Terug
Zoeken

Vakantiehuis bij Sevilla met zwembad

Max.  6  personen
110m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (ingang(toilet), keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, airconditioning))

Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet))

streamingservice, bad of douche, verwarming, terras(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, parasol, zwembad(privé, 8 x 4 m.), strijkplank, gezelschapsspellen

Dit comfortabele vakantiehuis met privé zwembad ligt in de gemeente Valencina de la Concepción , een typisch gezellig dorp dat bol staat van de tapasbarretjes. Het privé zwembad is omringd door een zonneterras. Op slechts 6 km afstand ligt de cultuurhistorische en gastronomische stad Sevilla. Sevilla heeft een groot historisch centrum met bekende gebouwen zoals de kathedraal van Sevilla, het Réal Alcazar en Plaza de España, het is één groot openluchtmuseum. Zomers' heeft deze stad een bruisend nachtleven. Op ongeveer 120 km afstand van Sevilla ligt Córdoba, met ook vele historische gebouwen. Ook Jerez de la Frontera (bekend van de sherry) en Granada (bekend van het Alhambra) liggen in de nabije omgeving. Op 80 km afstand ligt het grootste natuurreservaat van Spanje, het Parque Doñana met El Rocio en Matalascañas aan het strand van de aangename Atlantische Oceaan. De temperatuur in de steden ligt in de zomer hoog, met aangename zwoele avonden tot gevolg. Het voorjaar en najaar zijn zeer aangenaam en in de winter wordt het niet heel koud. De ligging is uniek met het diverse landschap en de verschillende bergketens. Al deze ingrediënten maken het tot een uiterst interessante bestemming die je eens in je leven gezien moet hebben. Viva Sevilla!
Licentie- of registratienummer: VUT/SE/068674

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Zwembad
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Strijkplank
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3tweepersoonskamer 3tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 80 kilometer

Supermarkt 0.05 kilometer

Stadscentrum 0.3 kilometer

Bus 0.03 kilometer

Luchthaven 20 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Golfen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 29,41/verblijf.
Bedlinnen: Aanwezig.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


113 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Sacco

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

We hebben een heerlijk verblijf gehad bij Belvilla by OYO Casa de Rudi! Het huis was ruim en schoon, perfect voor ons gezin van vijf. Het privézwembad was een heerlijke manier om af te koelen na een dagje Sevilla's prachtige bezienswaardigheden te hebben verkend. Bovendien waren er lokale tapasbars op een steenworp afstand, waardoor je gemakkelijk van authentieke Spaanse gerechten kon genieten. Een echte aanrader!

De Lind Van Wijngaarden

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Het huis is prachtig, zeer goed onderhouden, het zwembad is schoon en de foto's weerspiegelen de realiteit. Indien mogelijk, voeg een broodrooster en een föhn toe. Het is de bedoeling om de buitenkant deze herfst opnieuw te schilderen en de woonkamer zou ook een opknapbeurt van de basis kunnen gebruiken.

Garcia Castello

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Rymligt hus, nära Sevilla en toeristische trekpleisters

Guma

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Charmant huis gelegen in een typisch Spaans dorp, met een uitnodigend zwembad en een pergola om buiten te eten

Kemna

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Voldoende dichtbij Sevilla voor dagtochten maar rustig genoeg om goed te ontspannen.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 306301

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Gezinsvakantie

Advertentienummer: 306301

Laatst bijgewerkt: 26.08.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306301.htm


«Vakantiehuis bij Sevilla met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 113 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat