Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Elegante villa aan de kust

Max.  10   personen
180m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
4  Badkamer
Max. 10  personen
180m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang, zitkamer(TV(satelliet), DVD-speler, stereo-installatie), eetkamer(eettafel), open keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), tuindeuren)

Tussenetage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden(dekbed), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden(dekbed), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden(dekbed), douche, wastafel, toilet), overloop)

garage, 2-pers. slaapbank, 2-pers. slaapbank, airconditioning, terras, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, 14 x 3 m.)

Deze prachtige vakantievilla in Sant Andreu de Llavaneres biedt een ruime en luxe accommodatie voor maximaal 10 gasten. Met vier slaapkamers, elk met een eigen badkamer en flexibele slaapplaatsen (tweepersoonsbed of twee aparte bedden), garandeert de villa privacy en comfort voor iedereen. De open begane grond beschikt over een moderne keuken met hoogwaardige apparatuur, een eethoek en een gezellige woonkamer met satelliet-tv, dvd-speler en stereo-installatie, die uitkomt op een privétuin met tuinmeubilair en een barbecue.

Geniet van het prachtige privézwembad van 14 x 3 m, omgeven door tuin en een terras, perfect om te zonnen en te ontspannen. Extra comfort omvat airconditioning in het hele huis, een garage en parkeergelegenheid. De villa is gunstig gelegen op slechts 3 km van het strand Playa Llavaneras, op 1,5 km van het stadscentrum en dicht bij natuurparken, golfbanen en maneges. Dit biedt zowel rust als gemakkelijke toegang tot lokale voorzieningen.

Of u nu geniet van rustige momenten in de tuin of de nabijgelegen bezienswaardigheden van de kust van Barcelona verkent, deze villa biedt een perfecte mix van comfort, luxe en een geweldige locatie voor een onvergetelijke vakantie.

Een borg van EUR 350,00 is vereist dichter bij uw incheckdatum. U ontvangt een aparte communicatie met de betalingslink. De borg zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of andere extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt. Een eventueel restant van de borg wordt binnen 21 dagen na het uitchecken terugbetaald.
Licentie- of registratienummer: HUTB-014492

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Garage
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 4

badkamer met douche


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

2 tweepersoonskamer
2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Restaurant 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Stadscentrum 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Luchthaven 44 kilometer Barcelona El Prat

44 kilometer

Station 6 kilometer Sant Andreu de LLavaneres

6 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


26 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Qudrat Esmati

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

In het huis was vol met muizen,onze spullen zijn beschadigd zelf eentje in de tas meegekomen naar huis onderweg wat spullen weer beschadigd Echt smerig, huis was verder mooi locatie is goed Bedden zijn ook erg slecht wij hebben de hele week niet goed geslapen, ben blij dat we niet 2 weken hebben geboekt met rug pijn thuis gekomen. Dus voor ons zeker geen aanrader.

Miriam Rauen

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

De villa is echt heel mooi, vooral het zwembad dat erg groot en schoon is, een prachtige ontspanningsruimte met een perfect uitzicht op de bergen. Ook de airconditioning binnen is zeer comfortabel en werkt perfect voor het hele huis, er was genoeg servies ... Wat enigszins tegenviel was de staat van de algehele opstelling. Er zijn van harte alle details / decoratie die de villa echt gezellig / enigszins persoonlijk maken, de parasols waren allemaal in een slechte staat, het koffiezetapparaat werkte nauwelijks, de tapijten waren niet echt schoon, stofzuigers waren erg vies en zouden niet meer werken ( en je hebt het nodig om te voorkomen dat de mieren het huis overnemen), er zijn alleen individuele en geen queensize of kingsize bedden en zeker niet genoeg ladekasten. Niets echt dramatisch maar prijs / kwaliteit verhouding was niet zoals verwacht.We hadden een paar vragen voor ons verblijf en Belvilla zou nooit bij ons terugkomen met antwoorden wat ook erg teleurstellend was. Het mobiele nummer van de vrouw die ons zou verwelkomen klopte niet. Paul, de gastheer, was erg aardig en beantwoordde onze vragen onmiddellijk via WhatsApp. De villa ligt echt hoog in de berg en wat verscholen/eenzaam. Je hebt een auto nodig en moet niet bang zijn om echt in een groot geïsoleerd huis te zijn.

Theobald

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

De locatie is chill, niet te ver van het strand en enkele schattige parken. Gratis Wi-Fi is een must, en het werkt hier eigenlijk goed. Ik raad het absoluut aan voor een weekendje weg met de crew!

Jeanne

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Rustig en ontspannend verblijf, ik heb genoten van het uitzicht op de bergen vanaf het terras, en de nabijgelegen parken waren perfect voor avondwandelingen.

Lury

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Laag-key geweldige verblijf, Super schoon en gezellig, De tuin is een hele sfeer voor zonsondergang foto's, 10/10 zou aanbevelen voor een gezinsreis of gewoon chillen met vrienden

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 306434

Laatst bijgewerkt: 24.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306434.htm


«Elegante villa aan de kust» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit