100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(cups), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden))
berging, terras, tuinmeubilair
Deze moderne, comfortabele, halfvrijstaande bungalow ligt in het autovrije vakantiepark Park Eksel en is ideaal voor een vakantie met vrienden of familie. Buiten heeft de bungalow een terras en comfortabel tuinmeubilair. Er is ook opslagruimte. Er is één parkeerplaats per bungalow op de centrale parkeerplaats van Park Eksel.
Het centrum van Hechtel - Eksel ligt op 1,5 km afstand, waar u kunt winkelen voor vrienden of familie. Op dezelfde afstand vindt u een bakkerij en een restaurant waar u heerlijk kunt eten en drinken. Voor uw boodschappen kunt u terecht bij de supermarkt op 1,4 km afstand. Er zijn nog veel meer interessante toeristische attracties die een bezoek waard zijn.
De bungalow heeft een trendy inrichting en beschikt over een woonkamer met tv op de begane grond. De goed uitgeruste open keuken is voorzien van een oven en een vaatwasser. Er is ook een slaapkamer voor twee personen en een badkamer met douche en toilet. Via de trap in de woonkamer bereikt u de eerste verdieping, waar u de tweede slaapkamer voor twee personen vindt. De bedden zijn eenpersoons boxspringbedden, sommige in een tweepersoonsopstelling.
Park Eksel heeft ook bungalows voor zes personen te huur.
Let op:
- Gasten dienen zelf handdoeken mee te nemen.
- Huisdieren moeten tijdens het boekingsproces worden vermeld vanwege beperkte beschikbaarheid.
- Dit vakantiepark is volledig vuurwerkvrij tijdens de jaarwisseling, waar alle vuurwerk verboden is en actief wordt gecontroleerd. Het is ideaal voor gasten met huisdieren of kleine kinderen die de voorkeur geven aan een rustige omgeving. Het park ligt in een gemeente waar vuurwerk verboden is, dus er wordt weinig tot geen vuurwerk in de buurt verwacht, maar dit kan niet worden gegarandeerd.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het kleinschalige vakantiepark Park Eksel is een nieuw (2021), autoluw vakantiepark gelegen in een groene omgeving van de Limburgse Kempen in Vlaanderen, op 14 km. ten zuidoosten van Lommel.
Vakantiepark Park Eksel ligt niet ver van de Belgisch - Nederlandse grens, in een bosrijke omgeving, vlakbij het natuurgebied Bosland. Bosland biedt vele mogelijkheden om te sporten en te recreëren. Op het vakantiepark zelf zijn ook diverse faciliteiten te vinden. Zo vermaken de kinderen zich prima in de binnen- en/of buitenspeeltuin. U vindt er verder een mini-supermarkt voor de (kleine) dagelijkse boodschappen. Er is een wasserette en een fijn restaurant met terras. Indien u uw eigen fietsen niet meeneemt, kunt u deze huren bij de receptie. Oplaadpunten voor zowel elektrische fietsen als auto's zijn ook aanwezig.
In de omgeving vindt u er naast het "oneindige" bos ook diverse meren, duinen en heide. Een fantastisch gebied voor het maken van wandel- en/of fietsroutes. Ook aan de mountainbikers is gedacht. Zij kunnen hun hart ophalen op de mountainbikeparcoursen. Uniek is het fietsen tussen de boomtoppen. Een cirkelvormig, 700 m. lang pad voert u op 10 m. hoogte door de boomkruinen. Zo bekijkt u het bos op een compleet andere manier. En natuurlijk zijn er diverse gelegenheden om te genieten van een hapje en een drankje. Tips voor dagtrips zijn onder andere Speelbos Pijnven (7,5 km.), TODI, snorkelen of duiken tussen de zoetwatervissen (20 km.), GlowGolf of het Klimbos in Weert (24 km.) of het preHistorisch Dorp in Eindhoven (35 km.). Bezoek ook eens de steden Hasselt (27 km.), Turnhout (58 km.), Genk (30 km.), Maastricht (51 km.) en Eindhoven (37 km.). Alle met een eigen sfeer en karakter, maar met een rijk aanbod aan culinaire verrassingen en cultuur.
Vakantiepark Park Eksel is de ideale bestemming voor mensen die houden van comfort maar er ook graag op uittrekken in de omgeving, zowel natuur als cultuur. Fijne vakantie!
Op vakantiepark Park Eksel wordt er t/m april 2022 gewerkt aan het centrumgebouw. Hierdoor zijn de binnenfaciliteiten (indoor speeltuin, het restaurant, de wasserette en de minimarkt) tot die tijd niet geopend. Er wordt alles aan gedaan om eventuele overlast tot een minimum te beperken.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
41 Beoordelingen
Totale beoordeling
Wil Methorst
Ligging van het huisje was prima met mooi uitzicht. Handig dat er een apart fietsenhok bij het huisje zit. Receptie, winkel en restaurant zijn uitstekend. Badkamer is erg klein. Niet ieder huisje is met de auto te bereiken, flink slepen met de bagage dus. Verder was alles aanwezig en goed schoon. Omgeving is prachtig om te fietsen, in het dorp is weinig te beleven.
Valentin
Modern bungalow met een mooi terras, perfect voor een rustige toevluchtsoord in de natuur.
Borghini
We hadden een geweldige verblijf in de bungalow nabij het Bosland natuurreservaat, De plek was schoon en gezellig, perfect voor onze gezinsuitje, De open keuken maakte het gemakkelijk om maaltijden te bereiden, en we genoten van onze avonden op het terras met het tuinmeubilair, De locatie is super handig, slechts een korte wandeling naar de lokale bakker en een leuk restaurant, We waardeerden ook de rustige omgeving, die ons in staat stelde om te ontspannen en tot rust te komen, Zeker een plek waar we naar terug zouden gaan!
Kroes
Ik had een fantastisch verblijf in de bungalow nabij het Bosland natuurreservaat! De locatie is sereen, omgeven door natuur, en perfect voor een gezinsuitje. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Het terras was een heerlijke plek om 's avonds te ontspannen. Sterk aanbevolen!
Barbe
Perfecte plek voor een gezinsvakantie! Ruim genoeg voor iedereen, en de keuken was volledig uitgerust. Ik hield van het tuingebied om te ontspannen. Tip: kijk naar het Kinderpark in de buurt voor de kleintjes. Ik kom zeker terug.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 302259
Andere accommodaties van Belvilla
Hechtel-Eksel, België, Europa
Peer, België, Europa
Peer, België, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Maaseik, Vlaanderen, België
Maaseik, Vlaanderen, België
Maaseik, Vlaanderen, België
Neem contact op
Advertentienummer: 302259
Laatst bijgewerkt: 06.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302259.htm
«Bungalow in Eksel bij Hechtel Centrum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 41 gegeven Beoordelingen.