100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (ingang(toilet), keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, airconditioning))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet))
streamingservice, bad of douche, verwarming, terras(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, parasol, zwembad(privé, 8 x 4 m.), strijkplank, gezelschapsspellen
Dit comfortabele vakantiehuis met privé zwembad ligt in de gemeente Valencina de la Concepción , een typisch gezellig dorp dat bol staat van de tapasbarretjes. Het privé zwembad is omringd door een zonneterras. Op slechts 6 km afstand ligt de cultuurhistorische en gastronomische stad Sevilla. Sevilla heeft een groot historisch centrum met bekende gebouwen zoals de kathedraal van Sevilla, het Réal Alcazar en Plaza de España, het is één groot openluchtmuseum. Zomers' heeft deze stad een bruisend nachtleven. Op ongeveer 120 km afstand van Sevilla ligt Córdoba, met ook vele historische gebouwen. Ook Jerez de la Frontera (bekend van de sherry) en Granada (bekend van het Alhambra) liggen in de nabije omgeving. Op 80 km afstand ligt het grootste natuurreservaat van Spanje, het Parque Doñana met El Rocio en Matalascañas aan het strand van de aangename Atlantische Oceaan. De temperatuur in de steden ligt in de zomer hoog, met aangename zwoele avonden tot gevolg. Het voorjaar en najaar zijn zeer aangenaam en in de winter wordt het niet heel koud. De ligging is uniek met het diverse landschap en de verschillende bergketens. Al deze ingrediënten maken het tot een uiterst interessante bestemming die je eens in je leven gezien moet hebben. Viva Sevilla!
Licentie- of registratienummer: VUT/SE/06867
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 80 kilometer
80 kilometer
Supermarkt 0.05 kilometer
0.05 kilometer
Stadscentrum 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Bus 0.03 kilometer
0.03 kilometer
Luchthaven 20 kilometer
20 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
57 Beoordelingen
Totale beoordeling
Nuria CS
Het huis is redelijk, maar ik voel me opgelicht. Eerst zie ik een bepaalde prijs op het VRBO-platform, en de volgende dag is die bijna verdubbeld. Vervolgens, na de boeking, moet ik €150 extra betalen voor de schoonmaak?! En als je het zelf schoonmaakt, moet je €130 betalen, want anders krijg je geen toegang tot het huis – wat een afzetterij! Als je via een platform boekt, zou alles inbegrepen moeten zijn, zoals bij Airbnb en vergelijkbare sites. De douche is prima, maar de vloer zag er vies uit (hij is zwart); je kunt niet zien of hij schoon is of niet. De handdoeken zijn erg klein. De bedden zijn prima, en de rest is ook oké. Je moet wel goed opletten met het warme water als er vier mensen tegelijk willen douchen; de laatste persoon zou zomaar zonder warm water kunnen komen te zitten. Het is jammer dat ze dit soort dingen doen, terwijl het huis zeker verbeterd kan worden.
Steve Plunkett
We hebben hier een fantastische tijd gehad. De villa is zeer ruim en zeer goed uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een verblijf. Het zwembad was ook heerlijk. De omgeving is erg mooi en rustig, en toch ben je maar 15 minuten rijden van Sevilla. Het is dus een geweldige uitvalsbasis om deze regio van Spanje te verkennen als je een auto hebt. Een echte aanrader.
Petra Peters
Het huis en zeker buiten is prachtig. Goed ingerichte keuken. Alleen stonk de airco op de slaapkamer ontzettend naar schimmel. Roberto heeft echt zijn best gedaan om dat op te lossen maar het bleef stinken. Verder waren de bedjes buiten helemaal doorgezakt zodat je in een enorme kuil lag. De andere twee bedjes waren van hard kunststof zonder kussens. Dus totaal oncomfortabel. Dat was wel echt heel jammer voor zoveel geld. Verder een heerlijke vakantie gehad.
Folster
Ruim en goed onderhouden vakantiehuis, ideaal voor onze groep. We hebben enorm genoten van de privacy van ons eigen zwembad. Het nabijgelegen natuurreservaat was een aangename verrassing, perfect voor een dagje wandelen. Het is een heerlijke plek om te ontspannen na een drukke dag in de drukke straten van Sevilla.
Koen van Gogh
Huis met alle faciliteiten in een rustige omgeving. Het huis ligt in Valencina zelf waar alle noodzakelijke winkels, restaurants terug te vinden zijn.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 306301
Andere accommodaties van Belvilla
Sevilla, Andalusië, Spanje
Sevilla, Andalusië, Spanje
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantie-ideeën: Gezinsvakantie
Advertentienummer: 306301
Laatst bijgewerkt: 01.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306301.htm
«Vakantiehuis bij Sevilla met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 57 gegeven Beoordelingen.