten waren. De aankledig is ook echt sprookjesachtig, visueel heel mooi. Voor onze groep, een familie met leeftijden van 4 tot 72, was het echter niet zo praktisch dat de leefruimte en de keuken (die niet de grote keuken van op de foto's was) zich op het bovenste verdiep bevonden. Zekere de oudere reisgenoten hadden moeite met de trappen. De keuken was praktisch maar alle pannen met een tefallaag waren helaas onbruikbaar. Tot slot, bij de reservatie was het niet duidelijk dat de kostprijs van de elektriciteit achteraf nog werd afgerekend. Dit werd meegedeeld bij de aankomst aan het huis. We schrokken enorm van het verbruik voor quasi 3 dagen. Er werd gesproken over een €500 extra aan elektriciteit maar het werd €645. We gebruikten het zwembad en de sauna enkel op 2 dagen voor een uur en hebben bijna manisch overal de lichten telkens uitgedaan wanneer we een ruimte of gang verlieten. Toch ging het over dat enorme bedrag. We hadden hier niet op gerekend. Ter context, we waren met 15 volwassenen en 3 kinderen. Om af te sluiten met een positieve noot: we hadden vooral contact met Katya en Gérard, beiden waren erg vriendelijk in hun communicatie en goed bereikbaar.

Wouter Duprez

4,0 4 4 4 4 4

Top-accomodatie in een prachtige omgeving!

Jorien Verlaan

4,0 4 4 4 4 4

Heerlijk verblijf gehad, contact met Katia en Gerard was erg vriendelijk, snel en behulpzaam. We hebben hier ook geslapen in 2018 en mooi om te zien dat aantal zaken zijn opgeknapt. Toch ook paar minpunten: Keuken zeer beperkt qua oppervlakte en ontoereikend om te koken zelfs voor 20 personen. Te minimaal in kookvoorzieningen (mist schaar, kaasschaaf e.d. en vooral slecht werkende en te kleine kookplaten bij inductiefornuis). Geen tuinmeubilair wat je in de zon kan zetten, alleen picknicktafels tussen twee huisdelen in. Jammer dat - bij lekker weer - de connectie tussen binnen en buiten er niet is. Veel trappen op en af, niet geschikt voor mensen moeilijk ter been. Ligging top, wel wat 'ver' in de Ardennen. Houd rekening met hoge energiekosten op het eind van je verblijf, zwembad kost aardig wat!

Sylvia Beernaert

4,0 4 4 4 4 4

Pos: de woning is heel mooi gelegen, heeft een idillisch uitzicht. Het zwembad met zijn aangename temp. heeft ons verblijf voor een stuk goedgemaakt. Er is een heel goede professionele vaatwas aanwezig. Bedden waren netjes opgemaakt bij aankomst. Neg: veel te duur voor wat de woning biedt, de energiekosten lopen snel op en zijn niet in huurprijs inbegrepen. De woning heeft een veel te kleine en onhandige keuken voor het opgegeven aantal personen, de eetkamer idem. Er zijn onvoldoende stoelen, tafels, tassen en glazen aanwezig. Veel kookpotten zijn niet bestemd voor inductie. Er is geen zitruimte voor allen samen. Beschrijving van de kamers klopt niet, er zijn geen stapelbedden aanwezig. Badkamers en toiletten kunnen niet op slot, in verscheidene badkamers zijn er lekken, vb in kamer 15, liep het water van het bad door het plafond in het zwembad. Radiatoren werden uitgezet, doch bleven warmte stralen. in minstens 3 slaapkamers was er geen elektriciteit, er is minimale verlichting in de slaapkamers en badkamers. Gordijnen op de kamers kunnen niet dicht getrokken worden en in de meeste slaapkamers zijn geen kleerkasten, opberging of stoel voorzien. Er zijn heel veel trappen aanwezig, de buitentrap is heel gevaarlijk.

M�ller

4,0 4 4 4 4 4
Toon Duits

Ik hou ervan! Het huis heeft zoveel karakter, je kunt de geschiedenis voelen, Alles was schoon en goed onderhouden, Bovendien was de grill buiten een leuk extraatje voor onze diners.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 302053

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 302053

Laatst bijgewerkt: 19.04.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302053.htm


«Historische molen met sauna» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 91 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat