Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Gezellige en knusse vakantiewoning met gemeen...

Max.  6   personen
58m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
58m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(2-pers. vouwbed, TV(kabel, Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), eettafel, kachel(hout), zithoek), keuken(fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet)

terras, terras(20 m2), tuin(1000 m2), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), zwembad(gedeeld met eigenaar, geopend van Mei t/m Sep)

Dit knusse en gezellige vakantiehuisje voor ligt in Engsbergen in de Limburgse Kempen. Met 2 slaapkamers is de woning ideaal voor een gezin. De woning ligt aan de rand van stilte- en natuurgebied Gerhagen.



Het stiltegebied Gerhagen strekt zich uit over 3 provincies (Limburg, Antwerpen en Vlaams Brabant) en 3 gemeenten (Tessenderlo, Laakdal en Averbode). Het stiltegebied dat zich uitstekend leent voor wandelingen en fietstochten (fietsen en mountainbike) sluit aan bij de het Natuurpark "de Merode” dat zich uitstrekt over 6 gemeenten. Het knooppuntennetwerk voor fietsers - Limburg, Antwerpen en Vlaams-Brabant - ligt op 600 m van het vakantiehuisje.



De woning is sfeervol en huiselijk ingericht. Details als het oude houten balkenplafond zijn mooi bewaard gebleven. Op het domein is een zwembad gelegen waar je gebruik van kunt maken in de zomer.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Inductiekookplaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Rookmelder
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Snelweg-afrit 10 kilometer

10 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Elektriciteit: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Hout: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


35 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Petra Kok

4,0
4 4 4 4 4

Ontzettend aardige mensen die heel behulpzaam zijn. Wij hebben genoten van het huisje en de prachtige tuin. Het huisje ligt aan een mooi bos waar je fijn kunt wandelen.

Theo Rood

4,0
4 4 4 4 4

Leuke en kleine woning. Gedateerd interieur, moderne badkamer, kleine keuken. Verkeer is goed hoorbaar als je buiten zit.

Kevin Diopere

4,0
4 4 4 4 4

Een zeer leuke vakantie gehad! Zeer aangename mensen en een top huisje! De kids waren zot van het zwembad! Hier komen wij zeker nog terug!!! Gewoonweg super

Bouke Hoek

4,0
4 4 4 4 4

We hadden niet het beste weer, maar hebben toch nog een fijne vakantie gehad. Heerlijk gezwommen, gefietst en steden verkend.

Davy De Bock

4,0
4 4 4 4 4

Perfecte locatie voor een weekendje terugtrekken in alle rust! vriendelijke gastheer/gastvrouw, welke de privacy respecteren. Vlotte afhandeling. Kortom, aanrader!!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 302262

Laatst bijgewerkt: 31.10.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302262.htm


«Gezellige en knusse vakantiewoning met gemeen...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 35 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit