Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Ruim appartement met balkon in Willingen

Max.  3   personen
54m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 3  personen
54m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Op de 2e etage: (open keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank, eettafel(4 personen), DVD-speler, radio), slaapkamer(2-pers. bed, TV(satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop)

garage, kachel, wasdroger(gedeeld met andere gasten), ledikant, wasmachine(gedeeld met andere gasten), balkon, verwarming, terras, fietsenberging, tuinmeubilair, parking, parasol, kinderstoel

Breng uw vakantie door in Willingen, centraal gelegen vlak bij de winkels. De woning bevindt zich direct in het centrum van de stad. Vanuit de accommodatie met mooie lounge-hoek heeft u een uitzicht over Willingen en het Ittertal. Verheugt u zich op mooie en afwisselende vakantiedagen in de regio Sauerland.

In de directe omgeving bevinden zich de volgende voorzieningen: een tropisch zwembad, schaatsbaan, bioscoop en VVV. In de buurt heeft u de mogelijkheid om in de skilift te stappen. De woning is van alle gemakken voorzien en uniek ingericht.

Door zijn toplocatie is Willingen met zijn talrijke mogelijkheden voor elk jaargetijde een aantrekkelijke vakantiebestemming voor de hele familie. De wereldkampioenschapsplaats met zijn skischans biedt voor iedereen veel recreatiemogelijkheden die grootse belevenissen garanderen. Avonturengolf, een bezoekersmijn, een zomer-rodelbaan en het attractiepark zijn slechts enkele voorbeelden. In de winter is Willingen een paradijs voor skiërs en langlaufers. Populaire uitstapjes: Edersee (45km), Diemelsee (20km), slot Bad Arolsen, Kassel (60km), Paderborn (50km), Winterberg (25km), Korbach (20km), Fort-Fun-avonturenland (40km).

BELANGRIJK: Indien u een bedlinnenpakket wilt reserveren dient u dit direct bij boeking van het appartement te doen, maar uiterlijk 3 dagen voor aankomst.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Garage
Tuin
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Parasol
Fietsenstalling
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 3

1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 20 kilometer

20 kilometer

Skilift 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Station 1 kilometer

1 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Golfen
Paardrijden
Skiën
Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 11:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 150. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, € 15 p.p./verblijf.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: Tegen lokaal tarief.
Kinderstoel: Tegen lokaal tarief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


17 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Jeroen De Wals

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Prima appartement op een mooie plek met een geweldig uitzicht. De faciliteiten van het appartement zijn ruim voldoende.

Klaas Huls

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De omgeving is prachtig en het plaatsje Willingen is prachtig het appartementen gebouw heeft een goede uitstraling netjes en goed onderhouden ook het appartement wat wij geboekt hadden ziet er op zich netjes en verzorgd uit gewoon netjes en keurig ingericht op twee dingen na ten eerste voor de eindschoonmaak moetje 35 euro betalen wat gewoon een redelijk bedrag is en natuurlijk ook geen probleem is omdat te betalen maar dan verwachten we wel een net en keurig schoongemaakt appartement en dat viel ons twee behoorlijk tegen de ramen van het appartement waren zowel van binnen als buiten ontzettend vies vooral de binnenzijde van boven tot onder allemaal handen en vingers zichtbaar van kinderen en ook de spiegel van de kledingkast zat van onder tot boven onder de vinger en handafdrukken van kinderen dus totaal niet schoongemaakt en ten tweede het bed lag goed dat was geen probleem maar het is van alle kanten met beugeltjes en schroeven gerepareerd en vast gezet om de boel bij elkaar te houden die twee dingen vielen ons behoorlijk tegen vooral wat schoonmaken betreft verder wat uitstraling en dergelijke betreft zeker een keuze om weer eens te gaan op die twee punten na en nog een puntje we hadden ons verheugd op om een bezoek te brengen aan het zwembad ter plaatse maar blijkt te worden verbouwd en tot en met September 2022 gesloten te zijn. Groetjes K en L

Heilhecker

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Perfecte terugtrekplek voor stellen, Het balkon bood een adembenemend uitzicht op de hellingen

eric bruggeman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De aankomst was perfect, vriendelijke ontvangst. Het appartement was uitstekend, niets op aan te merken. Schitterende omgeving

Koen Reckers

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Accomodatie goed. Vriendelijke baliemedewerker. Mooie omgeving.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 304745

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/304745.htm


«Ruim appartement met balkon in Willingen» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit