Vakantiehuis Hasselfelde bij natuurmeer
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (ingang, gang, keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(2 kookplaten, keramisch, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), DVD-speler, radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
ledikant, wasmachine(gedeeld met eigenaar), verwarming(elektrisch, CV), terras(privé, 10 m2), tuin(privé, omheind, 200 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, ligstoelen, kinderstoel, zonneluifel
Dit knusse vakantiehuis in de Harz heeft 2 slaapkamers. Het is ideaal voor een gezin met een huisdier. Geniet hier op je privéterras van de rustige, landelijke omgeving.
Je verblijft in het populaire vakantieoord Hasselfelde, op een mooie hoogvlakte midden in de Harz. Het natuurzwembad Waldseebad ligt op slechts 1 km afstand. Door de centrale ligging zijn veel bestemmingen voor uitstapjes niet ver weg. Van hieruit zijn zowel Nordhausen, Wernigrode als Brocken te bereiken. Een tochtje per koets in de bosrijke omgeving is eveneens aan te bevelen.
De woonkamer heeft een gezellige zithoek met een televisie. De keuken is van alle gemakken voorzien. In de tuin met tuinmeubelen kun je gebruikmaken van de barbecue. Draadloos internet is gratis beschikbaar. Deze plek is een ideale uitvalsbasis voor het bezoeken het prachtige Harz-gebied.
Op 500 m afstand is een treinstation.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-07-2025
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Wesche
De privé-tuin was een genot, ideaal voor luie middagen, In de buurt van Waldseebad voor een verfrissende duik
Heuser
We hadden een geweldig verblijf in dit mooie vakantiehuis! Het privéterras was perfect voor onze ochtendkoffie en avondbarbecues. De kinderen vonden het geweldig om in de omheinde tuin rond te rennen. De locatie is geweldig – slechts een korte wandeling naar het stadscentrum voor eetgelegenheden. Zeer aan te raden om het Waldseebad te bezoeken voor een verfrissende duik!
Batov
Vibe check: dit vakantiehuis is anders! Super gezellig met een privéterras om te relaxen en te grillen, De natuur eromheen is zo vredig, perfect voor een ochtendkoffie, Ook dicht bij winkels en restaurants! 10/10 zou aanbevelen voor een gezinsuitje of chill sessie met vrienden
Bessin
We waren zeer tevreden over ons verblijf, De accommodatie was zeer privé en uitgerust met alle essentiële zaken, De toegang tot lokale attracties was gemakkelijk, en de gastheren waren zeer behulpzaam, Ik zou het zonder aarzelen aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een vredig toevluchtsoord
kerveillant
Perfect voor gezinsreizen! Ruime kamers, alles is schoon, en een omheinde tuin zodat de kinderen kunnen spelen. Vergeet niet het nabijgelegen Waldseebad te bezoeken, het is een must! Op een paar stappen van leuke cafés en lokale restaurants. Een echt succes.
Skowroński
Prachtige locatie met een rustige omgeving, De tuin was betoverend en we hebben veel middagen in de zon doorgebracht, De bedden waren comfortabel en het hebben van twee badkamers was een pluspunt voor onze groep, Over het algemeen een ontspannend verblijf
Bonecki
Stille locatie omringd door natuur, en toch slechts een korte wandeling naar restaurants en winkels.
Salas Garcia
Comfortabel en goed uitgerust vakantiehuis, We waarderen de nabijheid van de supermarkt en de lokale restaurants, De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, Het was een beetje rustig voor onze smaak, maar de natuur rondom de plek was gewoon prachtig
Perez Linares
Dit vakantiehuis was een verborgen juweeltje! Het interieur was met zorg ingericht, en we voelden ons thuis. De kinderen hadden veel ruimte om buiten te spelen, en we hielden van de nabijheid van de lokale cafés en winkels. Een fantastische uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.
Andrade Jiménez
Betoverend vakantiehuis met een prachtig privéterras, Perfect voor het genieten van maaltijden in de buitenlucht
Raaijmakers
Ruim en goed uitgerust, dit huis had alles wat we nodig hadden, Een perfecte basis voor het verkennen van Nordhausen en Wernigerode
Van Der Veen - Kamstra
Dit vakantiehuis voldeed aan al onze verwachtingen, Schoon, comfortabel en zeer goed gelegen voor het verkennen van het Harz National Park, De kinderen genoten van het nabijgelegen Kletterwald, en wij hielden van de lokale eetgelegenheden, Een geweldige keuze voor gezinnen!
Polz
Geweldige locatie, zeer comfortabel vakantiehuis, Het terras is een leuke toevoeging voor avond-BBQ's
Frank Burgkart
Krebs familie zijn geweldige gastheren. We kunnen alleen maar zeggen bedankt voor de leuke gesprekken, de verrassing ter gelegenheid van onze zilveren bruiloft en excursies. Groet Familie Burgkart
O.L Olivers
Prima, rustig gelegen uitvalslocatie voor het verkennen van de Harz
Mil Sprangers
Het waren zeer vriendelijke mensen en het huisje was ook netjes verzorgd. In de streek was er ruim voldoende om te bezichtigen of te doen .
S.H Siebels
Goed voor honden, als aan de rand. Supermarkt en restaurant op loopafstand van erreichenDie keuken is erg klein en is daarom een u200bu200blogistieke uitdaging.
Verona Hulshof
We werden door dhr Krebs welkom geheten. Hij gaf ons uitleg over een aantal dingen betr. het huisje. Het huisje was schoon, en zag er prima uit. Keuken is weliswaar klein, maar goed voorzien en slaapkamers schoon en de bedden goed. De omgeving is in één woord geweldig. We hebben heerlijk gewandeld, maar in de buurt zijn ook genoeg andere dingen te doen.
Verona Hulshof
We werden door dhr Krebs welkom geheten. Hij gaf ons uitleg over een aantal dingen betr. het huisje. Het huisje was schoon, en zag er prima uit. Keuken is weliswaar klein, maar goed voorzien en slaapkamers schoon en de bedden goed.
De omgeving is in één woord geweldig. We hebben heerlijk gewandeld, maar in de buurt zijn ook genoeg andere dingen te doen.
maarten sol van gelder
had eerst een andere voorstelling van de locatie maar toen we er eenmaal waren was het super,het huisje was schoon goed verzorgd en prima uitgerust en groot genoeg voor ons beiden,een terrasje erbij en een tuin,wel uitzicht op een kas,maar als je naast het huis keek zag je de mooie natuur
Ronald Robbemond
Huisje is goed schoon en erg ruim en licht. Bedden Zijn goed en Niet te klein en de keuken is van alle gemakken voorzien. Gastheer en mevr Zijn erg gastvrij en denken mee for als er Een Probleem is. We kregen Geen wifi Binnen Buiten lukte Het also Niet Altijd Heeft meneer Een tafeltje verder weg neergezet zodat we Daar Konden Zitten (was lekker Weer DUS Geen probleem mee) we kregen also Nog een parasol OM de zon uit de Scherm te Houden. Een aanrader is de western park en de gratis bus (DMV Een toeristenkaart) Kan je naar omringende PLAATSEN van wat verder. Station zit op 600 meter Meetafstand Maar Geen overlast omdat' Het Geen Doorgaande spoor is. Jammer DAT Het Zo ver Rijden is for ons anders Waren we Zeker (Vaker) terug gegaan
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Saksen-Anhalt
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Harz
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Harzgebergte - Saksen-Anhalt
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 304995
Laatst bijgewerkt: 04.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/304995.htm
«Vakantiehuis Hasselfelde bij natuurmeer» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.
en commissies
